Obserwuj w Google News

Jasnowidzka Aida przekazała kolejną wizję na październik. Dotyczy naszych relacji

3 min. czytania
14.10.2022 09:37
Zareaguj Reakcja

Aida Kosojan-Przybysz podzieliła się swoją najnowszą wizją. Nawiązała w niej do tego, jak traktujemy bliskich.

Aida Kosojan-Przybysz
fot. EastNews

Aida to jasnowidzka, która zyskała popularność dzięki sprawdzającym się przepowiedniom. Jej wizja dotycząca 2022 roku - Roku Korytarza - spełniła się już wiele miesięcy temu. Od tamtej pory dzieli się wskazówkami na przyszłość w ramach kursu "Potęga obfitości", a także na swoim instagramowym profilu. Przekazywane przez nią rady cieszą się ogromnym powodzeniem.

Przepowiednie jasnowidzki często mówią o tym, co czeka nas w relacjach z najbliższymi. Jej najnowsza wiadomość skłania do refleksji - warto wziąć sobie jej słowa do serca.

Zobacz także: Słowiańska magia na miłość. To zaklęcie spełni się w ciągu miesiąca

Jasnowidzka Aida przekazała kolejną wizję na październik

Aida Kosojan-Przybysz wykorzystuje umiejętność jasnowidzenia do odczytywania aury nadchodzących dni. Wyczuwa energię, z jaką przyjdzie nam się zmierzyć, a następnie dostosowuje do niej swój przekaz. Według niej nastał właśnie czas oczyszczania przestrzeni emocjonalnej. To dobry moment na to, by przesyłać innym ciepłe myśli i budzić pozytywną energię.

Wizjonerka radzi, by zadbać teraz o podtrzymanie kontaktu z ważnymi dla nas osobami. Czułe słowa mogą teraz zdziałać cuda.

Dzisiaj dzień przytulania słowem.
Zadzwoń, żeby powiedzieć, jak mocno kochasz.
Zadzwoń, żeby powiedzieć, że jesteś.
Zadzwoń, by podziękować.
Zadzwoń, by przeprosić.
Zadzwoń tak po prostu, od serca - napisała Aida.

Aida od 32 lat pozostaje mężatką, a niedawno świętowała rocznicę ślubu. Opublikowała z tej okazji zdjęcie z mężem, z którym czuje się bardzo szczęśliwa. Jej ukochany, Adam Przybysz, wielokrotnie wypowiadał się na temat tego, że żona jest mu wyjątkowo bliska - nie wyobraża sobie bez niej życia.

Nie potrafię znaleźć cechy, która mnie w niej irytuje. Ona podobno we mnie też nie. Pewnie dzięki temu jesteśmy razem ponad 30 lat. Ale najważniejsze, że łączą nas feromony. Inni nazywają to zjawisko miłością. Coś, co sprawia, że ta osoba jest nam cały czas bliska, cokolwiek by się działo - powiedział mąż Aidy w rozmowie z magazynem "PANI".
Redakcja poleca

Wizja Aidy na październik 2022 roku. Dotyczy naszych relacji

Aida Kosojan-Przybysz od lat jest w udanym związku. Wie jednak, że nie wszyscy mieli tyle szczęścia, co ona - niektórzy nadal poszukują swojej drugiej połówki. Wizjonerka często dzieli się więc wskazówkami dotyczącymi tego, po czym możemy rozpoznać, czy dana relacja ma przyszłość.

Kim jest osoba, do której jako pierwszej zadzwonisz w momencie największej radości? Z kim chcesz w pierwszej chwili podzielić się swoim szczęściem? Do kogo wykonasz pierwszy telefon z prośbą o pomoc? Zapamiętaj, że właśnie te osoby stoją jako pierwsze na liście w twojej duszy - sugeruje Aida.

Jeśli więc zapragniemy skorzystać z jej wskazówki na październik, możemy przy okazji odkryć, kto jest teraz naprawdę ważny w naszym życiu. Według Aidy na naszą lojalność zasługują przede wszystkim ludzie, którzy pragną naszego szczęścia.

Co o tym sądzicie?

Zobacz także: Przerażająca wróżba polskiej tarocistki na jesień 2022 roku. Ludzie mogą uciekać z domów

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!