Obserwuj w Google News

Horoskop na majówkę 2020! Co cię czeka w długi weekend?

3 min. czytania
30.04.2020 15:22
Zareaguj Reakcja

Majówka w tym roku niestety wygląda inaczej niż zazwyczaj, ale czy gorzej? Sprawdź swój horoskop na długi weekend i przekonaj się, co tak naprawdę cię czeka!

Długowłosa dziewczyna leży na trawie i czyta książkę o znakach zodiaku
fot. Shutterstock

Majówka rozpoczęta! Choć w tym roku będzie ona wyglądać nieco inaczej niż zazwyczaj, wciąż mamy nadzieję na odpoczynek i spędzenie czasu w fajny sposób. Podczas, gdy niektórzy z nas na pewno będą mogli cieszyć się długim weekendem, niektórym znakom zodiaku gwiazdy niestety nie sprzyjają. Sprawdź nasz horoskop na całą majówkę i przekonaj się, co tak naprawdę czeka cię w najbliższych dniach!

Zobacz także: Majówka w dobie koronawirusa. Podpowiadamy, co będzie wolno w długi weekend! 

Horoskop na majówkę - Baran

Baran w długi weekend zamierza oddać się błogiemu lenistwu. Nie chodzi już nawet o sam odpoczynek. Po prostu obudził się tobie wewnętrzny leń, który nie ma siły nawet ręką ruszyć. Może to i dobrze? W końcu kiedy uda ci się odpocząć aż tak dobrze, jak nie w majówkę? 

Horoskop na majówkę - Byk

Byk długi weekend powinien poświęcić na przypomnienie sobie, że istnieje coś takiego jak aktywność fizyczna. Musisz przyznać, że nieco się pod tym względem zaniedbałeś. Ćwiczenia w domu lub w ogrodzie, a nawet delikatne rozciąganie lub medytacja, wprawią cię w doskonały nastrój. 

Horoskop na majówkę - Bliźnięta

Na początku długiego weekendu dotrą do ciebie intrygujące plotki. Bliźnięta uwielbiają słuchać ciekawostek na temat innych! Na pewno wprawią cię one w dobry nastrój, jednak postaraj się nie rozpowiadać ich dalej. Możesz bowiem powiedzieć za dużo, co skończy się dla ciebie nieprzyjemnościami. 

Horoskop na majówkę - Rak

Rak nie lubi próżnować. Dlatego długi weekend, długim weekendem, ale ty postanowisz wziąć się za obowiązki. Czas ogarnąć nieco dom i ogród, ostatnio bowiem mocno zaniedbałeś swoje obowiązki pod tym względem. Postaraj się jednak nie zatracać w pracy. Odpoczynek też jest potrzebny.

Horoskop na majówkę - Lew

Czas, żeby Lew przestał zaniedbywać swoich przyjaciół. Ostatnio mocno się odizolowałeś, ponieważ potrzebowałeś przestrzeni. Każdy to zrozumiał, jednak teraz bliscy potrzebują twojej atencji. Długi weekend to dobry moment na poprawienie relacji z innymi ludźmi. 

Horoskop na majówkę - Panna

Lepiej, żeby Panna w długi weekend unikała zbędnego ryzyka. Wszelkie decyzje podjęte pod wpływem impulsu mogą się dla ciebie źle skończyć. Może warto od razu zaplanować cały długi weekend na spokojnie, żeby później uniknąć niepotrzebnych nieporozumień z bliskimi?

Horoskop na majówkę - Waga

Nie czas na bycie skromnym! Waga w końcu powinna pokazać, na co ją stać, dzięki czemu możesz zyskać naprawdę wiele i to przede wszystkim w życiu uczuciowym. Majówka sprzyja miłosnym uniesieniom. Zwłaszcza w sobotę. 

Horoskop na majówkę - Skorpion

Skorpion w długi weekend powinien być czujny. Ktoś może potrzebować twojej pomocy, choć będzie bał się o nią poprosić. Postaraj się wykazać empatią i nie daj się wykorzystać. Czasami wystarczy dać komuś palec, a on weźmie całą rękę. W dobry humor wprawi cię odkrycie, na które trafisz w majówkę. 

Horoskop na majówkę - Strzelec

Strzelec wolne dni powinien poświęcić swoim najbliższym. Spędź więcej czasu z domownikami i nie zapomnij zadzwonić do krewnych, z którymi dawno nie rozmawiałeś. Ktoś może potrzebować twojej rady i próbować ściągnąć cię myślami. Przeczucie nie powinno cię zawieść. 

Horoskop na majówkę - Koziorożec

Koziorożec w długi weekend może stanąć przed trudnymi decyzjami. Postaraj się jednak nie słuchać nikogo i kieruj wyłącznie swoją intuicją. Tym razem na pewno cię nie zawiedzie. Dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie w wolne dni na odrobinę wytchnienia. 

Horoskop na majówkę - Wodnik

Wodnik ostatnio nie ma najlepszej sytuacji finansowej. Długi weekend może zatem sprzyjać rozmyśleniom nad tym, jak odmienić los. I jest wielce prawdopodobne, że z pomocą bliskich uda ci się wpaść na genialny pomysł! Postaraj się tylko odważyć na wcielenie go w życie. 

Horoskop na majówkę - Ryby

Ryby za wszelką cenę chcą w tegoroczną majówkę znaleźć nowe hobby. Postaraj się jednak najpierw wszystko dobrze przemyśleć, a dopiero potem wydawaj pieniądze na sprzęty, które będą ci potrzebne do jego realizacji. Na odwrót to z reguły nie działa, choć wiemy, że chcesz dobrze. 

Zobacz także: Dokąd pojedziemy na wakacje 2020? Zbadano plany podróżnicze Polaków!

W dzisiejszych czasach jedyne podróże, jakie możemy odbyć, to te palcem po mapie. Alternatywą mogą być... seriale idealne dla tych, którzy tęsknią za wycieczkami!