Obserwuj w Google News

Suknia ślubna to marzenie każdej kobiety, a jak interpretować taki sen?

4 min. czytania
Aktualizacja 02.09.2021
30.11.2018 11:52
Zareaguj Reakcja

Suknia ślubna to dla większości osób symbol miłości, szczęścia osobistego i planów na przyszłość. Chwila, kiedy kobieta zakłada suknię ślubną jest dla niej wyjątkowa. A jak interpretować sen o sukni ślubnej? Czy zawsze oznacza on coś pozytywnego? Przekonaj się!

Suknie ślubne wystawione w sklepie
fot. Shutterstock

Suknia ślubna niemal zawsze kojarzy się z najbardziej wyczekiwanym dniem w życiu każdej kobiety. Sen o sukni ślubnej nie zawsze jednak sennik interpretuje pozytywnie. Wszystko zależy od tego, czy we śnie przyszło ci widzieć na kimś suknię ślubną, czy może przymierzać. Co znaczą takie sny? Podpowiadamy!

Zobacz także: Czy wilk we śnie zawsze oznacza niebezpieczeństwo? Przekonaj się!

Suknia ślubna - Znaczenie snu 

Suknia ślubna widziana we śnie, podobnie jak sen o ślubie to niezwykle popularny motyw senny głównie wśród kobiet. U tych pań, które planują zamążpójście taki sen jest jak najbardziej zrozumiały i najczęściej jest wynikiem emocji, które aktualnie przeżywają w swoim życiu w związku z organizacją i przygotowaniami do swojego wesela. Sennik wskazuje jednak, że taki sen może mieć znacznie szerszą symbolikę, na którą składa się wiele różnych elementów. W interpretacji takiego snu liczy się bowiem nie tylko to, czy osoba widzi kogoś innego w sukni ślubnej, czy też może sama ją przymierza, jak również jej kolor.

Sen o sukni ślubnej zbyt ciasnej

Sen o sukni ślubnej, w którym jest ona na ciebie zbyt obcisła może oznaczać, że w życiu realnym możesz mieć chwilowe kłopoty w sferze osobistej lub zawodowej. Taki obraz senny często wskazuje również, że od dawna męczy cię jakaś sytuacja, z którą nie czujesz się komfortowo i poświęcasz wiele czasu na znalezienie wyjścia z niej. Czasami zbyt ciasna sukienka ślubna we śnie oznacza, że nie jesteś do końca pewna uczuć do swojego partnera i zaczynasz dusić się w swoim związku. Być może to najlepszy czas, aby zastanowić się nas sensem waszej relacji, czy próbować o nią zawalczyć, czy pozwolić każdemu odejść w swoją stronę i na nowo poukładać sobie życie.

Suknia ślubna na sobie

W przypadku, gdy śnisz o tym, że masz na sobie piękną suknię ślubną może to znaczyć, że czekają cię liczne zmiany w twoim życiu na lepsze. Sennik wskazuje, że tego typu obraz senny to również symbol dobrobytu, szczęścia i miłości. Dla osób samotnych taki sen może oznaczać ożywienie w sferze uczuciowej i nadchodzące wielkie uczucie. Z kolei dla osób będących już w związkach to dobra wróżba dla snucia planów na przyszłość dotyczących życia rodzinnego.

Zobacz także: Miałeś dziwny sen o mięsie? Sprawdź, co może oznaczać!

Biała suknia ślubna 

Nie bez znaczenia w interpretacji snu o sukni ślubnej duże znaczenie ma jej kolor. W sytuacji, kiedy w swoim śnie widzisz piękną, białą sukienkę ślubną to dla ciebie bardzo pozytywny znak. Czeka cię dobra passa zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Sen ten może oznaczać nie tylko powodzenie w życiu uczuciowym, ale również podobnie jak sen o pieniądzach pomyślność w sferze finansowej. Warto wykorzystać ten sprzyjający ci czas na nowe inwestycje i realizację swoich marzeń.

Suknia ślubna widziana na kimś

Widziałeś w swoim śnie inną osobę w sukni ślubnej i zastanawiasz się, co to mogło oznaczać? Taki sen może pojawić się w przypadku, gdy w życiu realnym potrzebujesz wsparcia drugiej osoby i poczucia bezpieczeństwa. Według niektórych senników taki sen, podobnie jak sen o kłótni może być również zapowiedzią sporu między tobą, a kimś innym z powodu zazdrości.

Przymiarki sukni ślubnej

Przymiarki sukni ślubnej to niemal zawsze niezwykle ekscytujący moment dla każdej kobiety. Czy jednak podobnie należy interpretować taki sen? Przymierzanie sukni ślubnej we śnie może oznaczać, że w najbliższym czasie będziesz musiał zatroszczyć się o wiele różnych spraw.

Biała suknia ślubna z welonem

Taki sen to z kolei zapowiedź nowych możliwości. Los postawi na twojej drodze wiele okazji, które warto wykorzystać, bo mogą one całkowicie odmienić twoje dotychczasowe życie. Dlatego bądź uważny w swoich działaniach, aby nie przeoczyć swojej życiowej szansy.

Brudna suknia ślubna

Bywają i takie sny, że zamiast białej, lśniącej sukni ślubnej widzimy w nich podartą i brudną. Co może oznaczać  ten sen? Według sennika nie jest to dla ciebie dobra wróżba. Taki widok to zapowiedź rozczarowań w sferze miłosnej. Możliwe, że ktoś bliski twojemu sercu odrzuci twoje szczere uczucia. Brudna suknie we śnie może również oznaczać, że twój związek jest daleki od ideału i będziesz zmuszona podjąć poważne decyzje co do przyszłości waszej relacji.

Sennik: suknia ślubna czarna

Czarna suknia ślubna to podobnie jak sen o śmierci lub sen o pogrzebie symbol straty i żałoby. Niekiedy może być to także zapowiedź zakończenia dotychczasowego związku.

Czerwona suknia ślubna

Taki sen zazwyczaj pojawia się u kobiet o dużej pewności siebie, sile i niezależności. Sen o czerwonej sukni ślubnej może oznaczać, że twój związek będzie pełen namiętności, ale jednocześnie niezwykle burzliwy.

Zobacz także: Czy dom we śnie to zawsze pozytywny znak? Przekonaj się!

 

 Znaki zodiaku mogą wiele powiedzieć o tobie i osobach z twojego otoczenia. Które są dla ciebie toksyczne?

Jaki znak zodiaku jest dla ciebie toksyczny?