Obserwuj w Google News

Przepowiednia Adama A. na 2023 rok. Rosja zniknie z mapy świata?

2 min. czytania
07.11.2022 09:17
Zareaguj Reakcja

2023 rok przyniesie nam niespodziewane kryzysy, a wiele z nich przejdzie do historii. Co wydarzy się w polityce? Czy powinniśmy spodziewać się wybuchu III wojny światowej? Na te pytania odpowiedział jasnowidz Adam A. w rozmowie z astroweb.pl.

Manifestacja przeciw wojnie w Ukrainie
fot. EastNews

Dzisiejsze czasy wydają się wyjątkowo niepewne. Przepowiednie na 2023 rok pozwalają sobie wyobrazić, co nas czeka. Z jakimi problemami przyjdzie nam się zmierzyć? Zapowiedzi jasnowidza Adama A. wydają się przerażające.

Zobacz także: Najważniejsze wizje jasnowidzki Aidy na 2022 rok. Sprawdź, czy się spełniły

Czy czeka nas III wojna światowa? Jasnowidz Adam A. przekazał wizję na 2023 rok

Wizjoner odpowiedział na pytanie, czy powinniśmy obawiać się wybuchu III wojny światowej. W przeciwieństwie do innych proroków - takich jak Łucja dos Santos czy Nostradamus - uważa, że wcale do niej nie dojdzie. Należy się jednak spodziewać wojny hybrydowej.

Wiele krajów zacznie rywalizować o wpływy, co doprowadzi do globalnego kryzysu gospodarczego. Poradzą z nim sobie jedynie Nowa Zelandia, Islandia i Irlandia. Pozostałe państwa zmierzą się z problemem bezrobocia, który wywoła niepokoje społeczne. Jasnowidz zapowiada jednak, że w 2023 roku największym problemem będzie energetyka. Doprowadzi to do międzynarodowych konfliktów.

Według Adama A. musimy uważać na człowieka o zielonych oczach, bo jest on pozbawiony duszy. W nieoczekiwanym momencie na świecie ujawni się wielkie zło, które trudno będzie zwalczyć.

Kiedy jeden kraj uwolni się od kłamstwa, drugi zostanie zniewolony do tego stopnia, że jego obywatele zaczną walczyć pomiędzy sobą. Sytuacja ta wpłynie także na inne państwa, ponieważ dojdzie do niesłychanej przemocy - czytamy na astroweb.pl.
Redakcja poleca

Przepowiednia Adama A. na 2023 rok

Najbardziej zaskakującą wizją proroka jest jednak ta, która dotyczy przyszłości Rosji. Adam A. jest bowiem przekonany, że dojdzie do jej rozpadu. Może zniknąć z mapy świata i nigdy nie odzyskać swojej dawnej potęgi.

Istnieje ogromne prawdopodobieństwo, że... przestanie istnieć. Ruchy wyzwoleńcze poszczególnych regionów rosną w siłę od wybuchu wojny w Ukrainie, natomiast w 2023 roku dojdzie do kulminacyjnych zmian, które przypieczętują los Rosji - stwierdził jasnowidz.

Umiecie to sobie wyobrazić?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!