Obserwuj w Google News

Widziałeś żmiję we śnie? Sprawdź, czy zawsze musi to oznaczać coś złego!

3 min. czytania
23.06.2020 11:27
Zareaguj Reakcja

Sen, w którym występuje żmija nie jest zazwyczaj dla nas zbyt przyjemny. Obawiamy się, że może on oznaczać coś negatywnego. Nie zawsze jest to jednak prawda. Sprawdź, jak sennik interpretuje sen o żmii.

Żmija
fot. Shutterstock

Sennik: żmija – interpretacja snu o żmii

Żmija widziana we śnie, podobnie jak sen o robakach może mieć wiele różnych znaczeń. Zazwyczaj sennik interpretuje taki sen jako ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. To także symbol fałszywych relacji oraz osób, które w życiu realnym chcą ci zaszkodzić. Żmija widziana we śnie to również symbol podstępu. W interpretacji takiego snu liczy się nie tylko jej wygląd, ale również to w jakiej sytuacji się ukazała. Wszystkie te szczegóły mają istotne znaczenie dla ogólnej interpretacji snu. Znaczenie snów może być bardzo różne.

Sennik: Sen o żmii, którą złapałeś

Złapanie żmii we śnie oznacza, że uda ci się wreszcie rozwiązać problem, który od dawna cię trapił. Czasami sennik interpretuje ten sen również jako zakończenie różnych sporów i kłótni. Jeżeli od dawna miałeś z kimś złe relacje, to możliwe, że w najbliższych dniach ulegną one poprawie. Ale to nie jedyne interpretacje tego snu. Niektóre senniki wskazują, że złapanie żmii we śnie można również traktować jako pokonanie kogoś w życiu realnym. Jeżeli w najbliższym czasie czeka cię jakaś rywalizacja zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym to prawdopodobnie masz dużą szansę na wygraną.

Sennik: Atak żmii

Atak żmii w życiu realnym wzbudza nas strach i lęk. Podobnie jest, gdy żmija atakuje nas we śnie. To jeden z tych snów, o którym jak najszybciej chcielibyśmy zapomnieć. Ucieczka przed nią, podobnie jak każdy inny sen o ucieczce może oznaczać, że w życiu realnym nie czujemy się komfortowo i uciekamy od naszych problemów. Jeżeli żmija cię ukąsiła to znaczy, że  w twoim otoczeniu jest ktoś, kto chce ci zaszkodzić. Zastanów się czy w twoim otoczeniu nie ma jakiejś osoby, która działa na twoją szkodę. Taki sen można traktować jako wskazówkę, aby zachować ostrożność w relacjach z innymi ludźmi.

Sennik: Żmija w domu

Dom to azyl, w którym czujemy się bezpiecznie, dlatego pojawienie się w nim żmii może zaburzyć nasze poczucie bezpieczeństwa. Jak interpretować taki sen? Niestety sennik nie ma dla nas dobrych informacji. Żmija w domu we śnie zapowiada kłopoty, z którymi będzie musiała zmierzyć się osoba śniąca albo poważną chorobę. Taki sen można potraktować jako ostrzeżenie, aby bardziej uważać na swoje zdrowie. Być może czas najwyższy udać się na kontrolę do specjalisty i zrobić badania profilaktyczne. 

Sennik: Żmija czarna

Czarna żmija widziana we śnie może oznaczać, że ktoś ma wobec ciebie nieszczere intencje. Staraj się zachować dystans w stosunku do nowych osób. Zanim obdarzysz kogoś zaufaniem zastanów się, czy ta osoba na pewno jest tego warta. Szczególną ostrożność powinny zachować osoby, które mają w najbliższym czasie rozpocząć jakieś interesy i przedsięwzięcia.  Zastanów się, czy nowi biznesowi partnerzy na pewno są godni twojego zaufania. 

Sennik: Żmija martwa

Sen, w którym udało ci się pokonać żmiję oznacza, że uda ci się odnieść zwycięstwo w jakiejś ważnej dla ciebie sprawie. Jeżeli w życiu realnym borykasz się w ostatnim czasie z jakimiś problemami to prawdopodobnie uda ci się je rozwiązać.  Sen ten, podobnie jak sen o kłótni może również oznaczać konflikt, który sprawi, że stracisz kontakt z jakąś osobą na dłuższy czas.

Sennik: Żmija zygzakowata

Żmija zygzakowata we śnie może pojawić się w przypadku osób, które stoją przed podjęciem ważnej, życiowej decyzji.  Sen ten jest wskazówką, aby nie kierować się wskazówkami innych osób, ale polegać przede wszystkim na własnej intuicji. Jeżeli więc wciąż wahasz się, jakie rozwiązanie będzie dla ciebie najlepsze staraj się pójść za głosem swojego serca i nie uzależniać swojej przyszłości od opinii kogoś innego.

Sennik: Żmija zielona

Spotkanie ze żmiją zieloną we śnie sennik interpretuje jako chwilowych kłopotów w życiu rodzinnych. Twoje relacje z bliskimi staną się napięte i trudno będzie wam dojść do kompromisu w jakiejś sprawie. Staraj się przeczekać ten czas i nie prowokować niepotrzebnych kłótni, a wszystko na pewno ułoży się pomyślnie.

Sennik: Żmija kolorowa

Sen, w którym osoba śniąca widzi żmiję kolorową nie niesie ze sobą dobrych wieści. Według sennika może świadczyć o tym, że ktoś w twoim życiu nie jest do końca z tobą szczery i  robi coś bez twojej wiedzy. Jego działania mogą spowodować liczne problemy, z których trudno będzie ci się później wyplątać.

5 znaków zodiaku, którym nie można ufać