Obserwuj w Google News

Śniła ci się trumna? Sprawdź, jaki wpływ na twoje życie będzie mieć ten sen!

2 min. czytania
28.07.2020 15:33
Zareaguj Reakcja

Śniła ci się trumna we śnie? Jak się okazuje to nie zawsze oznacza coś złego. Dowiedz się, co oznacza widzenie trumny we śnie i przekonaj się, co cię może spotkać.

trumna
fot. Shutterstock

Trumna we śnie wcale nie musi oznaczać czegoś złego. Warto dowiedzieć się, jakie są inne znaczenia trumny we śnie, ponieważ ta wiedza może rzucić nowe światło na naszą najbliższą przyszłość.

Sprawdź dokładnie, co oznacza ten sen w senniku.

Redakcja poleca

Sennik trumna

Trumna we śnie może przypominać, o tym, że nasze życie nie jest wieczne. Znaczenie trumny we śnie oznacza stratę kogoś z bliskich, a także straty materialne. Według sennika oznacza to, że osoba śniąca o trumnie powinna skupiać się na teraźniejszości.

Pusta trumna we śnie

  • Według sennika pusta trumna we śnie oznacza, że powinieneś się mniej przejmować. Problemy same się rozwiążą.

Trumna z nieboszczykiem we śnie

  • Jeśli widzisz nieboszczyka w trumnie, już niedługo będziesz mieć poważny powód do zmartwień. Trup w trumnie zwiastuje separację w miłości, przyjaźni, a także zapowiada rozłąkę z kimś bliskim. Nieboszczyk w trumnie to również utrata więzi.

Matka w trumnie we śnie

  • Matka w trumnie we śnie oznacza, że zmienisz swoje podejście do życia. Staniesz się bardziej opiekuńczy i czuły. Matka w trumnie może również zwiastować trudności w życiu, które pojawią się na twojej drodze.

Ojciec w trumnie we śnie

  • Okazuje się, że ojciec w trumnie we śnie oznacza bezradność. Już niedługo będziesz potrzebować pomocy, najlepszą znajdziesz wśród swoich bliskich. Ojciec w trumnie widziany we śnie może zwiastować zakończenie sporów oraz kłótni.

Trumna z babcią we śnie

  • Okazuje się, że widzenie trumny z babcią we śnie jest ostrzeżeniem o czyhającym za rogiem nieszczęściu. Warto poprosić o radę straszą osobę z rodziny.

Trumna z dziadkiem we śnie

  • Ten sen oznacza, że ktoś pomoże ci w trudnych chwilach. Już niedługo może cię czekać duży przypływ gotówki.

Trumna dziecka we śnie

  • Jest to zapowiedź zmartwień oraz poważnych kłopotów. Będą one dotyczyć sfer finansowych oraz prywatnych.

Śniła ci się trumna?

Zobacz także: Śniła ci się powódź? Dowiedz się, co oznacza!