Obserwuj w Google News

Kłótnia we śnie? To może być całkiem dobry znak!

4 min. czytania
Aktualizacja 03.09.2021
29.08.2018 15:31
Zareaguj Reakcja

Kłótnia widziana we śnie to niewątpliwie jeden z najbardziej popularnych motywów sennych. Sennik ukazuje, że znaczenie snów o kłótni nie zawsze musi być negatywne. Śniła ci się kłótnia z policją, mamą, a może z mężem? A może miałeś sen, w którym musiałeś kłócić się z obcą osobą? Poznaj interpretacje tych snów!

kłótnia we śnie
fot. Shutterstock

Kłótnie przytrafiają się nam bardzo często. Niekiedy dotyczą błahostek, innym razem znacznie poważniejszych spraw. Nic dziwnego, że bardzo często pojawiają się również w snach. Jak zatem interpretować ten motyw senny? Podpowiadamy!

Znaczenie snów o kłótni

Sen o kłótni posiada wiele różnych znaczeń i można go interpretować zarówno w kontekście pozytywnym, jak i negatywnym. Wszystko zależy w dużej mierze od tego, kto i z kim się kłóci we śnie, czego dotyczy kłótnia, czy jesteśmy tylko jej świadkami, czy może sami w niej uczestniczymy. Jeżeli weźmiemy pod uwagę te szczegóły łatwiej nam będzie prawidłowo odnieść sen do naszego życia realnego.  Zazwyczaj sny o kłótni pojawiają się w nim wtedy, kiedy rzeczywiście jesteśmy z kimś w konflikcie i zależy nam bardzo na pogodzeniu się z jakąś osobą, chociaż mamy opory, aby wyciągnąć do niej rękę na zgodę.

Sennik: kłótnia z policją

Kłótnia z organami władzy we śnie może świadczyć o jakiejś sprawie, z która nas dręczy od dłuższego czasu. Możliwe, że odczuwamy z jakiegoś powodu wyrzuty sumienia i nie jesteśmy zadowoleni ze swojego postępowania. Nasze wewnętrzne rozterki i emocje staramy się zepchnąć do podświadomości, a one i tak wracają do nas w postaci obrazów sennych. Warto przeanalizować nasze dotychczasowe zachowanie i zastanowić się, czy na pewno nie mamy sobie nic  do zarzucenia.

Sennik kłótnia z mamą

Jeżeli w śnie kłóciłeś się ze swoją matką prawdopodobnie w życiu realnym jesteś z nią zbyt mocno związany. Możliwe, że w dalszym ciągu ma nad tobą dużą kontrolę, mimo, że jesteś już w takim wieku, aby samemu decydować o sobie i swoim życiu. To wskazówka, aby być bardziej samodzielnym i brać odpowiedzialność za swoje decyzje.

Sennik: kłócić się z obcą osobą

Widok kłótni we śnie z osobą nieznajomą może to świadczyć o twoim wybuchowym charakterze. Prawdopodobnie w życiu realnym często szukasz pretekstów do kłótni z innymi i łatwo cię wyprowadzić z równowagi. Sen ten można potraktować jako sygnał, aby zastanowić się nad swoim postępowaniem, zanim znów popadniesz w konflikt z otoczeniem. Taką wrogą postawą nie tylko zrazisz do siebie obcych ludzi, ale też stracić szacunek najbliższych ci osób.

Sennik: kłótnia z siostrą

Miałeś sen, w którym kłócisz się ze swoją siostrą? Podobnie jak sen o dziecku może wskazywać na twoją  niedojrzałość. Prawdopodobnie w życiu realnym nie podchodzić poważnie do swoich obowiązków i wszystkie sprawy traktujesz z przymrużeniem oka. Zapominasz o tym, że dorosłość to nie tylko wolna, beztroska zabawa, ale też odpowiedzialność za swoje czyny.

Sennik: kłótnia z chłopakiem

Kłótnia z chłopakiem widziana we śnie może wskazywać, że nie do końca mu ufasz lub masz mu za złe jakieś jego zachowanie z przeszłości. Czasami sennik interpretuje ten sen również jako zapowiedź nowych znajomości w twoim życiu.

Sennik: kłótnia z mężem

Co ciekawe taki sen, podobnie jak sen o zdradzie wcale nie musi oznaczać zbierających się czarnych chmur nad naszym związkiem. Sennik interpretuje taki sen odwrotnie, wręcz jako udane, szczęśliwe małżeństwo. Warto jednak stale nad nim pracować, aby uczucie między wami nie wygasło.

Sennik: kłótnia z teściem, kłótnia z teściową

W przypadku, gdy kłócisz się we śnie ze swoimi teściami możesz spodziewać się w życiu realnym różnych problemów rodzinnych. Możliwe, że czeka cię konflikt z kimś z członków twojej rodziny. Kłótnie z teściami mogą również oznaczać, że w rzeczywistości mają ci coś ważnego do przekazania.

Zobacz także:  Śnił Ci się koń? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

Sennik: kłótnia z ojcem

Ojciec to jedna z najbliższych nam osób, nic dziwnego, że widok kłótni z nim we śnie może spowodować u nas mieszane uczucia. Sennik interpretuje ten sen jako zapowiedź nieporozumień między tobą a nim w życiu realnym.

Sen: kłótnia, której jesteś świadkiem

Jeżeli słyszysz we śnie kłótnie innych osób to wskazówka, aby w rzeczywistości powstrzymać się od podejmowania ważnych życiowych decyzji, bowiem możesz wiele stracić.

Sennik: kłótnia z kobietą

Kłótnia między dwiema kobietami może wróżyć chwilowe problemy, które jednak szybko uda nam się rozwiązać. Z kolei, gdy jest to kłótnia mężczyzny z kobietą, prawdopodobnie w życiu realnym nawiążą bliższą relację.

Sennik: kłótnia z przyjaciółką

Kłótnie z przyjaciółmi nie oznaczają realnego konfliktu między wami w rzeczywistości. To znak, że wokół ciebie jest wiele życzliwych osób, które chcą dla ciebie jak najlepiej.

Sennik: kłótnia z szefem

W przypadku, gdy widzisz we śnie, jak kłócisz się ze swoim szefem to dla ciebie pozytywna wróżba. Prawdopodobnie czeka cię awans lub długo wyczekiwana podwyżka. 

 

Na te znaki zodiaku należy uważać! Mogą złamać ci serce. Sprawdź je