Obserwuj w Google News

As Kielichów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota As Kielichów?

3 min. czytania
Aktualizacja 16.09.2020
16.09.2020 14:50
Zareaguj Reakcja

As Kielichów w tarocie oznacza nową szansę uczuciową, która pojawia się w naszym życiu. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota As Kielichów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota As Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: As Kielichów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota As Kielichów w ogólnym znaczeniu symbolizuje pojawiające się nagle, niespodziewane uczucie, które stanowi szansę na stworzenie czegoś nowego - może to być związek partnerski, ale także twórcze działanie, rozpoczęcie jakiegoś procesu. Najczęściej ma znaczenie pozytywne, więc jeśli w rozkładzie nie pojawiły się karty wskazujące na nadchodzące trudności czy konflikty, należy ją traktować jako miłą niespodziankę. W większości przypadków pojawienie się Asa Kielichów oznacza, że w naszym życiu pojawi się szansa na nową miłość. Poznamy kogoś, spodobamy się tej osobie, zrobimy na niej wrażenie i otrzymamy od niej uczuciową propozycję. As Kielichów to symbol emocjonalnego odrodzenia, więc jest też wspaniałą wróżbą dla stałych związków, bo wskazuje na rozpoczęcie kolejnego etapu relacji i zacieśnienie więzi. Dla osób samotnych jest z kolei wskazówką, że będą miały teraz powodzenie u płci przeciwnej. Jednak w każdym przypadku należy traktować Asa Kielichów przede wszystkim jako szansę i pamiętać, że to od nas zależy, co z nią zrobimy. Najważniejsze, aby jej nie przegapić! Kiedy w rozkładzie tarota widzimy Asa Kielichów, powinniśmy się skupić na swoich relacjach miłosnych i zastanowić się nad tym, gdzie widzimy możliwość zmiany na lepsze. Czy chcemy z niej skorzystać?

Karta tarota As Kielichów - co oznacza w miłości?

As Kielichów najczęściej wskazuje na pojawienie się w naszym życiu nowej osoby, która obdarzy nas uczuciem i wzbudzi w nas silne emocje. Obecność tego kogoś ma szansę wywołać istotne zmiany, jest dla nas szansą, by stworzyć coś pięknego. Jeśli dopiero kogoś poznaliśmy i zastanawiamy się nad tym, czy mu się podobamy, As Kielichów informuje nas o tym, że ta osoba również myśli o związku. Dla osób, które są w parze, karta stanowi zapowiedź wprowadzenia relacji na wyższy poziom - mogą to być zaręczyny albo np. zamieszkanie ze sobą. Uwaga! Jeśli obok w rozkładzie znajdują się karty takie jak 3 mieczy, 7 mieczy, 3 kielichów albo Wieża, może to być informacja o tym, że nasz partner jest lub będzie w przyszłości wystawiony na pokusę zdrady z kimś, kto wywrze na nim ogromne wrażenie.

Karta tarota As Kielichów jako rada

Karta As Kielichów radzi, by zaufać nowemu uczuciu, które się w nas pojawiło, i dać się mu prowadzić. To sygnał, że otrzymujemy niespodziewaną szansę, by przeżyć coś pięknego. Od nas zależy, co zechcemy z nią zrobić, jednak karta jednoznacznie wskazuje na to, że ta relacja będzie dobra dla naszego rozwoju i wniesie do naszego życia coś jakościowego. Pojawienie się Asa Kielichów powinno nam dodawać odwagi, szczególnie wtedy, gdy zaczynamy nową relację. W trudnym okresie życia informuje nas także o tym, że niedługo dostaniemy szansę na symboliczne odrodzenie i nie musimy się już dłużej martwić.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź