Obserwuj w Google News

Horoskop miłosny na październik 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

7 min. czytania
16.09.2020 10:04
Zareaguj Reakcja

Co czeka nas w miłości w nadchodzącym miesiącu? Przeczytaj horoskop na październik 2020 i sprawdź!

jesienna miłość
fot. Shutterstock

Niektórzy z nas pozostają w szczęśliwych związkach, a inni od dawna poszukują bliskiej osoby. Którym znakom zodiaku w tym miesiącu najbardziej sprzyjają gwiazdy? Sprawdź swój horoskop miłosny na październik 2020 roku i przekonaj się - kogo czekają dobre chwile, a kto może doświadczyć smutku...

Zobacz także: Te 3 znaki zodiaku przeżyją cudowną jesień. Czekają je niezapomniane chwile!

Redakcja poleca

Horoskop miłosny - Baran

Baran - działanie Marsa w twoim znaku sprawi, że poczujesz się lekko skołowany. Z jednej strony twoje tłumione uczucia i pragnienia odezwą się o wiele silniej niż dotychczas, jednak z drugiej - będziesz mieć wrażenie, że z jakiegoś powodu nie jesteś w stanie nic z nimi zrobić. Pozostaniesz w tym nastroju do połowy listopada i oznacza to dla ciebie tylko jedno: czas odrobinę się wycofać i przemyśleć swoje sprawy. Mogą wrócić do ciebie wspomnienia z przeszłości, byli kochankowie odezwą się z pytaniem, co słychać, a nowe relacje staną w miejscu, nawet jeśli bardzo się niecierpliwisz. W tym czasie powinieneś rozmawiać przede wszystkim z samym sobą. Co czujesz? Czego się boisz? Co podpowiada ci twój wewnętrzny głos? Czego nauczyły cię poprzednie związki i czego w tej chwili szukasz? Mars będzie cię blokować, dopóki sobie na to szczerze nie odpowiesz.

Horoskop miłosny - Byk

Byk - raczej nie spodziewaj się spokoju i stabilizacji. Pozostajesz w tym roku w procesie zmian i trwają istotne przewartościowania, więc w październiku także przyjdzie ci się wiele na ten temat nauczyć. W tym miesiącu zobaczysz, jakie są konsekwencje wszystkich twoich działań z całego roku. Jesienna aura skłoni cię do podsumowania. Kto odszedł, a kto został - i dlaczego tak się stało? Niektórzy zaczną żałować tego, co stracili i rozmyślać, co mogli zrobić inaczej. Niestety Uran, surowy nauczyciel, właśnie tego od was teraz wymaga. Jeśli okłamujecie swoich partnerów albo macie wrażenie, że jesteście okłamywani, nie będziecie w tym miesiącu w stanie myśleć o niczym innym. Szczęśliwie zakochane Byki otworzą się w tym miesiącu na nocne, szczere rozmowy pełne głębokich zwierzeń. Pełnia Księżyca pod koniec miesiąca będzie dla was przełomowa.

Horoskop miłosny - Bliźnięta

Bliźnięta - na początku jesieni uda wam się symbolicznie zamknąć jakiś etap swojego życia. Dla większości z was będzie to czas "żałoby" po zakończonej wcześniej relacji. Nawet jeśli nie mieliście z tą osobą kontaktu od dłuższego czasu, rozstanie było dla was bolesne i utrudniało wam to odpowiednie wyrażanie siebie w komunikacji z innymi. Mieliście wrażenie, że boicie się powiedzieć to, co myślicie, bo nie zostaniecie zaakceptowani. Teraz nagle poczujecie, że uwolniliście się od tego ciężaru, a wasze słowa będą miały moc jak nigdy. W relacji uczuciowej największe znaczenie będzie miała właśnie rozmowa, bo stworzycie porozumienie na płaszczyźnie intelektualnej.

Horoskop miłosny - Rak

Rak - Raki w październiku będą nosić w sercu zadrę, choć nikomu o tym nie powiedzą. Ktoś w minionym czasie zupełnie zlekceważył waszą wrażliwość i poczuliście, że musicie zamknąć się w sobie. Niezależnie od tego, czy pozostajecie z kimś w związku, czy jesteście singlami, wywalczycie sobie w październiku pełną autonomię. Nikomu nie pozwolicie wchodzić sobie na głowę. Udowodnicie też, że wasza wrażliwość jest waszą największą wartością i jeśli ludzie nie potrafią tego docenić, możecie im w każdej chwili odebrać wszystko to, co się z nią wiąże. Nauczycie się czuć dobrze w samotności, a także z satysfakcją odkryjecie, że kiedy zamykacie się sami w domu, coraz więcej osób puka do waszych drzwi...

Horoskop miłosny - Lew

Lew - Lwy od sierpnia czują się jak nowo narodzone. Odzyskana pewność siebie sprawiła, że jesteście dla ludzi jak promienie Słońca. Wasza obecność w październiku będzie ogrzewać, dawać poczucie bezpieczeństwa i spokój. Jednak retrogradacja Marsa wpływa na was tak, jak na wszystkie inne ogniste znaki - zaczynacie w siebie wątpić, macie wrażenie, że coś was tłumi i blokuje. Jeśli czujecie, że to frustrujące, wycofajcie się na kilka tygodni i pozwólcie, aby to ludzie przychodzili do was. Przyjmujcie, zamiast dawać. Części Lwów zresztą bardzo się to przyda. Ostatnio trochę więcej dawaliście niż otrzymaliście, prawda? Zaczekajcie teraz i sprawdźcie, od kogo dostaniecie coś w zamian. W ten sposób będziecie mogli podjąć słuszną decyzję w sprawie swojej obecnej relacji.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Horoskop miłosny - Panna

Panna - tej jesieni będziesz rozkwitać. Szczególnie te Panny, które postanowią teraz zainwestować w swój wizerunek i zadbają o włosy, stan swojej skóry i garderobę, poczują się ze sobą wspaniale. Zaczniecie przyciągać adoratorów, co nie spodoba się zbytnio waszemu partnerowi, jeśli jesteście w związku... Natomiast single powinny teraz uważać na to, czy nie ciągną zbyt wielu srok za jeden ogon. Na waszych profilach społecznościowych będzie to wyraźnie widoczne i ta osoba, która będzie myślała o stworzeniu z wami miłosnego związku, poczuje się zniechęcona. Zostaną natomiast te, którym wcale jakoś przesadnie na was nie zależy i szukają tylko rozrywki... Nie rozmieniajcie się więc na drobne, żeby się dowartościować. Ten sam efekt osiągniecie, jeśli kupicie sobie nową sukienkę... A ile oszczędzicie nerwów!

Horoskop miłosny - Waga

Waga - staniesz przed tak wielką szansą uczuciową, ze w pewnej mierze zacznie się ona przytłaczać. Jakby to wszystko było zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe... Ale osoba, która cię kocha, będzie wiedziała, jak sobie z tym poradzić. Spędzicie ze sobą wiele czasu po prostu się relaksując, bawiąc siebie nawzajem, wygłupiając się w kuchni czy pod kocykiem. Nie musisz wcale pisać poematów o miłości, by doświadczyć czegoś pięknego. Pozwól sobie uwierzyć, że masz w tej osobie także przyjaciela i bycie blisko siebie wcale nie musi oznaczać, że w najbliższej przyszłości będziesz cierpieć. Nie każ kogoś za błędy swoich eks, nie rozpamiętuj swoich dawnych pomyłek. Zaufaj sobie i temu, że potrafisz kochać. Ty sam/a też zasługujesz na to uczucie. Czeka was na ten temat piękna i ważna rozmowa podczas nowiu Księżyca.

Horoskop miłosny - Skorpion

Skorpion - większość Skorpionów w obecnym czasie nosi w sobie urazę, której za żadne skarby nie chce się pozbyć. Jedyne, co można teraz spróbować ci wytłumaczyć, to to, że jesteś jedyną osobą, którą ten żal zatruwa... Wszyscy inni zapomnieli już o sytuacji czy historii spędzającej ci sen z powiek. Oni po prostu żyją dalej. W żaden sposób ich nie zmusisz do tego, by znów zaczęli to przeżywać, choćbyś snuł/a nawet najbardziej skomplikowane intrygi. Jeśli więc chcesz się zadręczać czymś, co obchodzi w tej chwili tylko ciebie samego, rób to. Jednak Merkury i Jowisz sprowadzają ku tobie nowe szanse, których warto byłoby nie przegapić, żyjąc przeszłością... Nie sądzisz, że lepiej zamknąć drzwi, za którymi nie ma nic poza złymi wspomnieniami, i otworzyć przed sobą nowe?

Horoskop miłosny - Strzelec

Strzelec - niewiele będziesz w stanie w tym miesiącu z tym zrobić: będziesz się czuł zmęczony i zirytowany. Ten nacisk wywiera na tobie układ planet i najzwyczajniej w świecie chcesz zamknąć się w domu i położyć spać, zamiast chodzić do pracy, bawić się jak dziecko, zamiast zajmować poważnym życiem, flirtować w żartach, zamiast myśleć o stałym związku. Będziesz mieć wrażenie, że nikt nie pozwala ci na twój naturalny optymizm i zacznie cię to frustrować. Rada, która może ci się przydać, brzmi tak: spróbuj na spokojnie. Nie musisz głośno protestować. Wystarczy się wymknąć i spędzić trochę czasu tak, jak masz na to ochotę. Nikt z twoich bliskich nie musi wiedzieć o tych wyszarpanych chwilach wolności. Nic nie poradzisz na to, że są teraz skupieni na marudzeniu. Ale oni nic nie poradzą na to, że ty tak czy owak zamierzasz się w tym miesiącu zabawić!

Horoskop miłosny - Koziorożec

Koziorożec - początek jesieni dla Koziorożców zapowiada się tak, że nie macie na co narzekać. Związki są mocne i nic im nie zagraża, a Koziorożce bez pary znajdują się już w większości w dobrze rozwijających się układach, które mogą się przerodzić w coś poważnego. Co innego jednak w waszym najbliższym otoczeniu... Wasi bliscy mogą w tym miesiącu trochę narozrabiać w swoim życiu uczuciowym, a wy będziecie musieli to po nich naprawiać. Miejcie na oku swoich przyjaciół i przyjaciółki, którzy są bez pary, bo mogą być teraz w o wiele gorszym stanie niż myślicie. Koziorożce będą miały w tym miesiącu powody, by udowodnić swoją lojalność w sytuacjach, które nie są zbyt przyjemne. Nie patrzcie na nikogo z wyższością, jeśli wam udało się już znaleźć miłość. Wy też kiedyś błądziliście.

Horoskop miłosny - Wodnik

Wodnik - jeśli grałeś/aś z kimś w jakąś miłosną gierkę, w tym miesiącu obróci się to przeciwko tobie. Uran sprawdza, czy mówisz prawdę i nie starasz się nikim manipulować. Złamanie zasad poskutkuje karą. Nie mówcie nikomu czegoś, w co sami nie wierzycie, bo będziecie tego później żałowali. Szczególnie, że przyciągacie teraz do siebie osoby, których intencje są czyste jak kryształ. Zastanówcie się, dlaczego nie odsłaniacie swoich kart. Czy to może wynikać z nieufności? Czy zamykacie się dlatego, że ktoś was wcześniej okłamał? Przemyślcie sobie, czy z tego powodu chcecie robić to samo. Zostaniecie o to oskarżeni, jeśli będziecie unikali otwartej rozmowy, a jednocześnie co kilka dni będziecie zmieniali zdanie...

Horoskop miłosny - Ryby

Ryby - 16 października, podczas nowiu w Wadze, otworzycie się na miłość i postanowicie wyjść jej na spotkanie. Nawet jeśli dotychczas wasze pragnienia były odrobinę stłumione albo więcej przeżywaliście w wyobraźni niż w rzeczywistości, w połowie miesiąca zadbacie o to, by sprawy zyskały solidny fundament. Single odważnie wyjdą na poszukiwania, zapominając o rozczarowaniach z przeszłości. Ryby w parze wprowadzą do swojej relacji cudowną równowagę pomiędzy sprawami ducha i ciała, intuicji i zdrowego rozsądku. 31 października, podczas pełni Księżyca, zobaczycie, że potraficie odmienić swoje życie w ciągu dwóch tygodni.

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!    

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!