Obserwuj w Google News

Dziś zaczyna się nowy rok numerologiczny 2021. Sprawdź, jakie zmiany wniesie do twojego życia!

4 min. czytania
18.09.2020 12:31
Zareaguj Reakcja

17 września, wraz z nowiem Księżyca w znaku Panny, rozpoczął się nowy rok numerologiczny 2021. Znajdujemy się w nowej wibracji: 2 + 0 + 2 + 1 = 5. Co Piątka zmieni w naszym życiu? Przeczytaj prognozę dla wszystkich liczb!

nowy rok numerologiczny
fot. Shutterstock

Nowy rok numerologiczny 2021 zapowiada się o wiele szczęśliwiej niż ten, który właśnie zakończyliśmy. Czwórka wymagała od nas ciężkiej pracy, a Piątka doda nam odwagi i pozwoli się rozwijać tak, jak sami tego chcemy. Nareszcie czeka nas trochę przyjemności, zamiast nieustannego stresu...

Sprawdź swój indywidualny horoskop numerologiczny. Dodaj wszystkie cyfry z daty swojego urodzenia, np. 8 + 8 + 1 + 9 + 8 + 9 = 43, 4 + 3 = 7. Zobacz prognozę dla swojej wibracji!

Zobacz także: Te znaki zodiaku to bratnie dusze! To one zazwyczaj łączą się w pary na całe życie

Horoskop numerologiczny na 2021 rok

Jedynka: Po dość spokojnym roku 2020 teraz zdecydujesz się na to, by ruszyć do przodu i wprowadzić do swojego życia pewne zmiany. Zacznie ci zależeć na tym, by twoje życie wyglądało wreszcie tak, jak od zawsze chciałeś. Postarasz się pokazać ludziom swoją prawdziwą naturę, nie będziesz chciał niczego udawać. Wiesz, że w tym roku to ty decydujesz o tym, co cię spotka. Nie oddasz spraw przeznaczeniu. Weźmiesz odpowiedzialność i przejmiesz kontrolę!

Dwójka: Będziesz ze spokojem kontynuować to, co zacząłeś w minionym roku, nie zadając sobie zbyt wielu pytań i bez wątpliwości. Udało ci się już zrozumieć, że zamartwianie się niewiele ci daje, jedynie zatrzymuje cię w drodze. W tym roku znajdziesz wreszcie spokój, poczujesz się dojrzalszy. Nareszcie wiesz, kim naprawdę jesteś i czego pragniesz. Latem postanowisz spróbować czegoś nowego. 

Trójka: W tym roku postanowisz zakasać rękawy i z większą determinacją niż kiedykolwiek zrealizujesz swoje osobiste i profesjonalne cele. Nikt nie będzie mógł cię teraz zatrzymać. Będziesz miał odwagę pokazać, na co cię stać - na oczach wszystkich! Kiedy tylko uświadomisz sobie, co zamierzasz osiągnąć, zabierzesz się do pracy bez żadnego zmęczenia. Spełnisz marzenia, które do tej pory wydawały ci się czymś niemożliwym.

Redakcja poleca

Czwórka: Każdą swoją tegoroczną decyzję będziesz opierać na stabilnych, konkretnych przekonaniach. Wszystko, co teraz zrobisz, będzie przemyślane. Twoim największym sprzymierzeńcem w tym roku jest twój własny umysł, bo dzięki wyobraźni poszerzysz swoje możliwości. Uważaj jednak, żeby zbytnio się nie ograniczać. Wątpliwości, które się pojawią, trzeba będzie zwalczyć.

Piątka: Wraz z każdym kolejnym miesiącem będziesz czuć coraz większą potrzebę wprowadzenia jakiejś wielkiej zmiany do swojego życia. Pojawi się poczucie, że zajmujesz się sprawami, które już ci nie służą i trzeba zostawić je za sobą. Wyrzuć wszystko, co jest już przestarzałe i zrób miejsce na coś nowego. Twoim największym wyzwaniem w tym roku będzie otworzenie się na możliwości i szanse, które pojawią się na twojej drodze. Czy jesteś gotowy na rozpoczęcie nowego rozdziału?

Szóstka: Będzie to dla ciebie rok pełen przemyśleń, zarówno na temat związków, jak i twojej kariery. Poczujesz, że bardzo się rozwijasz i zmienia się twój punkt widzenia. Uda się lepiej zrozumieć, skąd w twoim życiu biorą się problemy i jak możesz ich uniknąć. W 2021 wszystkie twoje działania powinny być poprzedzone refleksją na temat tego, co jest dla ciebie dobre, a co nie. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos i jego podpowiedzi.

Siódemka: Pierwsze kilka miesięcy tego roku to dla ciebie czas lekkiego zagubienia, ale już wiosną będziesz miał możliwość wszystko uporządkować. Nie spiesz się z niczym. Zamiast tego na spokojnie zastanów się nad tym, co nadaje twojemu życiu największy sens i pozwala ci nabrać wiatru w żagle. Wycofaj się na chwilę, by zobaczyć, jakie schematy i nierozwiązane sprawy blokują twój rozwój osobisty. Rozpatrując te sprawy z innej perspektywy, zobaczysz wreszcie nowe sposoby działania. Wtedy ruszysz do przodu!

Zobacz także:  Dziewczyny spod tych 6 znaków zodiaku to prawdziwe zołzy! Lepiej na nie uważaj

Ósemka: Masz w sobie wiele siły i entuzjazmu, więc nikt nie jest w stanie powstrzymać twojego szalonego pędu. W tym roku udowodnisz, co potrafisz! Poczujesz, jak wiele jesteś wart i to pozwoli ci bez chwili zawahania sięgać po najwyższe cele. Szczególnie w sprawach związanych z karierą możesz teraz liczyć na ogromne sukcesy. Awans, podwyżka...? Możesz się o nie starać, bo są wielkie szanse, że je otrzymasz!

Dziewiątka: W 2021 wyjdziesz na spotkanie z samym sobą. To czas introspekcji, wielkich pytań, głębokich przemyśleń nad samym sobą. Jeśli zwrócisz się w tym roku do swojego wnętrza, przeżyjesz tam największą przygodę - odnajdziesz siebie raz jeszcze i odkryjesz, jakie jest twoje przeznaczenie. Przejdziesz metamorfozę, dzięki której pozbędziesz się smutku, który został po dawnych rozczarowaniach. Zaczniesz oddychać pełną piersią i znów pokochasz życie. Im więcej czasu spędzisz w tym roku w samotności, tym lepiej poczujesz się później pośród ludzi.

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź