Obserwuj w Google News

Śnił ci się samolot? Nie zawsze oznacza katastrofę!

4 min. czytania
24.09.2018 15:09
Zareaguj Reakcja

Samolot to jeden z najbardziej popularnych motywów sennych. Sennik interpretuje go jako symbol wolności i niezależności, ale nie tylko. Śniło ci się latanie samolotem lub lot samolotem bez pilota? A może spadający lub rozbity samolot? Jesteś ciekawy, co znaczą te sny? Podpowiadamy!

samolot we śnie
fot. Pixabay

Jednym często pojawiających się motywów we śnie jest samolot. Jak każdy inny sen o podróży wiele osób traktuje go jako zapowiedź zmian, nowych doświadczeń i niezapomnianych przeżyć. Co oznacza  sen, w którym śnie nam się samolot? Poznaj popularne interpretacje!

Redakcja poleca
  • Sennik: samolot

Samolot widziany we śnie sennik interpretuje na wiele różnych sposobów. W interpretacji tego snu, duże znaczenie ma to, jaki jest to rodzaj samolotu, czy dopiero startuje, czy już unosi się w powietrzu. A może śniło ci się lądowanie samolotu lub jego katastrofa? Jak widzisz nie ma jednej uniwersalnej interpretacji tego snu, którą mógłbyś odnieść do swojego życia, bowiem kontekst, w jakim ukazał ci się samolot ma w tym przypadku duże znaczenie.  Tylko odpowiednia analiza wszystkich szczegółów ze snu pomoże ci znaleźć właściwe odniesienie tych symboli do rzeczywistości.

Bardzo często sen o lataniu samolotem przytrafia się osobom, które mają silne poczucie wolności i niezależności. Nie lubią wchodzenia w określone role i buntują się przeciw narzucanym im zasadom i schematom. Latanie samolotem we śnie podobnie jak sen o pociągu może być zapowiedzią nowych doświadczeń oraz podjęcia ważnych życiowych decyzji, które mogą odmienić nasz dotychczasowy los. Lot samolotem we śnie może zwiastować również sukces zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Być może czeka cię awans w pracy lub nowy interesujący projekt, którego realizacja przyniesie ci nie tylko przypływ gotówki, ale również satysfakcję.

  • Sennik: lot samolotem bez pilota

Jeżeli widzisz we śnie, jak jesteś pasażerem na pokładzie samolotu bez pilota prawdopodobnie w twojej głowie rodzi się wiele różnych pomysłów, które niestety w konfrontacji z rzeczywistością nie mają większej szansy na realizację. Być może powinieneś mierzyć siły na zamiary i stawiać sobie mniejsze cele, które jesteś w stanie wykonać. Dzięki temu łatwiej ci będzie zobaczyć efekty twoich działań.

Zobacz także: Śniły ci się grzyby? Sprawdź interpretacje tego snu!

  • Sennik: spadający samolot

Obudziłeś się z przerażeniem, ponieważ przyśnił ci się spadający samolot? Sen o spadającym samolocie może świadczyć o tym, że twoje dotychczasowe życie znacznie odbiega od tego, które sobie wymarzyłeś. Szara codzienność skutecznie powstrzymuje cię przed realizacją twoich celów. Chciałbyś choć na chwilę oderwać się od codziennych spraw, ale twoje wysiłki idą na marne. Do odważnych świat należy, dlatego nie bój się zaryzykować i zrobić pierwszego kroku, a zobaczysz jak szybko twoje życie może zmienić się na lepsze.

  • Sennik: lecieć samolotem na niskiej wysokości

Lot samolotem na niskiej wysokości  niestety nie niesie ze sobą pozytywnego przesłania. Sennik interpretuje ten sen jako zapowiedź tymczasowych problemów, z którymi  będziesz musiał się zmierzyć. Na szczęście dzięki swojej determinacji i odwadze uda ci się wyjść z wszelkich kryzysów zwycięsko.

  • Sen o samolocie, który startuje

Start, a następnie wzbijanie się samolotu w powietrze może symbolizować twoje podświadome pragnienie uwolnienia się od wszelkich ograniczeń i norm. Możliwe, że w twoim życiu chcesz postawić wszystko na jedną kartę i zmienić coś w swoim życiu. Możesz liczyć na to, że twoje ryzyko się opłaci.

  • Sennik: podróż samolotem, który zaczyna płonąć

Widok płonącego samolotu we śnie podobnie jak każdy inny sen o pożarze kojarzy się śniącemu z nadchodzącym niebezpieczeństwem. Również w tym wypadku płonący samolot  to symbol niepowodzenia w życiu prywatnym lub zawodowym. Jeżeli jednak pali się jasnym, intensywnym płomieniem to wręcz przeciwnie - możemy spodziewać się dużego sukcesu.

  • Sennik: rozbity samolot

Rozbity samolot widziany we śnie zawsze przywołuje negatywne skojarzenia i sprawia, że boimy się zagrożenia w realnym życiu. Co ciekaw, według sennika symbol ten może wskazywać, że mimo wielu przeszkód, które będziesz musiał pokonać, jeśli tylko wykażesz się determinacją i odwagą uda ci się osiągnąć wymarzony cel.

  • Sen: lot samolotem jako pilot

Jeżeli w twoim śnie to ty pilotujesz samolot, prawdopodobnie na jawie zawsze starasz się przejmować kontrolę nas swoim życiem i nie lubisz, kiedy jakieś sytuacje dzieją się niezależnie od ciebie i nie masz na nie wpływu. Musisz pogodzić się z tym, ze niestety nie wszystko da się przewidzieć i pewne rzeczy, czy tego chcemy, czy nie musimy zaakceptować.

  • Sennik: spóźnić się na samolot

Spóźnienie się na samolot we śnie oznacza, że w życiu realnym nie radzisz sobie z natłokiem obowiązków.  Boisz się, że nie uda ci się w terminie załatwić wszystkich ważnych spraw, co może mieć dla ciebie przykre konsekwencje.

  

 

Robi piękne zdjęcia i wrzuca je na Instagram! Znasz już ten profil?