Obserwuj w Google News

Truskawki we śnie oznaczają powodzenie w miłości. Ale nie tylko! Co jeszcze niesie za sobą taki sen?

2 min. czytania
18.05.2020 13:35
Zareaguj Reakcja

Truskawki we śnie to niezbyt częsty widok. I choć taka wizja może zwyczajnie oznaczać, że masz na nie ochotę, może też nieść za sobą inne znaczenie. Co oznacza sen o truskawkach i dlaczego warto to sprawdzić?

Truskawki
fot. Shutterstock

Przyśniły ci się truskawki i nie wiesz, co to oznacza? Podstawowe znaczenie tego snu odnosi się do sfery miłosnej osoby, która o nich śniła. Sen o truskawkach to zapowiedź, że samotna osoba w końcu pozna kogoś, kto będzie chciał iść z nią przez życie. Ale nie tylko.

Co jeszcze oznaczają sny o truskawkach i dlaczego warto zwrócić na nie uwagę?

Redakcja poleca

Sennik: truskawki

Sen o truskawkach to przede wszystkim odniesienie do życia miłosnego. Jeśli te owoce śnią się osobom, które są samotne, jest to zapowiedź tego, że w końcu poznają swoją drugą połówkę. Z kolei osoby w związkach będą szczęśliwe ze swoimi partnerami i wszystko w życiu miłosnym będzie szło po ich myśli. Widać więc, że podstawowe znaczenie snu o truskawkach jest bardzo pozytywne.

Wszystko jednak - jak w przypadku każdego snu - zależy od tego, w jakich okolicznościach dostrzegliśmy ten motyw przewodni snu. Jeżeli widzimy dojrzałe, czerwone i pachnące truskawki ma to inne znaczenie, niż gdy widzimy zielone i niedojrzałe owoce. Jakie znaczenie mają sny o truskawkach?

Sen o truskawkach

Śnisz o truskawkach i zastanawiasz się, co to oznacza? Wszystko zależy od tego, w jakich okolicznościach zauważyłeś te owoce. Jeżeli we śnie zajadasz się truskawkami, przed tobą same przyjemne chwile.

Bardzo dobrym symbolem jest też widzenie czerwonych, dojrzałych i pachnących truskawek. Taka wizja we śnie oznacza, że prawdopodobnie już niedługo się zakochasz! Poznasz kogoś, kto skradnie twoje serce. U boku tej osoby w końcu poczujesz się całkowicie szczęśliwy.

Z kolei zielone i niedojrzałe owoce we śnie oznaczają, że powinieneś jeszcze popracować nad swoim podejściem do relacji z innymi ludźmi. Prawdopodobnie jesteś zbyt zamknięty w sobie i niepewny siebie, dlatego właśnie nie możesz spotkać i poznać tej właściwej osoby.

We śnie możesz ujrzeć także sadzenie truskawek w ogródku albo ich zrywanie. Zarówno jedna, jak i druga wizja są pozytywne. Prawdopodobnie w końcu się przełamiesz i otworzysz na nowe znajomości. A one z kolei mogą się przerodzić w super przyjaźnie.

Znaczenie snu o truskawkach

Choć sen o truskawkach może mieć różne znaczenia, są one zwykle pozytywne. Zapowiadają dobre zmiany, które w końcu sprawią, że poczujesz się szczęśliwy. Dlatego sny o truskawkach nie powinny wzbudzać w nas negatywnych emocji i lęków.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.  

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać