Obserwuj w Google News

Śnił ci się zegarek? Sprawdź, co to oznacza!

3 min. czytania
12.05.2020 12:37
Zareaguj Reakcja

Śnił ci się zegarek i nie wiesz, co to może oznaczać? Konieczniej zajrzyj do sennika i sprawdź to hasło. Sennik: zegarek odpowie na pytanie, czy powinieneś przejmować się takim snem, czy może jednak oznacza on miłą niespodziankę! Sprawdź, co oznacza zegarek w senniku.

Zegarek
fot. Shutterstock

Zegarek to nie tylko urządzenie, które codziennie pozwala nam kontrolować upływający czas. To także symbol płynących lat, kolejnych etapów w życiu, dojrzewania, starzenia się czy zmian. A co zegarek oznacza we śnie? Na to pytanie odpowie nam sennik. Koniecznie sprawdź, co oznacza zegarek we śnie. Zwróć też uwagę na to, jaką ten zegarek miał formę w twoich wizjach.

Redakcja poleca

Sennik: zegarek

Zegarek kojarzy nam się z upływającym czasem, latami i życiem. Zegarek we śnie może przybierać różne formy. Może śnić nam się dzwoniący na szafce nocnej budzik, zegarek na ręku, zegar słoneczny albo zegar elektroniczny. W zależności od tego, w jakiej formie zegarek nam się przyśnił, a także w jakich okolicznościach go widzieliśmy, oznacza on zupełnie co innego.

Sennik pokazuje różne znaczenia snu o zegarku. Wszystko zależy od tego, jaki zegarek dokładnie nam się przyśnił. Zobacz, co może oznaczać zegarek w twoim śnie.

Zegarek - znaczenie snu

Podstawowe znaczenie snu o zegarku, jakie znajdziemy w senniku, to przede wszystkim uświadomienie śniącej osobie, że wiecznie za czymś goni, żyje w ciągłym pędzie. To także sugestia, aby nieco zwolnić i zatrzymać się na chwilę nad danym etapem życia. Inaczej przeleci nam ono przez palce. Zegarek może oznaczać też nieuchronnie zbliżającą się datę jakiegoś ważnego dla nas wydarzenia.

Jakie znaczenia jeszcze może mieć sen o zegarku?

Sennik: zegarek ze zbitą szybką lub kradzież zegarka

Zegarek ze zbitą szybką nie oznacza we śnie niczego dobrego. Wygląda na to, że w twoim otoczeniu znajduje się ktoś, kto nie najlepiej ci życzy. Z kolei kradzież zegarka oznacza, że może cię w niedalekiej przyszłości spotkać wydatek, którego nie planowałeś. To też mocno nadszarpnie twój budżet.

Sennik: zegarek na ręku

Jeżeli śni ci się zegarek na własnym ręku, może to oznaczać, że zbliża się dla ciebie moment przełomowy albo wydarzenie, którym bardzo się denerwujesz. To wydarzenie oznacza nowy etap w życiu i zmiany. Ale przecież niekoniecznie na gorsze. Bardzo często zegarek na ręku śni się osobie, która zamierza wziąć ślub, przeprowadzić się albo np. całkowicie się przebranżowić i rozpocząć nową pracę.

Zegarek na ręku może się także śnić nam w taki sposób, że widzimy go u innej osoby. Wówczas ma zupełnie inne znaczenie - oznacza to, że znajdujemy się pod wpływem drugiej osoby. Najgorsze, że jej wpływ wcale nie jest dla nas dobry. Taki sen powinniśmy wziąć sobie do serca.

Sen o zegarku - znaczenie dla kobiet

Jeżeli jesteś kobietą i śni ci się zegarek, sennik mówi, że ma to dla ciebie zupełnie inne znaczenia. Wygląda na to, że masz świadomość upływającego czy wręcz uciekającego czasu, a wraz z nim coraz mniej czasu na podjęcie decyzji np. o założeniu rodziny. Tykający zegarek przypomina kobietom o uciekającej młodości. Szczególnie często śni się on kobietom, które bardzo pragną znaleźć drugą połówkę albo chciałyby mieć dziecko.

Sennik: złoty zegarek, zegarek z kukułką

Jeszcze inne znaczenie ma złoty zegarek czy niezwykle elegancki, ale nieco staroświecki zegarek - np. z kukułką. Ten pierwszy oznacza tyle, że ważny jest dla ciebie status społeczny, który lubisz manifestować, ale też ważne jest dla ciebie podtrzymanie życia na takim poziomie. Z kolei zegarek staroświecki i bardzo elegancki może oznaczać, że ciągną się za tobą problemy z przeszłości. Lepiej je jak najszybciej rozwiązać.

Bez względu na to, w jakiej wersji przyśnił ci się zegarek, jak widzisz, warto sprawdzić znaczenie takiego snu.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać