Obserwuj w Google News

3 Buław - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 3 Buław?

2 min. czytania
Aktualizacja 18.09.2020
18.09.2020 13:56
Zareaguj Reakcja

3 Buław w tarocie mówi o sytuacji, w której zostawiliśmy przeszłość za sobą i jesteśmy gotowi na zmiany. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 3 Buław
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 3 Buław?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 3 Buław. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota 3 Buław w ogólnym znaczeniu odnosi się do takiego momentu w naszym życiu, w którym decydujemy się zapomnieć o tym, co było, i snujemy już plany na przyszłość. Nie mamy już w sobie obaw i niepewności, jesteśmy gotowi przejść przez symboliczną Bramę. Widzimy już wyraźnie, że nasze wcześniejsze działania przyniosły pozytywny skutek, więc czujemy w sobie zachętę do większego zaangażowania. To szalenie pozytywna karta, niesie w sobie optymizm. Przedstawia sytuację, w której z nową nadzieją w sercu decydujemy się nie rozpamiętywać już minionych porażek, a zamiast tego pewnie zmierzamy ku nowym celom. Dokonaliśmy właściwego wyboru i znajdujemy się na dobrej ścieżce. Teraz jedynie czekamy na pozytywne rezultaty i możliwość realizacji tego, co sobie zaplanowaliśmy na dalszą przyszłość.

Redakcja poleca

Karta tarota 3 Buław - co oznacza w miłości?

Karta tarota 3 Buław jest zapowiedzią nowej relacji, która może zamienić się w związek. Ktoś obserwował nas od dłuższego czasu i po okresie wahania podjął już decyzję, że chce się do nas zbliżyć. Nawet jeśli jeszcze tego nie zrobił, z pewnością ma to w planach! Karta jest zapowiedzią bardzo dużych zmian. Zachęca, by porzucić złe wspomnienia z poprzednich relacji i otworzyć się na nową miłość.

Karta tarota 3 Buław jako rada

Jedynym, co w tej chwili cię ogranicza, są granice twojej wyobraźni. Otwiera się przed tobą cały świat! Możesz wyruszyć dokąd tylko zechcesz, a każde twoje działanie stworzy dla ciebie kolejną szansę. Stoisz przed perspektywą zdobycia nieograniczonego bogactwa i miłości. Czy widzisz w swoim życiu miejsce na taką obfitość? Czy potrafisz uwierzyć, że możesz być szczęśliwy? Odrzuć wszystko, co temu zaprzecza. To już przeszłość! Przed tobą cudowne dni. 

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź