Obserwuj w Google News

As Denarów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota As Denarów?

2 min. czytania
Aktualizacja 17.09.2020
17.09.2020 09:06
Zareaguj Reakcja

As Denarów w tarocie to szansa na zbudowanie czegoś trwałego. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota As Denarów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota As Denarów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: As Denarów. Znaczenie i interpretacja

As Denarów, jako karta tradycyjnie powiązana z żywiołem Ziemi, w ogólnym znaczeniu symbolizuje możliwość zdobycia czegoś materialnego i stworzenia czegoś trwałego, o solidnych podstawach. Może mówić o szansie na zwiększenie majątku albo ugruntowanie swojej pozycji finansowej, rozpoczęciu nowej pracy. Przynosi zapowiedź dobrobytu, zachęca do wykorzystania jakiejś okazji, przepowiada szczęście w grach. As Denarów bywa miłą niespodzianką, przyjemną wiadomością, nagłym przypływem gotówki. W innym znaczeniu karta odnosi się do szerzej rozumianego dobrobytu, cieszenia się życiem, umiejętności gromadzenia wszelkich dóbr. W relacjach jest świetną wróżbą, a w miłości w otoczeniu odpowiednich kart wypada nawet lepiej niż As Kielichów. Jeśli mówi o początku związku czy przyjaźni, przychodzi do nas z informacją, że relacja będzie miała solidny fundament. As Denarów w uczuciach to zawsze informacja o tym, że możemy komuś zaufać, bo zależy mu na tym, by zostać w naszym życiu na stałe.

Redakcja poleca

Karta tarota As Denarów - co oznacza w miłości?

As Denarów zawsze wskazuje na powodzenie, a także myślenie o przyszłości. Dla istniejących już związków jest to niezwykle pozytywna wróżba, bo świadczy o wzajemnym oddaniu i przywiązaniu. Może również informować o tym, że partner myśli o małżeństwie. W przypadku znajomości, które dopiero się zaczęły, karta wskazuje na szansę zaprzyjaźnienia się ze sobą, wniesienia do relacji czegoś jakościowego. Zaleca jednak cierpliwość, spokojne "zasianie ziaren". Na uczucia trzeba będzie jeszcze poczekać.

Karta tarota As Denarów jako rada

Karta As Denarów chce zwrócić naszą uwagę na to, że sprawa, o którą pytamy, ma potencjał na przyszłość. Pokazuje nam szansę na dobrobyt materialny lub informuje, że komuś na nas zależy i stara się inwestować w relację z nami. Czasami daje do zrozumienia, że warto zacząć "oszczędzać", gromadzić zasoby i czekać na efekty. Rzadko może oznaczać, że coś przyjdzie do nas szybko. Najczęściej chce nam powiedzieć, że nasze życiowe inwestycje powinniśmy traktować jak zasiewanie plonów. Powinniśmy robić to z wyczuciem i ze świadomością, że wszystko ma swój czas. As Denarów przychodzi z zapewnieniem, że nasze "zbiory" będą bogate.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź