Obserwuj w Google News

Śniło ci się więzienie? To może być bardzo zły znak!

2 min. czytania
22.07.2020 15:41
Zareaguj Reakcja

Sen o więzieniu może mieć wiele znaczeń. Warto jednak je poznać, by móc odpowiednio przygotować się do tego, aby poradzić sobie z pojawiającymi się problemami w prawdziwym życiu. Sprawdź, co oznacza bycie w więzieniu, zakratowane więzienie czy widzeniu więzienia.

więzienie
fot. Shutterstock

Sen o więzieniu może mieć wiele znaczeń, jednak w większości wcale nie jest czymś złym. Warto jednak dowiedzieć się, co on dokładnie oznacza, aby móc odpowiednio przygotować się do konfrontacji w prawdziwym życiu.

Dzięki temu z pewnością niestraszne nam będą przepowiednie przeczytane w senniku.

Sprawdźcie, co oznacza bycie więźniem, widzeniu więzienia czy zakratowanym więzieniu. Znaczenie tych snów może być bardzo intrygujące.

Redakcja poleca

Sennik więzienie - być w więzieniu, zakratowane okna, widzieć więzienie

Sen o byciu w więzieniu

Jeśli we śnie przebywasz w więzieniu, może to oznaczać tylko tyle, że czegoś się obawiasz. Warto przełamać swój strach i w końcu skupić się na osiąganiu obranych celów.

Sen o zakratowanym więzieniu

Oznacza to, że osoba śniąca o zakratowanym więzieniu czegoś się boi i nie chce się do tego strachu przyznać. Warto przemyśleć swoje postępowanie i porozmawiać z kimś bardziej doświadczonym.

Sen o widzeniu więzienia

Sen o widzeniu więzienia w prawdziwym życiu może oznaczać tylko tyle, że już niedługo czeka cię poważna zmiana. Przygotuj się, nie będzie to nic złego.

Inne znaczenia więzienia we śnie

Widzisz się z kimś w więzieniu - w prawdziwym życiu czeka cię porażka. Odpowiednio się na nią przygotuj.

Wydostanie się z więzienia - oznacza to, że oczyścisz własne sumienie i odzyskasz dobre imię. Już niedługo dopisze ci szczęście.

Zostajesz skazany na więzienie - musisz coś komuś udowodnić.

Rozmowa przed więzieniem - taka rozmowa we śnie może zapowiedzieć kłopoty finansowe w prawdziwym życiu.

Odwiedziny bliskiego w więzieniu - jeśli odwiedzamy kogoś w więzieniu we śnie, może to oznaczać wyzdrowienie bliskiego w życiu.

Aresztowanie we śnie - może oznaczać poczucie winy. Zawiedliśmy kogoś, kto nam zaufał.

Śniło ci się więzienie?

Zobacz także: Śnił Ci się pies? Koniecznie sprawdź co to oznacza