Obserwuj w Google News

4 Mieczy - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 4 Mieczy?

2 min. czytania
23.09.2020 11:18
Zareaguj Reakcja

4 Mieczy w tarocie to karta wskazująca na czas odosobnienia. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 4 Mieczy
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 4 Mieczy?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 4 Mieczy. Znaczenie i interpretacja

W ogólnym znaczeniu karta 4 Mieczy oznacza okres dobrowolnej izolacji od świata - po to, by odpocząć, przemyśleć coś sobie w samotności i w ukryciu przed ludźmi; nasłuchiwanie swojej intuicji. Przedstawia człowieka, który napotkał jakieś problemy i teraz chce je w spokoju rozwiązać. Sposób przez niego wybrany jest najlepszym z możliwych - w wycofaniu ma możliwość zastanowić się i skupić, oddać się medytacji, spojrzeć na sprawy z nowego punktu widzenia. 4 Mieczy często zapowiada olśnienie, które do nas przychodzi, kiedy dajemy sobie wreszcie czas na odpoczynek. Warto dodać, że karta bardzo często symbolizuje okres leczenia lub zdrowienia, a więc sytuacje, w których zastanawiamy się nad tym, w jaki sposób coś naprawić, uleczyć.

Redakcja poleca

Karta tarota 4 Mieczy - co oznacza w miłości?

4 Mieczy w miłości i wszelkich relacjach międzyludzkich przepowiada okres milczenia. Ludzie przestają ze sobą rozmawiać, odsuwają się od siebie, aby uleczyć rany, coś głęboko przemyśleć, zastanowić się nad rozwiązaniem problemów. Jeśli zastanawiamy się nad tym, czy nawiązać z kimś kontakt, karta jednoznacznie to odradza. Obie strony potrzebują spędzić teraz trochę czasu z dala od siebie.

Karta tarota 4 Mieczy jako rada

4 Mieczy jako rada mówi o tym, by świadomie zwolnić i zaprzestać wszelkich działań. Bez kontaktu z ludźmi, w ciszy, medytacji, mamy teraz możliwość wydobycia prawdy i sprawie, która nas teraz przejmuje i którą głęboko przeżywamy. Informuje też czasem, że potrzebny jest okres uzdrowienia po tym, czego do tej pory doświadczyliśmy - 4 Mieczy zapowiada odzyskanie sił, jednak tylko pod warunkiem, że trochę odpoczniemy.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź