Obserwuj w Google News

As Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota As Buław?

2 min. czytania
Aktualizacja 16.09.2020
16.09.2020 15:40
Zareaguj Reakcja

As Buław w tarocie to dla nas szansa na nowe twórcze działania. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota As Buław
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota As Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: As Buław. Znaczenie i interpretacja

As Buław w tarocie symbolizuje inicjatywę, aktywność, działanie, poczucie mocy i siły. To początek czegoś nowego w naszym życiu, wyraz witalności, bardzo intensywna energia. Może ukazywać nowy projekt, do którego zabieramy się z pewnością siebie i z absolutnym przekonaniem, że przyniesie nam sukces. Symbolizuje też przyjęcie nowej postawy, nabranie zdrowia i żywotności, wzmocnienie ciała, silną energię seksualną. Mówiąc najprościej: As Buław to coś, co nas podnieca i ekscytuje, dlatego też karta ma spore znaczenie w relacjach uczuciowych, informuje o pożądaniu, zdobywaniu kogoś. Jako karta należąca do żywiołu Ognia wskazuje na to, że pojawiła się w nas iskra, która skłania nas do podjęcia działań. Często As Buław mówi nam także o tym, że udało się przezwyciężyć trudności i pokazać, że jesteśmy niepokonani. To manifestacja siły, woli życia, entuzjazmu, fascynacji. Kiedy As Buław pojawia się w rozkładzie, stawia nas przed nowym, ekscytującym wyzwaniem, które sprawia, że mamy w sobie wielką niecierpliwość, potrzebę ruchu, chcemy stanowczo i z całą mocą zdobyć coś, czego pragniemy. To pobudzająca i bardzo odświeżająca energia. Zawsze jest dobrą wróżbą! Przypomina nam o naszej naturalnej mocy, która jeszcze przez chwilę pozostanie uśpiona, jednak kiedy postanowimy ją rozbudzić - będziemy w stanie osiągnąć, co tylko zechcemy.

Redakcja poleca

Karta tarota As Buław - co oznacza w miłości?

As Buław w rozkładach na uczucia informuje o silnym pożądaniu, inicjatywie, intensywnych początkach znajomości albo bardzo dużym zainteresowaniu seksualnym. Jeśli się zastanawiamy, czy podobamy się komuś w sensie fizycznym, z całą pewnością tak jest. Ta osoba jest nami zafascynowana, chce nas zdobyć, jesteśmy dla niej inspiracją i nasza obecność jest dla niej pobudzająca. As Buław jest zapowiedzią bardzo intensywnej, płomiennej relacji, opartej na wzajemnym zachwycie i silnych emocjach. Możliwa jest wielka namiętność - a razem z nią albo pełne zaangażowania dążenie do porozumienia, albo częste awantury... Temperatura w tej relacji jest niezwykle wysoka!

Karta tarota As Buław jako rada

Karta As Buław radzi, by działać, wykorzystać szansę, pokazać swoją siłę. Zachęca, by rozbudzić w sobie pewność siebie i dać się ponieść twórczej inspiracji. Jako karta dnia wskazuje na to, że będziemy dziś bardzo kreatywni, podekscytowani, niemal naelektryzowani. Informuje o tym, że pojawi się szansa na gorący flirt albo... seks. As Buław wskazuje na potencjał, który powinniśmy wykorzystać - iskrę, która może zamienić się w potężny płomień. Kiedy mamy wątpliwości, czy jesteśmy na niego gotowi, karta jednoznacznie odpowiada: tak! Mieliśmy go w sobie od zawsze.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź