Obserwuj w Google News

Taniec we śnie to dobry znak. Zobacz, jakie znaczenie ma sen o tańcu

2 min. czytania
04.06.2020 12:40
Zareaguj Reakcja

Tańczyłeś we śnie i zastanawiasz się, co to może zwiastować? A może przyglądałeś się tańcom innych ludzi? Sprawdź znaczenie snu o tańcu i zobacz, czy to dla ciebie dobry znak!

Taniec
fot. Shutterstock

Taniec kojarzy się nam przede wszystkim z czymś przyjemnym. Najczęściej myślimy o nim w kategoriach zbliżenia do drugiej osoby, ale też w kategoriach wolności, swobody, dobrego samopoczucia.

Taniec towarzyszki z kolei symbolizuje relację między kochankami bądź partnerami. Pokazuje napięcie między nimi, chemię i przyciąganie. A co jeśli taki taniec widzimy we śnie?

Redakcja poleca

Sennik: taniec

Sen o tańcu może przybierać różnorodne formy i też przez to mieć różne znaczenia. Wszystko zależy od tego, w jakich okolicznościach widzimy ten taniec bądź w jakich okolicznościach tańczymy. Co oznacza w senniku taniec?

Podstawowe znaczenie snu o tańcu mówi przede wszystkim o tym, jak powinniśmy dbać o życie prywatne i miłosne. Ale na tym nie koniec ważnych informacji, jakie przekazuje nam symbol tańca we śnie.

Sen o tańcu, tańczeniu

Jeżeli we śnie tańczysz w grupie znajomych, oznacza to, że przed tobą przyjemne chwile z najbliższymi. W końcu się rozerwiesz i zapomnisz o problemach życia codziennego. Jeżeli z kolei tańczysz samotnie, a do tego widzisz w oddali grupę ludzi, oznacza to, że za bardzo się dystansujesz.

A może śni ci się taniec wokół jakiejś osoby? Oznacza to tyle, że na twoim horyzoncie pojawił się albo pojawi ktoś, kto zawróci ci w głowie. O jego względy będziesz zabiegać.

Sennik: taniec z mężczyzną

Śniło ci się, że tańczyłeś/tańczyłaś z ukochaną/ukochanym? To bardzo dobry znak. Wasza miłość kwitnie, a relacja się pogłębia. Wszystkie problemy zażegnaliście i przed wami prawdziwa sielanka.

Z kolei jeżeli tańczysz we śnie obok swojego partnera, w niewielkim nawet oddaleniu, może to oznaczać przejściowe kłopoty.

Sennik: nauka tańca

Śnisz o tym, że zapisałeś się na lekcję tańca? A może jesteś kobietą, której śniło się, że tańczysz na rurze? Prawdopodobnie spotkasz na swojej drodze kogoś, z kim przeżyjesz gorący romans albo kogoś, w kim się zakochasz.

Jeżeli przyśniło ci się, że tańczyłeś w grupie lub uczysz się jakiejś choreografii, może to symbolizować, że czujesz, że nie przystajesz do swojej paczki i robisz wszystko, aby to zmienić.

Sen o konkretnym rodzaju tańca

W zależności od tego, jaki taniec widzimy albo tańczymy we śnie, oznacza to coś innego:

  • śni ci się tango - oznacza szaloną przygodę, pogłębienie relacji z bliską osobą, namiętność i pasję - przed tobą gorący czas!
  • walc - to bardzo dobry omen, twoje zmartwienia się skończą
  • salsa, rumba - wdasz się w płomienny romans

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.    

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać