Obserwuj w Google News

Horoskop anielski - odkryj swoją przyszłość zapisaną w kartach

3 min. czytania
01.06.2020 12:20
Zareaguj Reakcja

Horoskop anielski charakteryzuje się tym, że w każdym roku przypisany jest innych anioł. To on we wróżbie, odpowiada za nasze szczęście.

horoskop anielski
fot. Shutterstock

Za każdy rok odpowiedzialny jest inny anioł, tak właśnie działa horoskop anielski. Archanioł Gabriel strzeże ewolucji oraz prowadzi nas przez trudy życia. Każdy horoskop należy traktować jako wskazówkę, a nie jako wyrocznię. Swój los trzymamy w naszych rękach i to od nas zależy, jak będzie prezentować się nasza przyszłość.

Do analizy wykorzystuje się unikalne karty Aniołów Atlantydy oraz karty Pieczęci Anielskich Serc. Horoskop zawiera opis kart, które zostały przyporządkowane do każdego horoskopu. Dla każdej z planet wybiera się karty, które zawierają anielskie przesłanie oraz symbol, który zostanie przypisany indywidualnie do każdej osoby. Każdy symbol pochodzi z talii kart anielskiego medium. Są to pieczęcie anielskich serc, które pomagają nam rozwijać się duchowo.

Anioły Atlantydy to 12 Archaniołów, które z pewnością pomogą nam odnaleźć odpowiednią ścieżkę w życiu. Dodatkowa medytacja pomoże również poczuć się lepiej oraz podnieść energię.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Horoskop anielski na 2019 rok

Koziorożec

 • Twoim aniołem opiekunem jest Akasha, pokazuje ci, jak masz żyć. Posiada ogromną wiedzę na temat życia i samorozwoju. Dzięki jego pomocy będziesz mógł obudzić swój ukryty głęboko talent. Wykorzystaj nieznane dotąd talenty, a z pewnością osiągniesz spektakularny sukces.

Zobacz także: Jaki jest Koziorożec? Poznaj horoskop opisowy tego znaku zodiaku

Wodnik

 • Na wodnika w nowym roku czeka wiele niespodzianek. Z pewnością jego spokojne życie nabierze tempa. Wszystkie inicjatywy, których się podejmie, przyniosą bardzo wiele pozytywnych efektów.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalny Wodnik? Poznaj horoskop opisowy Wodnika

Ryby

 • Anioł Serafin zaopiekuje się tobą oraz twoją rodziną. Pary, które będą starać się o dziecko z pewnością, zrealizują swoje marzenia. W tym roku polepszysz relacje partnerskie.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalne Ryby? Poznaj horoskop opisowy Ryb

Baran

 • Barany bardzo lubią nowe wyzwania. Bez wątpienia ten rok przyniesie im dużo więcej nowych możliwości, które z pewnością rozwiną ich potencjał. Zmiana miejsca pracy lub zamieszkania z pewnością będą udane.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalny Baran? Poznaj horoskop opisowy Barana

Byk

 • Archanioł Gabriel wskaże ci drogę do życiowego spełnienia. Jeśli będziesz żyć z nim w zgodzie, z pewnością osiągniesz zamierzone cele. Rozmawiaj z nim i proś o wsparcie.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalny Byk? Poznaj horoskop opisowy Byka

Bliźnięta

 • Archanioł Michał przekaże ci duże pokłady odwagi, ta nowa moc z pewnością ci się przyda, ponieważ dzięki nim osiągniesz upragnione cele. Poproś go o wsparcie, a na pewno ci go udzieli.

Zobacz także: Czym charakteryzują się zodiakalne Bliźnięta? Zobacz, jaki jest ich kolor i z kim stworzą najlepszy związek

Rak

 • Z pomocą Archanioła Azere spełnią się wszystkie twoje marzenia z najbliższej przyszłości. Bądź cierpliwy, a twoje poświęcenie zostanie wynagrodzone. Nie próbuj przyspieszać swojego życia, ponieważ i tak w końcu je osiągniesz.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalny Rak? Poznaj charakter osób urodzonych między 21 czerwca a 22 lipca

Lew

 • Osoby spod tego znaku chroni Archanioł Daniel. Lwy umieją sobie radzić w życiu, dlatego świetnie poradzą sobie na kierowniczych stanowiskach, jeśli go jeszcze nie mają z pewnością zmienią posadę w tym roku. Sukces jest blisko!

Zobacz także: Zodiakalny Lew i jego cechy. Poznaj horoskop opisowy Lwa

Panna

 • Ten rok będzie z pewnością bardzo radosny dla każdej Panny. Zmienią miejsce pracy i rozwiną swoją karierę. Mogą również zmienić miejsce swojego zamieszkania, co również wprawi je w dobry nastrój.

Zobacz także: Czy zodiakalna Panna rzeczywiście jest oszczędna, zorganizowana i skromna? Poznaj horoskop opisowy tego znaku zodiaku

Waga

 • Wszystkich Wag strzeże Anioł Leila, który z pewnością zachęci cię do spędzenia czasu sam ze sobą. Musisz pamiętać o większym optymizmie, ponieważ to właśnie dzięki niemu będziesz mógł cieszyć się ze swoich sukcesów. 

Zobacz także: Jaka jest zodiakalna Waga? Poznaj horoskop opisowy Wagi

Skorpion

 • Izajasz sprawi, że wraz z początkiem nowego roku popatrzysz na swoje życie zupełnie z innej perspektywy. Miej odwagę sięgać po marzenia. Twój Anioł, będzie prowadził cię przez życie oraz wspierał, tak abyś osiągnął zamierzone cele.

Zobacz także: Zodiakalny Skorpion i jego cechy. Poznaj horoskop opisowy Skorpiona

Strzelec

 • Osoby spod tego znaku z pewnością powinny skupić się w głównej mierze na ćwiczeniach fizycznych oraz dobrej energii, dzięki zmianie nawyków z pewnością będą się lepiej czuć oraz osiągną cele, które sobie postawiły.

Zobacz także: Jaki jest zodiakalny Strzelec? To jeden z najbardziej aktywnych znaków zodiaku!

 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują?

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują?