Obserwuj w Google News

Horoskop miłosny na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

5 min. czytania
20.08.2020 13:28
Zareaguj Reakcja

Co czeka nas w miłości w nadchodzącym miesiącu? Przeczytaj horoskop na wrzesień 2020 i sprawdź!

zakochana para
fot. Shutterstock

Niektórzy z nas pozostają w szczęśliwych związkach, a inni od dawna poszukują bliskiej osoby. Którym znakom zodiaku w tym miesiącu najbardziej sprzyjają gwiazdy? Sprawdź swój horoskop miłosny na wrzesień 2020 roku i przekonaj się - kogo czekają dobre chwile, a kto może doświadczyć smutku...

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Horoskop miłosny - Baran

Baran - bardzo możliwe, że przez pewien czas będziesz miał zupełnie inne rzeczy na głowie niż romanse. Niezależnie od tego, czy jesteś teraz w związku, czy dopiero kogoś szukasz, w ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz skupiony przede wszystkim na sobie. Większym zainteresowaniem będziesz obdarzać sklepy, w których możesz sobie kupić jakiś prezent, restauracje, w których możesz dobrze zjeść, przyjaciół, pracę i plany na przyszłość, niż jakiś obiekt westchnień. Zrobi ci to dobrze, bo od dawna czułeś się tak, jakbyś zapomniał o swoich potrzebach.

Horoskop miłosny - Byk

Byk - w tym miesiącu czeka cię bardzo ważna rozmowa, na którą od kilku tygodni czekałeś. Nareszcie będziesz wiedział dokładnie, co chcesz powiedzieć. Nie ukrywaj swoich uczuć! Dopóki tego z siebie nie wyrzucisz, ciągle będziesz czuł ten sam ciężar. Rozmowa przyniesie ci ulgę i pewien przełom w sprawach uczuciowych. Nareszcie poczujesz, że wszystko zaczyna się układać. Kryzys będzie zażegnany!

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta - w tym miesiącu staniesz przed szansą, żeby odegrać się na osobie, która kiedyś cię porzuciła. Zastanów się, czy warto. Zamiast skupiać się na przeszłości, rozejrzyj się wokół siebie. Jest ktoś, kto od pewnego czasu z ciekawością ci się przygląda. Może znajdziesz czas na kawę i spacer? Nawet jeśli z pozoru ci się wydaje, że to nie jest materiał na związek, możesz się pozytywnie zaskoczyć. Ta osoba będzie wiedziała, jak z tobą rozmawiać i w jakiś sposób się nią zainspirujesz.

Horoskop miłosny - Rak

Rak - ten miesiąc upłynie ci przede wszystkim na przemyśleniach. Wyciągniesz wnioski z tego, co przytrafiło ci się do tej pory. Otrzymałeś w tym roku kilka ważnych lekcji i wrzesień będzie dla ciebie czymś w rodzaju egzaminu. Czas, żebyś przypomniał sobie, co naprawdę jest dla ciebie dobre, a co tylko ci szkodzi. Odkryjesz, że pewnych ludzi musisz zostawić daleko za sobą i nigdy więcej nie pozwalać, żeby ciągnęli cię w dół. Wenus w twoim znaku daje ci podpowiedzi, czego powinieneś teraz szukać.

Horoskop miłosny - Lew

Lew - w minionym miesiącu miał miejsce ogromny przełom w twoim życiu, jeśli chodzi o poczucie własnej wartości. Polubiłeś siebie na nowo! Zaakceptowałeś też własne wady i od tamtej pory o wiele lepiej się ze sobą czujesz. We wrześniu zobaczysz, jakie przynosi to efekty w sferze uczuciowej. Oczy wszystkich dawnych i obecnych adoratorów będą skupione na tobie. Dostaniesz wiele wiadomości, których się jeszcze nie spodziewasz. Ważne jest to, abyś pozwolił, by to inni przychodzili do ciebie - nie zabiegaj w tym miesiącu o nic i o nikogo. Udowodnij sobie, że jesteś wart czyichś starań. Nie potrzebujesz się za nikim uganiać.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop miłosny - Panna

Panna - wrzesień to twój urodzinowy miesiąc i w tym roku z pewnością to odczujesz. W twoim życiu pojawi się szansa na miłość albo wzmocnienie obecnego związku. Jeśli znajdujesz się w układzie, który ci już nie służy, teraz porzucisz go bez żalu. Zrozumiesz, że zasługujesz na o wiele więcej. Możesz się spodziewać miłych propozycji i raczej mało prawdopodobne, że spędzisz ten miesiąc samotnie w domu. Korzystaj z zaproszeń i nie miej żadnych obaw. Gwiazdy ci sprzyjają i podsyłają ci okazje, które sprawią ci teraz wiele radości.

Horoskop miłosny - Waga

Waga - początek jesieni to dla ciebie czas podsumowań, więc poświęcisz sporo czasu na rozważania, jak odczuwasz w tym roku obecność określonych osób. Niektórzy mogą z zaskoczeniem zauważyć, że właśnie ich podliczasz. W tym okresie zaczniesz zachowywać się niemal tak, jakbyś przy każdym imieniu dopisywał plusy i minusy. Największe znaczenie będzie miało dla ciebie to, czy istnieje równowaga pomiędzy nimi - jeśli zobaczysz, że minusów jest o wiele więcej, poczujesz, że najwyższa pora na jakąś rewolucję. W październiku wprowadzisz do swojego życia sporo zmian, a teraz możesz odkryć, czego będą one dotyczyły.

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpion - pogodzenie się ze stratą nigdy nie jest dla ciebie łatwe, jednak w tym miesiącu zrobisz wielki krok w tej sprawie. W tym roku zakończyło się w twoim życiu coś ważnego i od tamtej pory masz trudność z tym, żeby ruszyć do przodu. Wrzesień pomoże ci zrozumieć, że życie toczy się dalej, a na ciebie czeka jeszcze wiele możliwości. Z minionej historii wyciągniesz dla siebie jakąś cenną naukę, ale tym razem wykorzystasz ją już do tego, aby stworzyć dla siebie przestrzeń na coś nowego. Nawet jeśli nikogo teraz nie spotkasz, przejdziesz głęboką transformację, która pozwoli ci odczuć w sobie nadzieję na przyszłość.

Horoskop miłosny - Strzelec

Strzelec - trudno będzie ci sobie wyjaśnić, z jakiego powodu tak się dzieje, ale we wrześniu nagle poczujesz się tak, jakby ktoś zdjął ci z ramion ogromny ciężar. Układ planet w ostatnich miesiącach był dla ciebie ciut obciążający, więc nawet jeśli nie zdawałeś sobie z tego sprawy, niemal cały czas spoczywała na tobie presja. Miałeś wrażenie, że musisz coś udowadniać i nie możesz tak po prostu być. W tym miesiącu się to odmieni i przypomnisz sobie, jak wiele codziennych czynności sprawia ci radość. Przez tę odmianę w twojej postawie zaczniesz przyciągać do siebie ludzi jak magnes. Szukaj wokół siebie tego, co daje ci uczucie lekkości.

Horoskop miłosny - Koziorożec

Koziorożec - jest tylko jeden powód, który może wyjaśnić, z jakiego powodu czujesz się ostatnio tak zmęczony. Jesteś niezadowolony z siebie! Chociaż nikt z twojego otoczenia nie ma potrzeby cię krytykować i nie jesteś obgadywany za plecami, a wszyscy wokół ciebie dostrzegają głównie twoje zalety, ty w ostatnim czasie ciągle masz do siebie o coś pretensje. Zabiera ci to przyjemność z kontaktów z ludźmi i nie wiesz, jak się wobec nich zachowywać. Zastanów się, czy twoje ambicje w jakiejś sprawie nie są w tej chwili nieproporcjonalnie wysokie. Być może stawiasz sobie cel, którego w rzeczywistości nikt nie byłby w stanie osiągnąć? Spisz na kartce powody, dla których masz teraz prawo być z siebie dumny.

Horoskop miłosny - Wodnik

Wodnik - zupełnie nagle w twoim życiu pojawi się teraz jakaś osoba z przeszłości. Nie będziecie się ze sobą kontaktowali, a jednak cały czas będziecie jakoś na siebie wpadać. Zupełnie jakby wszechświat chciał, abyście się spotkali. Zastanów się, czy to rzeczywiście zachęta do odnowienia relacji, czy może po prostu ta osoba ma w sobie teraz coś takiego, czego ci aktualnie brakuje. Powrót miłości czy jedynie drogowskaz? Każdy Wodnik znajdzie odpowiedź na to pytanie w głębi swojego serca. Gwiazdy chcą, żebyś zdecydował sam.

Horoskop miłosny - Ryby

Ryby - rozczarowania z ostatnich miesięcy mogą sprawić, że spróbujesz uciec w pracę albo w samotność i na samą myśl o miłości będziesz się wzdrygać z obrzydzeniem. Czy trochę nie przesadzasz? To, że kilka osób sprawiło ci przykrość, nie oznacza jeszcze, że wszyscy ludzie na świecie są źli. Najłatwiej będzie sobie o tym przypomnieć w znanym ci, bezpiecznym otoczeniu. Spotkaj się z przyjaciółmi i przemyśl sobie, z jakiego powodu właśnie ich postanowiłeś wybrać jako grono swoich najbliższych. Jakich cech szukasz w swoim otoczeniu? Czy twoi byli partnerzy je mieli?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!