Obserwuj w Google News

3 Kielichów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 3 Kielichów?

2 min. czytania
Aktualizacja 17.09.2020
17.09.2020 15:36
Zareaguj Reakcja

3 Kielichów to w tarocie karta mówiąca o zabawie. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 3 Kielichów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 3 Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 3 Kielichów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota 3 Kielichów w ogólnym znaczeniu symbolizuje udane życie towarzyskie, nowe znajomości, okazje do świętowania, imprezy, romanse. To czysta zabawa, żadnych zobowiązań ani obowiązków. Człowiek zapomina o swoich zmartwieniach i bawi się w obecności innych ludzi, którzy dają mu natchnienie do tego, by czerpać z życia. To karta przypominająca o tym, że możemy się łączyć z innymi ludźmi, wiążą nas ze sobą podobne zainteresowania czy upodobania. Udane przyjaźnie dodają nam siły, a romanse pomagają odkrywać przyjemności w życiu.

3 Kielichów to pozbycie się problemów - ale to od nas zależy, w jaki sposób to zrobimy. Niektórzy zamiotą je pod dywan i zaczną szaleństwo, a inni postarają się popracować nad sytuacją i dopiero po tym uznają, że zasłużyli na celebrację. 3 kielichów mówi o wszelkich możliwych rozrywkach, które sobie zapewniamy w towarzystwie innych ludzi, by zapomnieć o swoich zmartwieniach. Może to być niewinne spotkanie w gronie oddanych przyjaciół, jednak w niektórych przypadkach należy w tej karcie widzieć zdradę...

Redakcja poleca

Karta tarota 3 Kielichów - co oznacza w miłości?

W zależności od sytuacji 3 Kielichów w tarocie informuje nas albo o tym, że ktoś bardzo nas lubi i ma ogromną ochotę na romans z nami, jednak zupełnie nie myśli zobowiązaniach, albo mówi nam, że w jego życiu jest obecna jeszcze trzecia osoba... 3 Kielichów to karta romansu i spontanicznych przygód. To wspólne świętowanie, celebrowanie życia. Dlatego 3 Kielichów świetnie wróży na samym początku relacji, kiedy dopiero kogoś spotkaliśmy, ale zasmuca wtedy, kiedy zdążyliśmy się już zakochać...

Karta tarota 3 Kielichów jako rada

Ciesz się życiem i otaczaj się ludźmi, którzy dają ci radość samą swoją obecnością. Nie myśl o zmartwieniach, zapomnij o obowiązkach. Zobacz, ile ci daje poczucie wspólnoty z innymi ludźmi. Czysta zabawa to coś, czego wszyscy potrzebujemy na co dzień i nie możemy o tym zapominać niezależnie od wieku. Chwytaj dzień!

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź