Obserwuj w Google News

4 Denarów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 4 Denarów?

2 min. czytania
23.09.2020 13:27
Zareaguj Reakcja

4 Denarów w tarocie oznacza niechęć do podejmowania ryzyka. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 4 Denarów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 4 Denarów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 4 Denarów. Znaczenie i interpretacja

4 Denarów w ogólnym znaczeniu ukazuje takie sytuacje, w których tak bardzo boimy się stracić to, co już posiadamy, że nie chcemy inwestować w przyszłość. To kurczowe trzymanie się wszystkiego, co udało nam się zdobyć lub pozyskać. Mamy w tej chwili niewiele, tak niewiele, że gdybyśmy to stracili, nie mielibyśmy już nic. Czujemy, że inwestowanie tego w niepewny projekt to byłoby zbytnie ryzyko. Nie ma w nas radości z tego, co posiadamy, zamiast tego nieustannie się martwimy, czy będzie nas stać na to, by móc godnie żyć. W kwestiach materialnych karta pokazuje nasze obawy związane z pieniędzmi: "zaoszczędziłem/am trochę, ale nie będę sprawiać sobie przyjemności, bo jeśli pojawią się niespodziewane wydatki...", a w uczuciach - niechęć do podjęcia ryzyka. Osoba znajdująca się w energii karty 4 Denarów narzuca sobie ograniczenia, nie chce cieszyć się życiem, obawia się utraty stabilnej pozycji.

Redakcja poleca

Karta tarota 4 Denarów - co oznacza w miłości?

4 Denarów w uczuciach to uparte odmawianie tego, by się czymś podzielić. "Nie mam ochoty opowiedzieć ci o sobie, nie obdaruję cię uczuciami, nie chcę postarać się o to, byśmy mieli coś wspólnego. Brakuje mi pewności co do ciebie, boję się czymkolwiek cię obdarzyć, bo może się nie zwrócić...". Jeśli karta mówi o związku, przedstawia okres, w którym obie strony są pogrążone w bezczynności. Relacja zupełnie się nie rozwija. Przynajmniej jeden z partnerów nie chce się o nic starać.

Karta tarota 4 Denarów jako rada

4 Denarów jako rada mówi człowiekowi, że zasoby Wszechświata są nieograniczone. Dla wszystkich wystarczy pieniędzy, miłości, przyjemności w życiu. Nie musimy się ograniczać ani obawiać, że coś stracimy. Cokolwiek wypadnie nam z rąk, zaraz po tym pojawi się coś nowego. Szanse i możliwości, które stoją przed nami, są nieograniczone. Zacznijmy cieszyć się życiem!

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź