Obserwuj w Google News

Śniło ci się wesele? To nie zawsze dobry znak! Poznaj znaczenie tego snu

4 min. czytania
25.09.2018 15:23
Zareaguj Reakcja

Wesele to najpiękniejszy dzień w życiu małżonków. Wesele własne lub wesele czyjeś zawsze wzbudza dużo emocji. Jak interpretuje ten symbol sennik? Co oznacza tańczyć na weselu lub nieudane wesele we śnie? A  może przyśniło ci się zaproszenie na wesele lub orszak weselny? Sprawdź popularne interpretacje tego snu!

znaczenie snu o weselu
fot. Pixabay

Wesele to bardzo ważne wydarzenie w życiu każdego człowieka. Już same przygotowania do ślubu stanowią dla przyszłych małżonków duży stres, nie wspominając o samej uroczystości. Nic więc dziwnego, że emocje i uczucia, jakie towarzyszą nam w związku z weselem mogą pojawiać się w formie marzeń sennych. Jesteś ciekawy, co oznacza wesele widziane we śnie? Podpowiadamy!

Redakcja poleca

Wesele widziane we śnie można interpretować na wiele sposobów, jednak, aby odnieść go prawidłowo do swojego życia trzeba wziąć pod uwagę kilka różnych elementów. Przede wszystkim warto przypomnieć sobie, czy sen dotyczył naszego wesela, czy tylko byliśmy gośćmi na ślubie kogoś innego. Ważne jest również, co dokładnie na nim robiliśmy oraz czy wesele możemy zaliczyć do udanych, czy też nie. Każdy, nawet najmniejszy szczegół może mieć bardzo duże znaczenie dla interpretacji całego snu.

  • Sen: wesele u osób planujących zamążpójście

Dla osób, które w najbliższym czasie staną na ślubnym kobiercu sen o weselu podobnie jak sen o ślubie może być wyrazem podświadomych emocji, które towarzyszą intensywnym przygotowaniom. W przypadku przyszłych małżonków sen ten należy interpretować w kontekście pozytywnym. Wesele może być zapowiedzią nowego, interesującego etapu w ich życiu. To symboliczne wydarzenie zamyka jeden rozdział, ale otwiera nowy, który małżonkowie będą pisać już razem. Sen ten to oznaka nowej drogi, której osoba śniąca jest bardzo ciekawa i nie może się jej doczekać w życiu realnym

  •  Sen o weselu u osób samotnych

Dla singli sen o weselu może oznaczać silne podświadome pragnienie założenia rodziny w życiu realnym. Sen ten może pojawić się w przypadku osób, które potrzebują stabilizacji. Niekiedy sennik interpretuje go odwrotnie, jako lęk przed zmianą dotychczasowego trybu życia w związku z nadchodzącymi ważnymi wydarzeniami i obawy przed sprostaniem nowym obowiązkom, utratą przywilejów i swojej niezależności. To również symbol większej dojrzałości i wzięcia odpowiedzialności za swoje decyzje i działania.

Zobacz także: Sen o samochodzie może mieć wiele znaczeń. Nie zawsze jest to podróż!

  • Sennik: wesele czyjeś

Byłeś we śnie gościem na weselu innych osób i wciąż zastanawiasz się co może znaczyć ten sen? Obecność na weselu kogoś innego oznacza, że wszystko, co sobie zaplanowałeś przebiegnie zgodnie z twoim planem. Dzięki swojej determinacji i samozaparciu uda ci się osiągnąć wszystkie twoje cele. Może być to awans w pracy, powodzenie w sferze rodzinnej lub podobnie jak sen o pieniądzach – napływ dużej, niespodziewanej gotówki. Musisz jednak pamiętać, że efekty w dużej mierze będą głównie wynikiem twojej ciężkiej pracy, a nie zwykłego przypadku, dlatego nie warto spoczywać na laurach, ale realizować swoje plany.

  • Sennik: zaproszenie na wesele

W przypadku, gdy śniłeś we śnie, jak ktoś zaprasza cię na wesele możesz spodziewać się wieści od dawno niewidzianych znajomych lub członków rodziny. Nowiny te, chociaż nie muszą być związane bezpośrednio z tobą mogą całkowicie cię zaskoczyć. Jeżeli we śnie to ty zapraszałeś na swoje wesele, możliwe, że podświadomie marzysz o tej uroczystości lub właśnie jesteś w trakcie jej planowania i chcesz podzielić się swoim szczęściem z innymi.

  • Sennik: własne wesele

Sen o własnym weselu niesie ze sobą pozytywne przesłanie. Najczęściej wróży długi, harmonijny związek oparty na wzajemnym szacunku i zaufaniu. W przypadku, gdy to osoba samotna śni o swoim weselu może być to dla niej bardzo dobrą wróżbą, że już wkrótce los postawi na jej drodze miłość jej życia. Z kolei, gdy to osoba żonata śni o własnym weselu może to oznaczać, podobnie jak sen o ciąży pojawienie się w jej życiu potomka.

  • Sennik: nieudane wesele

Na interpretację snu o weselu duży wpływ ma jego przebieg. Sen o nieudanym weselu może oznaczać, że w ostatnim czasie pogubiliśmy się nieco w życiu, a nasze plany nie idą po naszej myśli. W przypadku, gdy widzimy we śnie niezadowolonych gości weselnych może być to złą wróżbą dla związku i oznaczać chwilowe ochłodzenie uczuć między partnerami. 

  • Sennik: tańczyć na weselu

Sen w którym tańczysz na weselu może oznaczać, że będziemy musieli stawić czoło chwilowym problemom w życiu osobistym i zawodowym. Możliwe, że w najbliższym czasie  nie wszystko, co sobie zaplanowałeś będzie przebiegać tak, jakbyś sobie tego życzył.

  • Sennik: orszak weselny

Orszak weselny widziany we śnie zawsze należy traktować jaką bardzo dobrą wróżbę. Możliwe, że czeka cię prawdziwa miłość od pierwszego wejrzenia i masz szansę na długi, stabilny związek. Możesz liczyć na to, że początkowa z pozoru niezobowiązująca znajomość przerodzi się w silne uczucie.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Jakie znaki zodiaku do siebie nie pasują?