Obserwuj w Google News

Widziałeś burzę w swoim śnie? Nie zawsze musi oznaczać coś złego!

4 min. czytania
27.11.2018 14:32
Zareaguj Reakcja

Kiedy motyw burzy pojawia się w twoich snach zazwyczaj w pierwszym momencie masz z nim negatywne skojarzenia. Taki obraz senny praktycznie w każdym wzbudza przeważnie lęk. Jak burzę we śnie interpretuje sennik? Podpowiadamy!

Niebo pokryte burzowymi chmurami
fot. Shutterstock

Sen, w którym twoim oczom ukazuje się burza, może mieć wiele różnych interpretacji. Takie zjawisko atmosferyczne podobnie jak sen o pożarze bywa najczęściej kojarzone z zagrożeniem i niebezpieczeństwem. Dla wielu osób burza i pojawiające się wraz z nią pioruny stanowią wręcz traumę, nic więc dziwnego, że pojawienie się tego motywu w snach wzbudza w nich lęk i strach. W odczytaniu symboliki tego snu niezwykle pomocne może być zwrócenie uwagi na kilka aspektów ze swojego snu. Ważne jest nie tylko to, w jakim kontekście pojawiła się burza oraz jej rodzaj, ale też emocje, które towarzyszyły ci w tym śnie.

Zobacz także: Sen o dziecku to na ogół pozytywny znak. Sprawdź jego różne interpretacje

Burza - Znaczenie snu

Przyglądając się różnym interpretacjom tego snu w sennikach można zauważyć, że większość z nich motyw burzy odnosi do naszych emocji i stanu umysłu. Sen o burzy jest w nich interpretowany w kontekście tego, co aktualnie przeżywamy w naszym życiu. To znak, że pojawiły się w nim liczne zawirowania i targają nami różne silne, często sprzeczne emocje.

Sen o burzy, tak jak płacz we śnie może odnosić się do problemów, z którymi przyjdzie nam się zmierzyć i do sytuacji, które są niezależne od nas i niestety nie mamy na nie wpływu.

Sennik: burza i grzmoty

Jeżeli burzy widzianej we śnie towarzyszą silne grzmoty jest to zapowiedź złych wiadomości, których zupełnie się nie spodziewałeś. Według sennika informacja, którą otrzymasz może zaważyć o całym twoim dotychczasowym życiu.

Grzmoty widziane we śnie podobnie jak sen o kłótni może również zwiastować liczne spory z najbliższymi. Możliwe, że wasze relacje nie będą układały się najlepiej. Upłynie sporo czasu, zanim uda wam się wyjaśnić wszystkie niedopowiedzenia.

Zobacz także: Czy pająk we śnie to dobry znak? Sprawdź jego znaczenie!

Sennik: burza piaskowa

Taki sen dla osoby śniącej niestety nie wróży nic dobrego. Prawdopodobnie to wszystko na co pracowałeś wiele lat i włożyłeś w to wiele serca i wysiłku możesz stracić przez jedną złą decyzję. To znak, aby w najbliższym czasie zachować większą ostrożność, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym.

Sen, w którym widzisz burzę piaskową może wskazywać również, że staniesz się obiektem plotek i pomówień, które mogą spowodować, że utracisz swoje dobre imię i pozycję, którą budowałeś przez dłuższy czas. W przypadku, gdy udało ci się szczęśliwie schować przed taką burzą możesz liczyć na pomyślne rozwiązanie trudnych dla ciebie spraw i wyjście z podniesioną głową z jakiejś kłopotliwej, niekomfortowej sytuacji.

W przypadku, gdy widzisz burzę piaskową w nietypowym dla niej miejscu, jest to znak, że szkoda ci czasu na angażowanie się w aktywności, w których nie widzisz żadnego sensu.

Sennik: burza śnieżna

Burza śnieżna widziana we śnie posiada różne interpretacje. Niektóre z senników wskazują, że może ona oznaczać jakieś zmiany na polu rodzinnym. Być może spodziewasz się potomka, a może ktoś z twoich najbliższych planuje tymczasowy wyjazd czeka was długotrwała rozłąka.

Według innych interpretacji każda burza śnieżna widziana we śnie niesie ze sobą liczne problemy i kłopoty. Możliwe, że będziesz mulił pokonać wiele przeciwności losu, aby wreszcie sytuacja, w której się znalazłeś unormowała się. Sen ten może również wskazywać, że czeka cię duże rozczarowanie w życiu osobistym lub zawodowym i coś, na co bardzo liczyłeś nie dojdzie do skutku.

Zobacz także: Śniła ci się wojna? Sprawdź, czy masz się czego obawiać!

Sennik: burza i ulewa

Jeżeli w swoim śnie widzisz burzę i silną ulewę możesz spodziewać się jakiegoś konfliktu w swoim życiu. Możliwe, że będziesz musiał pójść na kompromis w pewnej ważnej dla ciebie sprawie, ale tylko dzięki temu uda ci się pomyślnie zakończyć ten spór.  Czasami taki sen może pojawić się w życiu osób, które są egoistyczne i nie liczą się z opiniami innych osób.

Sennik: burza i czarne chmury

W przypadku, gdy widzisz we śnie zbliżającą się burzę, która poprzedzają czarne chmury to znak, że w twoim życiu pojawi się wiele zmartwień. Mogą wskazywać na pogarszający się stan zdrowia osoby śniącej lub poważne problemy finansowe. Jeżeli przyśnił ci się taki sen zastanów się, czy ostatnio nie czujesz się bardziej osłabiony i zmęczony. Twierdząca odpowiedź może oznaczać, że podświadomość wysyła ci sygnały, że twój organizm potrzebuje regeneracji i czas najwyższy zadbać o swoje zdrowie. Jeżeli dawno nie byłeś u lekarza, to czas najwyższy wreszcie udać się na wizytę do specjalisty i zrobić niezbędne badania profilaktyczne.

Zobacz także: Śnił ci się były chłopak? Poznaj interpretacje tego snu!

 

Niektóre znaki zodiaku stworzą ładną parę, a inne będą miały na siebie nawzajem bardzo zły wpływ. Które znaki zodiaku są dla ciebie toksyczne?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny?