Obserwuj w Google News

2 Kielichów - znaczenie i interpretacja karty tarota. Co oznacza karta tarota 2 Kielichów?

2 min. czytania
Aktualizacja 17.09.2020
17.09.2020 12:35
Zareaguj Reakcja

2 Kielichów to w tarocie karta symbolizująca związek partnerski. Przeczytaj, co chce ci przekazać!

karta tarota 2 Kielichów
fot. Shutterstock

Karty tarota wyjaśniają nam, w jaki sposób powinniśmy rozumieć sytuację, w której się znajdujemy i co możemy zrobić, aby postąpić jak najlepiej. Opisują dostępne możliwości, dają nam rady i przestrogi. Co mówi nam karta tarota 2 Kielichów?

Zobacz także: Karty tarota - znaczenie i interpretacja wszystkich kart. Dowiedz się, co oznaczają

Karta tarota: 2 Kielichów. Znaczenie i interpretacja

Karta tarota 2 Kielichów w ogólnym znaczeniu wskazuje na zawarcie nowego związku w naszym życiu - może to być relacja miłosna, ale także przyjaźń czy nawet współpraca. Najważniejszym przesłaniem karty jest to, że w uczuciach jesteśmy wobec siebie równi i relacje, które nas łączą, są relacjami partnerskimi. Jeśli więc marzymy o głębokim, harmonijnym połączeniu z drugą osobą, powinniśmy traktować ją dokładnie tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 2 Kielichów najczęściej wskazuje na to, że uczucie pomiędzy dwojgiem ludzi jest odwzajemnione i chcą dla siebie jak najlepiej. Stoją naprzeciwko siebie, są sobą zaciekawieni, chcą się sobie przyjrzeć i wysłuchać swojej historii. Dzięki temu, że nie narzucają sobie nawzajem żadnych wymagań, a zamiast tego wykazują otwartość i wyrozumiałość, mogą poczuć się ze sobą komfortowo. W karcie zawiera się jednak przestroga, odnosząca się szczególnie do tego, z czym wiąże się zakochanie - nie idealizuj obiektu swojej miłości. Zauważ, że także jest człowiekiem. Tak samo jak ty, ma swoje zalety i wady. Jeśli naprawdę chcesz ją/jego pokochać, dobrze ją/jego poznaj i nie oczekuj, że dopasuje się do wizji, jaką jej/mu narzucasz.

Redakcja poleca

Karta tarota 2 Kielichów - co oznacza w miłości?

2 Kielichów w uczuciach to sygnał, że możliwe jest zawarcie nowej romantycznej znajomości, która ma w sobie potencjał na głęboką więź - dwie niezależne osoby mogą stanowić jedność. Wskazuje na początkowy etap relacji albo okres, w którym obie strony są sobą zafascynowane. Zauroczenie może przerodzić się w coś więcej, pod warunkiem, że oboje wyjdziecie sobie naprzeciw i w tworzeniu związku będziecie szukać kompromisów. Żadne z was nie może się wywyższać, powinniście szukać zgody. Zamiast oceniać siebie nawzajem, starajcie się porozumieć.

Karta tarota 2 Kielichów jako rada

W relacji, o której teraz myślisz, najważniejsze jest teraz partnerstwo. Co to oznacza? Nie skupiaj się na swoich oczekiwaniach w stosunku do drugiej osoby, postaraj się ją jak najlepiej poznać i zachowaj pełną otwartość. Macie szansę stworzyć porozumienie, w którym oboje jesteście wobec siebie równi. Nie staraj się kontrolować tej osoby, słuchaj jej uważnie. Nie ma wobec ciebie jeszcze żadnych zobowiązań i ma prawo postępować zgodnie z tym, jaki/jaka jest i w co sam/a wierzy.

Sprawdź, czy należysz do starych, doświadczonych dusz i znasz prawdę o rzeczywistości:

Ile tak naprawdę lat ma twoja dusza? Koniecznie to sprawdź