Obserwuj w Google News

18 stycznia 2022 - nie przegap tej daty w kalendarzu. Możesz wtedy spełnić swoje najskrytsze pragnienia

3 min. czytania
11.01.2022 11:50
Zareaguj Reakcja

Pełnia Księżyca 18 stycznia 2022 roku będzie należała do wyjątkowych. Kiedy to zjawisko wystąpi na niebie, będziemy mieli szansę wpłynąć na przebieg swojego życia.

Pełnia Księżyca
fot. Shutterstock

Już wkrótce na niebie ukaże się pierwsza pełnia Księżyca w 2022 roku. Astrologowie twierdzą, że będzie to niezwykły czas, w którym każdy z nas będzie mógł wywrzeć realny wpływ na swoje życie.

Zobacz także: Niepokojąca przepowiednia polskiego jasnowidza. "Obudzą się od dawna uśpione wulkany"

Pełnia Księżyca 18 stycznia - pierwsza pełnia w 2022 roku

Pierwsza pełnia Księżyca w roku ma niebagatelne znaczenie. Od niej w dużej mierze zależy to, w jaki sposób spędzimy następne 12 miesięcy. Według astrologów jest ona o wiele ważniejsza niż otwierający rok nów Księżyca, chociaż to właśnie wtedy wyznaczamy swoje intencje na nadchodzący czas. Dlaczego tak jest? Przekonajcie się.

Redakcja poleca

Pełnia Księżyca w Raku 18 stycznia 2022. Możesz wtedy spełnić swoje marzenia

Znaczenie pełni Księżyca i jej wpływ na człowieka fascynuje ludzkość od wieków. Jak sama nazwa wskazuje, jest to czas, w którym coś się "dopełnia", a więc najczęściej kojarzy się z zakończeniem jakiegoś etapu czy procesu. Mimo to większość osób zafascynowanych rozwojem duchowym właśnie wtedy stara się zadbać o spełnienie swoich intencji i myśli o przyszłości. Wynika to z tego, że podczas pełni uświadamiamy sobie, czego już nie potrzebujemy w swoim życiu, a co chcielibyśmy do niego zaprosić.

Pełnia Księżyca 18 stycznia 2022 roku będzie wyjątkowa z dwóch powodów. Jako pierwsza pełnia w roku zdecyduje o tym, co będzie dla nas ważne przez najbliższe 12 miesięcy. Jednak ogromny wpływ wywrze na to patronujący jej znak zodiaku. Pełnia w Raku ma bowiem szczególne znaczenie. Oto, na co warto się przygotować:

1. Powrót do dzieciństwa

Wiele osób podczas pełni Księżyca w tym znaku zaczyna przypominać sobie o tym, jak było dzieckiem, a co za tym idzie - o swoich pragnieniach sprzed wielu lat. Podczas pełni mamy szansę zrozumieć, co daje nam w życiu najwięcej szczęścia i czego pragnęliśmy od zawsze. Czujemy jednak, że nie jesteśmy już dziećmi. Rodzice nie spełnią naszych życzeń - możemy to zrobić tylko my sami.

2. Tęsknota za miłością

Rak to jeden z najbardziej romantycznych znaków zodiaku. Kiedy jest szczęśliwie zakochany, umie zaopiekować się drugą osobą i zapewnić jej poczucie bezpieczeństwa. Ale w samotności często traci kontrolę nad swoimi emocjami, bo boi się, że na zawsze zostanie sam. W dorosłym życiu podczas pełni w Raku musimy nauczyć się dbać także o siebie - najpierw dać miłość sobie, zanim damy ją komuś innemu.

3. Lęk i odwaga

Astrologowie radzą, by w czasie styczniowej pełni Księżyca przejąć odpowiedzialność za własne życie. Chociaż będziemy się czuli o wiele bardziej emocjonalni niż zwykle, wcale nie musimy się temu poddawać. To, w jaki sposób upłynie nam nadchodzący rok, zależy w dużej mierze od tego, czy będziemy teraz działać z odwagą i spokojem, czy poddamy się swoim lękom i instynktownym odruchom. Zanim więc podejmiemy jakąkolwiek decyzję, powinniśmy zadbać o to, by czuć się z nią bezpiecznie. Cokolwiek zrobimy teraz z miłości do siebie, przyniesie nam w tym roku ogromne korzyści.

Czekacie na tę pełnię Księżyca?

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!