Obserwuj w Google News

Horoskop miłosny na sierpień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

4 min. czytania
23.07.2020 15:44
Zareaguj Reakcja

Co czeka nas w miłości w nadchodzącym miesiącu? Przeczytaj horoskop na sierpień 2020 i sprawdź!

horoskop miłosny
fot. Chillizet

Niektórzy z nas pozostają w szczęśliwych związkach, a inni od dawna poszukują bliskiej osoby. Którym znakom zodiaku w tym miesiącu najbardziej sprzyjają gwiazdy? Sprawdź swój horoskop miłosny na sierpień 2020 roku i przekonaj się - kogo czekają dobre chwile, a kto może doświadczyć smutku...

Zobacz także: Horoskop na lato 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

Redakcja poleca

Horoskop miłosny - Baran

Baran - spośród wszystkich znaków zodiaku właśnie ty masz teraz największe szanse na spełnienie w miłości. Mars przebywa w twoim znaku przez całe lato, a to twoja planeta opiekuńcza. Daje ci wszystko, czego potrzebujesz - czar i żar! Masz odwagę i determinację w uczuciach. Mało kto będzie teraz w stanie ci się oprzeć. Wyjdź z inicjatywą.

Horoskop miłosny - Byk

Byk - przyzwyczaiłeś się do tego, że ten rok składa się raczej z wstrząsów niż z przyjemności... Ale zdążyłeś też przy okazji zrozumieć, że to od ciebie zależy, kogo i w jaki sposób będą dotyczyły te zmiany. W tym rewolucyjnym dla ciebie okresie nie możesz zapominać o najważniejszej wartości - jest nią szczerość. Każde twoje i cudze kłamstwo wyjdzie teraz na jaw. Prawda pozwoli ci zbudować coś na długo.

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta - wrzuć na luz i przestań myśleć o tym, że nie jest tak, jak sobie tego życzysz. Od dłuższego czasu pragniesz czegoś, co wcale by cię nie uszczęśliwiło i doskonale o tym wiesz. Jeśli przestaniesz to przed sobą ukrywać i wreszcie odpuścisz, los nareszcie będzie mógł zaproponować ci coś zupełnie nowego...

Horoskop miłosny - Rak

Rak - kurczowo trzymasz się relacji, która dawno temu się już wypaliła. Masz nadzieję na powrót i zobowiązania? Bardzo boleśnie się rozczarujesz. Zrozum, że ktoś może tobą manipulować i trzymać przy sobie tylko po to, żeby mieć świadomość, że jest do czego wracać. W tym czasie jednak chadza na randki i poznaje nowe osoby. A ty - co robisz?

Horoskop miłosny - Lew

Lew - w tym roku tylko część Lwów będzie świętować swój sezon na miłosnym polowaniu. Większość dostała ostatnio mocno w kość i zastanawia się teraz, czy zasługiwała na takie traktowanie. Czas usiąść w miejscu, jak na króla i królową przystało, aby to inni przychodzili do Lwa. Potrzebujecie tego, żeby odbudować zranione poczucie własnej wartości. Boicie się, że nikt nie przyjdzie? Tym bardziej zostańcie w miejscu. Musicie zobaczyć na własne oczy, że się mylicie.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop miłosny - Panna

Panna - nie potrafisz zobaczyć w sobie tego, co widzą w tobie inni. Jesteś wobec siebie zbyt krytyczna, by to dostrzec. Zabierasz sobie w ten sposób wiele radości życia, a także... szanse w miłości. Czy umiesz pozwolić partnerowi na to, żeby się tobą opiekował i o ciebie dbał? A może twierdzisz, że na to nie zasługujesz? Jako singiel - co czujesz na pierwszej randce, kiedy ktoś cię komplementuje? Zrób z tym coś!

Horoskop miłosny - Waga

Waga - zaczynasz tęsknić za harmonią, marzy ci się spokojny związek pełen czułości. Czy zajmujesz się aktualnie takimi relacjami, które mogłyby ci to zapewnić? A może jesteś zupełnie gdzie indziej? Z całą pewnością będzie to dla ciebie miesiąc, w którym trzeba sobie będzie odpowiedzieć na pytanie, czy równowaga w dawaniu i braniu jest zachowana, czy tkwisz jednak w jakimś toksycznym układzie.

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpion - masz wielką potrzebę poświęcić się dla ukochanej osoby i jest to bardzo dobry pomysł, jednak... Zadbaj o to, żeby nie przesadzić z dramatyzmem. Niech to będzie szczere, nawet jeśli nie przyniesie tak wielkiego efektu. Bądź dobry zwyczajnie i po ludzku, a zjednasz sobie drugiego człowieka. Nie wstydź się pokazać, że masz jakieś słabości.

Horoskop miłosny - Strzelec

Strzelec - działasz teraz na ludzi jak magnes! Jesteś piękny, pełen energii, wnosisz do swojego otoczenia wiele dynamiki. Wiele osób ma teraz ochotę na ekscytujące przeżycia, jakie można z tobą mieć. Wybierz taką, która dostrzega, ile ciepła w sobie nosisz. Wiesz, że potrzebujesz być teraz otoczony czułością. Wtedy dostarczysz komuś nadziei i radości życia. Zwróć uwagę na znaki żywiołu Wody.

Horoskop miłosny - Koziorożec

Koziorożec - cóż, Słońce w Lwie bardzo cię rozpala i w sierpniu wiele może się dziać w twojej sypialni. Zwrócisz też uwagę na swoje ciało i nagle zaczniesz przyglądać się swojej diecie, a także temu, jak często się ruszasz. W ten sposób przyciągniesz cudze spojrzenia, partner na nowo cię dostrzeże, a jeśli jesteś singlem - nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie. Korzystaj!

Horoskop miłosny - Wodnik

Wodnik - zaproś wreszcie na randkę tę osobę, o której tak często myślisz. Co złego może się stać? Oczywiście, możesz, jeśli chcesz, w nieskończoność ukrywać, co czujesz - ale co ci z tego przyjdzie? Niezależnie od tego, czy jesteś w związku, czy dopiero kogoś szukasz, czas powiedzieć sobie w końcu, że ty także możesz pragnąć romantyczności. Nie musisz cały czas być intelektualistą!

Horoskop miłosny - Ryby

Ryby - niełatwo ci się odnaleźć w tym gorącym sezonie i wolałbyś chyba coś spokojniejszego. Rozejrzyj się wokół, bo nie tylko ty masz dosyć i chciałbyś się zaszyć w domu z filmem i przy świecach. Czasami miłość rodzi się w ciszy, kiedy dwoje ludzi razem odpoczywa. Przy kim czujesz się najbezpieczniej? Kto sprawia, że łagodniejesz?

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!