Obserwuj w Google News

Śnił ci się były chłopak? Poznaj interpretacje tego snu!

3 min. czytania
Aktualizacja 02.09.2021
31.10.2018 11:14
Zareaguj Reakcja

Sny o byłym chłopaku mogą pojawiać się jeszcze długi czas po rozstaniu. Szczególnie wtedy, jeżeli była to długa relacja i bardzo mocno przeżyliśmy rozstanie. Śnił ci się twój były chłopak i sen ten wciąż nie daje ci spokoju? Zobacz, jak można go interpretować!

Para
fot. Shutterstock

Sennik: były chłopak - co oznacza?

Sen o byłym chłopaku często wiąże się z silnymi emocjami. Nic dziwnego, często to jedna z najbliższych nam osób, z którą łączy nas wiele wspomnień. Znaczenie snów może być bardzo zróżnicowane, a na interpretację takiego snu może wpływać wiele różnych czynników. Ważne jest nie tylko to, w jakim kontekście widzimy byłego, jak również jego zachowanie względem nas. Istotne jest również to, jak w przeszłości układały się wasze relacje, czy był to związek pełen radości miłości szacunku, czy może wybuchowy, pełny kłótni i napięć. Nie bez znaczenia jest także to, czy rozstanie przebiegało w pokojowej atmosferze, czy wręcz przeciwnie – towarzyszyły mu negatywne emocje i wzajemne pretensje. Wszystkie te szczegóły mają bardzo ważne znaczenia dla prawidłowego odczytania tego snu.

Sen o byłym chłopaku – poznaj jego znaczenie

Widok byłego partnera we śnie zawsze budzi w nas skrajne emocje. Według sennika taki obraz może być wyrazem podświadomej tęsknoty i smutku po rozstaniu. Jeżeli w dodatku sen ten pojawia się wielokrotnie może to świadczyć o tym, że twoje uczucia względem niego wciąż nie wygasły i chcesz go ponownie zobaczyć. Niekiedy można znaleźć odwrotne interpretacje, jeżeli wasz związek przywołuje na myśl same negatywne wspomnienia to sen o byłym chłopaku, podobnie jak sen o zdradzie może symbolizować nieuświadomiony lęk i obawę przed kolejną nieudaną relacją. Czasami widok byłego partnera we śnie może być ostrzeżeniem, aby nie popełniać błędów z przeszłości i pielęgnować swoje relacje z obecnym partnerem.

Były chłopak, który chce wrócić

W przypadku, gdy widzisz w swoim śnie byłego partnera, który deklaruje, że chce do ciebie wrócić prawdopodobnie w życiu realnym wciąż żałujesz decyzji o rozstaniu i za wszelką cenę znów próbujesz nawiązać z nim kontakt. Sen ten często pojawia się u kobiet, które nie radzą sobie z samotnością i pustką po odejściu bliskiej im osoby. Czasami sen ten może przyśnić się również, kiedy w rzeczywistości stoimy przed dylematem, czy wrócić do byłego partnera i dać mu kolejną szansę, czy jednak definitywnie zakończyć ten związek i pozwolić, aby każdy poszedł w swoją stronę i na nowo budował swoje życie uczuciowe.

Były chłopak wyznaje miłość

Jeżeli w twoim śnie były chłopak wyznaje ci miłość, raczej nie należy traktować tego jako znaku, że oto wkrótce stanie u twych drzwi z deklaracją swoich uczuć. Według sennika wyznanie miłości przez byłego chłopaka to znak, aby otworzyć się na nową relację i dać szansę komuś, kto od dłuższego czasu zabiega o twe względy, a czego wyraźnie nie dostrzegasz. Czasami sen ten, może również symbolizować, że w twoim obecnym związku zapanowała nuda i monotonia i potrzebujesz czegoś, co ożywiłoby wasze uczucia na nowo. Dla osób samotnych sen, w którym były chłopak wyznaje miłość podobnie jak sen o ślubie może być zapowiedzią nowej, pięknej relacji , która pojawi się w jej życiu niespodziewanie.

Były chłopak z nową dziewczyną

Nie ulega wątpliwości, że taki sen, bez względu na to, czy dalej coś czujemy do byłego chłopaka, czy też nie wzbudza w nas ciekawość. Co może oznaczać taki obraz senny? Według sennika to znak, że zaakceptowaliśmy nowy związek naszego partnera i pogodziliśmy się z jego odejściem. Czasami taki sen może wskazywać również na to, że jesteśmy zbyt zazdrośni o naszego obecnego partnera.

Były i obecny chłopak

Widok byłego chłopaka oraz obecnego we śnie może oznaczać, że mimo iż jesteś już w nowym związku to wciąż z byłym partnerem łączy cię wiele niedokończonych spraw. Taki sen może wskazywać również na to, że wciąż porównujesz swoją obecną relację do wcześniejszego związku i wciąż odbiega od twoich wyobrażeń. Sen o byłym i obecnym chłopaku jednocześnie można traktować jako wskazówkę, aby bardziej przyjrzeć się swojej relacji  i zastanowić się, czy można ją w jakiś sposób  poprawić. To znak, aby znaleźć czas dla partnera i wyjaśnić wszelkie nieporozumienia.

Były chłopak z dzieckiem

Widok byłego chłopaka z dzieckiem podobnie jak sen o ciąży może pojawić się u kobiet, które marzą o macierzyństwie i zastanawiają się, jak ich obecny partner sprawdzi się w roli ojca. Sen ten można również odczytać jako wyraz podświadomej tęsknoty za założeniem rodziny, poważnego myślenia o przyszłości i większej odpowiedzialności.

 

Odczytując swoje sny, możesz dowiedzieć się bardzo dużo o sobie. Poznać swoje podświadome pragnienia i potrzeby. Równie dużo możesz dowiedzieć się ze śledzenia swojego horoskopu.

Te znaki zodiaku są najgorętszymi kochankami!