Obserwuj w Google News

Gwiazda - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota Gwiazda?

2 min. czytania
Aktualizacja 09.09.2020
09.09.2020 12:29
Zareaguj Reakcja

Karta Gwiazda to jedna z najbardziej optymistycznych kart w całej talii tarota. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota gwiazda
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota Gwiazda?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: Gwiazda. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota Gwiazda to odzyskanie nadziei i uzdrowienie. Nastraja pozytywnie, przynosi dobre wieści, pozwala przebudzić się z mrocznego snu. Oznacza, że problemy, które mamy teraz, zostaną rozwiązane. Przepowiada wyjście z choroby, złego samopoczucia, jest naszą kartą opiekuńczą i dba o to, byśmy nie tracili wiary w szczęśliwe zakończenia każdej historii. Na każde nasze pytanie przynosi pozytywną odpowiedź, wspaniale wróży związkom, przyjaźni, a także projektom w pracy, szczególnie tym rozpoczynanym na własną rękę. Gwiazda to symbol uzdrowienia, przynosi nowe inspiracje i zachęca, by znowu dostrzegać piękno wokół siebie. Rozbudza zarówno naszą intuicję, jak i kreatywność. Przypomina o tym, że my sami posiadamy zdolności uzdrowicielskie. Mówi, że jesteśmy pod ochroną i możemy spokojnie odpocząć, bo jesteśmy bezpieczni. Zachęca, by wierzyć w swoją szczęśliwą Gwiazdę i za nią podążać. Pociesza, że nie ma się czym martwić. Nawet jeśli w tej chwili czujemy się nieszczęśliwi, nasz los wkrótce się poprawi i dostaniemy kolejną szansę. Jako zodiakalna karta Wodnika przynosi też szansę na wprowadzenie rewolucji do swojego życia, spektakularny sukces.

Redakcja poleca

Karta tarota Gwiazda - co oznacza w miłości?

Karta Gwiazda w uczuciach oznacza odnowienie i uzdrowienie związku albo początek nowej miłości. Jako karta ochronna jest jedną z najlepszych możliwych wróżb dla relacji, zapowiada jej piękny rozwój i pozwala zaufać własnemu sercu. Mówi o tym, że związek znajduje się "pod dobrą gwiazdą". Jeśli otaczające karty wskazują na rozstanie, ale pojawia się przy nich gwiazda, może też oznaczać, że właśnie zerwanie jakiejś relacji przyniesie nam uzdrowienie w sprawach miłosnych. W każdej jednak sytuacji karta ta nas ochrania i opiekuje się nami. Możemy spać spokojnie, bo wszystko dobrze się ułoży.

Karta tarota Gwiazda jako rada

Oczyszczaj i odtruwaj zarówno swoją duszę, jak i ciało. Poświęć się uzdrawianiu siebie. Wiedz, że jesteś pod opieką wyższych sił i nic złego ci się nie stanie. Możesz o siebie zadbać, bo Wszechświat zajmuje się już twoją sprawą. Jeśli jesteś cierpiący lub chory, przyjmij od Gwiazdy nadzieję na rychłe uzdrowienie. Nie trać czasu na zmartwienia i pielęgnuj w sobie wiarę we wszystko, co najpiękniejsze.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź