Obserwuj w Google News

Czym jest portret numerologiczny?

5 min. czytania
Aktualizacja 06.04.2021
02.04.2021 19:55
Zareaguj Reakcja

Portret numerologiczny jest częścią numerologii, która z kolei stanowi istotne źródło wiedzy dla osób, które ją praktykują. Według osób wierzących w magiczne właściwości liczb możemy dowiedzieć się z nich wielu rzeczy o sobie. Niektórzy mówią nawet o portrecie numerologicznym, który może dać ci istotne informacje na temat naszej osobowości.

Portret numerologiczny to analiza twojego charakteru, na podstawie liczb.
fot. Shutterstock

Portret numerologiczny to analiza twojego charakteru, na podstawie liczb, które są spersonalizowane. Liczb, które są najważniejszymi w twoim życiu i które mają mieć na nie ogromny wpływ.  

Zobacz także: Numerologia 11 - poznaj swój charakter

Jak obliczyć portret numerologiczny? 

Zazwyczaj osoba, która dokonuje portretu numerologicznego, będzie wymagać od ciebie następujących danych: 

  • Data urodzenia, 
  • Imię - pierwsze, drugie, a także imiona nabyte np. podczas bierzmowania, 
  • Nazwisko - aktualne, panieńskie oraz ewentualnie inne. 

Wytłumaczenie, dlaczego akurat takie liczby są używane przy tworzeniu portretu numerologicznego, jest takie, że to właśnie te dane są z tobą całe życie. Data twojego urodzenia nigdy się nie zmieni i jest pierwszym liczbowym określeniem, które zyskasz wraz z przyjściem na świat. Imię i nazwisko, mimo to, że możesz je zmienić, towarzyszą ci latami i to za ich pomocą przedstawiasz się światu. 

Jeżeli nie zdecydowałeś się na zlecenie stworzenia portretu numerologicznego przez kogoś innego, musisz dobrze rozeznać się w tym, jak prawidłowo go wykonać samodzielnie. Różne źródła podają różniące się sposoby, dlatego najlepiej szukać w wielu miejscach. 

Poza kalkulatorem, a także manualnym liczeniem portretu numerologicznego powstało oddzielnie, dedykowane narzędzie dla portretu numerologicznego. Programy, które zostały stworzone do sprawnego ustalania analizy osobowości, są używane przez osoby wróżące i sporządzające analizy numerologiczne lub horoskopy. Są to między innymi Neurologia Program, Ezoteryk 1.0 czy Kalkulator Numerologiczny.  

Zobacz także: Numerologia imienia - jaka jest twoja liczba?

Czy można wykonać portret numerologiczny online? 

W dzisiejszym świecie wiele rzeczy możemy wykonać za pośrednictwem Internetu. To samo dotyczy kwestii utworzenia portretu numerologicznego. Jeżeli nie wiesz, dokąd udać się w tej sprawie lub nie masz takiej możliwości, poszukaj w Internecie. 

Z pewnością znajdziesz wiele stron, które utworzą dla ciebie portret numerologiczny za darmo, ale nie zawsze są one skuteczne i autentyczne. Wystarczy uzupełnić w pustych rubrykach odpowiednie dane, jakimi są: data urodzenia, imię oraz nazwisko, aby komputer mógł wykonać twój portret numerologiczny. Oblicz - to jedyny krok, który musimy wykonać, klikając na przycisk umieszczony obok tabelek. W ten sposób komputer wygeneruje dla ciebie automatyczną charakterystykę na twój temat. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich stron tego typu, ale musisz uważać i podchodzić do większości z nich mimo wszystko sceptycznie. 

Wpisując w wyszukiwarce “portret numerologiczny - kalkulator” zobaczysz strony, na których możesz wprowadzić swoje dane, ale zazwyczaj dotyczą one wyłącznie daty urodzenia. Jeżeli to ci wystarczy, to nie musisz się martwić o dodatkowe opłaty, ale miej świadomość, że nie jest to precyzyjne określenie twojej osobowości. 

Portret numerologiczny z pewnością więc możesz wykonać przez Internet. Istnieje wiele profesjonalnych stron, za których pośrednictwem możesz sporządzić swój portret numerologiczny. Cena takiej analizy jest zazwyczaj zależna od tego, jak bardzo szczegółowy ma być twój portret. Możesz wybrać warianty dużo bardziej rozbudowane. 

Istnieją także platformy, za których pośrednictwem zamówisz wielostronicową, szczegółową analizę twojego charakteru za odpowiednią kwotę. To, na który wariant się zdecydujesz, zależy wyłącznie od tego, jak wiele chcesz dowiedzieć się o sobie z danej interpretacji liczb. 

Zobacz także: Numerologia 33 - co oznacza numerologiczna trzydziestka trójka?

Jak prawidłowo zinterpretować portret numerologiczny? 

Dla niektórych osób najcenniejszym źródłem informacji o nich samym jest numerologia. Portret numerologiczny, z którego można uzyskać wiele informacji na swój temat, odgrywa szczególnie istotną rolę dla osób, które wierzą w jego prawdziwość. 

Aby prawidłowo zinterpretować swój portret numerologiczny, musisz najpierw rozeznać się w tej tematyce. Przede wszystkim musisz się nastawić na to, że analiza, którą otrzymasz, może wywołać w tobie wiele emocji. Warto podejść do niej na spokojnie i zastanowić się, czy cechy, które zostały u ciebie wykryte za pomocą liczb, są rzeczywiste. 

Prawidłowa interpretacja portretu numerologicznego pozwoli ci na lepsze rozumienie siebie i dotarcie do swoich własnych cech charakteru, których nie byłeś świadomy. 

Aby lepiej zrozumieć, jak działa portret numerologiczny, warto, wiedzieć jakie liczby mają znaczenie i jakie są ich tłumaczenia. W pierwszej kolejności wyróżniamy liczby kluczowe: 

  • Liczba Drogi Życia - jest ustalana na podstawie liczby urodzenia, nazywanej inaczej liczbą przeznaczenia. To suma wszystkich cyfr, które znajdują się w dacie urodzenia. Uznawana jest za najważniejszą wibrację numerologiczną, z której dowiesz się, jaki masz charakter i co czeka nas w życiu. 
  • Liczba ekspresji - jest nazywana także liczbą celu życiowego i jest ona sumą liter w naszym imieniu i nazwisku. Z niej dowiesz się o swojej budowie fizycznej i psychicznej. Na podstawie tej liczby, możesz także poznać swoje ciemne i jasne strony. 
  • Liczba losu - to suma dwóch powyższych liczb. Ona da ci informację o naszej przyszłości. 
  • Liczba podświadomości - oznacza ją liczba dnia naszych narodzin. Jest to najważniejsza liczba w twoim życiu i to od niej zależy bieg naszego losu. 
  • Liczba serca - obliczysz ją, sumując samogłoski ze swojego imienia i nazwiska. To właśnie ta liczba jest bardzo powiązana z twoją podświadomością, ponieważ daje ci informacje na temat naszych pragnień, a także motywacji, które kierują twoim losem. 
  • Osobowość - jest to suma wartości spółgłosek z imienia oraz nazwiska. Dzięki tej liczbie dowiesz się, jak inni ludzie cię postrzegają. To bardzo istotna liczba, ponieważ informacja o tym, jak inni na ciebie patrzą, może ułatwić nam zmianę na lepsze. 

Same liczby nie są jednak docelową informacją, którą możesz uzyskać. Istnieją tak zwane modyfikatory liczb, które łączą konkretne liczby ze sobą, aby dać ci w ten sposób dużo bardziej rozbudowaną analizę. 

Na przykład na podstawie ustalenia częstotliwości, z jaką pojawiają się konkretne litery w naszym imieniu bądź nazwisku, dowiesz się o tak zwanej intensywności liczb. Z tej informacji z kolei będziesz mógł dowiedzieć się o swoich mocnych i słabych stronach. 

Jeśli zsumujesz ze sobą wartości liczbowe, które dadzą ci inicjały naszego imienia i nazwiska, dowiesz się o naszej równowadze. Ta wartość określa twoją tendencję do zachowań w zależności od różnych sytuacji. 

Takich danych w portrecie numerologicznym jest naprawdę wiele. Ze względu na to, jak wiele można się z nich dowiedzieć, wiele osób decyduje się na ich wykonanie.  

W końcu z matematycznych obliczeń dowiesz się, jaka jest twoja osobowość i jak postrzegają cię inni ludzie. Poznasz także swoje predyspozycje zawodowe, które możesz ustalić na podstawie swoich uzdolnień. Oprócz tego portret numerologiczny ułatwi ci dobranie odpowiedniego partnera na podstawie ustalenia odpowiedniego dopasowania.  

Zobacz także: Liczby mistrzowskie - wyjątkowe wibracje 11, 22, 33 i 44