Obserwuj w Google News

Widziałeś świnię we śnie? Sprawdź, co to może oznaczać!

2 min. czytania
15.07.2020 15:38
Zareaguj Reakcja

Jeśli śniła ci się świnia, może to oznaczać bardzo wiele rzeczy. Najczęściej świnia oznacza pomyślność, dlatego nie trzeba się nią przejmować i przyjąć jako dobry znak. Jeśli jednak zamiast domowej świnki śnił ci się dzik, powinieneś czym prędzej dowiedzieć się, co to oznacza.

świnia we śnie
fot. Shutterstock

Świnia we śnie ma bardzo wiele znaczeń, często sen z jej udziałem w prawdziwym życiu oznacza wiele zmian oraz bogactwo. Widzenie świni we śnie to również poprawieni swojego statusu oraz osiągniecie wyznaczonych celów.

Świnka przynosi szczęście, a także zapowiada korzystną sytuację. Domowa świnka może też być symbolem płodności, a dzik jest symbolem demona.

Redakcja poleca

Sennik świnia - widzieć świnię, zabić świnię, jeździć na świni

Widzieć świnię

Jeśli w swoim śnie widzieliście świnię nie musicie się przejmować. Dla was oznacza to tylko tyle, że już niedługo wasze życie zmieni się na lepsze. Świnia we śnie oznacza dobrobyt, a także powodzenie w interesach. Zarobione pieniądze warto szybko zainwestować, wtedy świnia ze snu przyniesie jeszcze więcej korzyści.

Zabić świnię

Gdy we śnie zabijasz świnię, oznacza to, że w prawdziwym życiu czujesz się niedoceniony i czym prędzej powinieneś zawalczyć o swoje nowe życie.

Jeździć na świni

Jazda na świni we śnie oznacza, że w twoim życiu już niedługo pojawi się bardzo poważny przeciwnik. Jeśli wygrasz z nim walkę czeka cię upragniona pozycja oraz duże bogactwo.

Inne znaczenia snu o świni

Świnia z rogami

Oznacza to, że twój największy wróg może prześcignąć cię w drodze do upragnionego celu.

Sprzedaż świni

Jeśli we śnie sprzedajesz świnię, w prawdziwym życiu oznacza to, że dobijesz intratnego interesu.

Zostałeś zaatakowany przez świnię

We śnie zaatakowała cię świnia oznacz to, że w twoim otoczeniu znajduje się fałszywa osoba, która opowiada na twój temat stek kłamstw.

Śniła ci się kiedyś świnia?

Zobacz także: Śnił Ci się pies? Koniecznie sprawdź co to oznacza!