Obserwuj w Google News

Słoń to symbol władzy i dominacji. Zobacz, co jeszcze oznacza sen o słoniu

3 min. czytania
12.05.2020 14:18
Zareaguj Reakcja

Słoń to nie tylko we śnie, ale też w rzeczywistości symbol ogromnej siły, władzy, a także dominacji. Jeżeli śni ci się właśnie słoń, może to wiele powiedzieć o tym, w jakim momencie życia się znajdujesz lub czego się boisz. Co oznacza sen o słoniu? Sprawdź jego znaczenie w senniku.

Słonie
fot. Shutterstock

Przyśnił ci się słoń i nie wiesz, co to oznacza? Wszystko zależy od tego, w jakim momencie swojego życia jesteś i też, jak dokładnie wyglądała twoja wizja. Sen o słoniu może określać przede wszystkim twoje podejście do różnych spraw, ale może też zwiastować to, co wydarzy się u ciebie w przyszłości.

Co oznacza sen o słoniu? Koniecznie sprawdź to hasło w senniku.

Redakcja poleca

Sennik: słoń

Jeżeli widzisz we śnie słonia, może to symbolizować dla ciebie wiele rzeczy. Przede wszystkim świadczy to o tym, że pragniesz władzy - bardzo możliwe, że chodzi o sferę zawodową, ale może to też dotyczyć sfery prywatnej. W końcu słoń oznacza siłę i dominację. Jednak nie bez znaczenia pozostają okoliczności, jakie pojawiły się w twoim śnie. Od tego zależy, co ten sen tak naprawdę oznacza.

Sen o słoniu

Jeżeli we śnie patrzysz na słonia i się nim zachwycasz, istnieje duża szansa, że już niebawem zrealizujesz założone cele i spełnisz swoje marzenia. Taki sen to bardzo dobry znak na przyszłość. Duży, zdrowy i silny słoń to zapowiedź szczęścia i poukładanego życia.Mimo przeszkód, zdobędziesz wszystko, co chcesz. Jednak czasem może się nam przyśnić także słoń w nieco innych okolicznościach. I wówczas wydźwięk takiego snu nie jest już tak pozytywny.

Widzisz we śnie słonia w naturalnym środowisku, ale niespecjalnie cię on interesuje i nie wzbudza w tobie podziwu? Prawdopodobnie nie narzekasz na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej, ale żadne zaloty cie nie wzruszają. Może to oznaczać samotność - w końcu nikomu nie dajesz szansy nikogo do siebie nie dopuszczasz.

Słoń, które widzisz we śnie, jest bardzo powolny i nigdzie mu się nie spieszy? To może świadczyć także o twojej biernej postawie wobec życia. Weź się w garść i zrób coś ze sobą. Inaczej na pewno nie zrealizujesz swoich celów. Podobne znaczenie ma sen o słoniu, który choruje bądź jest słaby. To oznacza, że w twoim życiu też jest coś nie tak. Prawdopodobnie za mało uwagi poświęcasz zdrowiu psychicznemu. Skup się na sobie. Jeżeli widzisz we śnie martwego słonia, oznacza to, że przeoczyłeś swoje szanse i możliwości.

Sennik: mały słoń, słonica ze słoniątkiem

W twoim śnie pojawiło się urocze słoniątko albo mały słoń wraz z mamą? To bardzo dobry znak! Ułożysz sobie życie prywatne albo nawet zdecydujesz się na powiększenie rodziny! Taki sen może oznaczać też inne radosne wydarzenie w życiu.

Sen o trąbie słonia

We śnie możesz widzieć także trąbę słonia. Ten tajemniczy symbol oznacza tylko tyle, że prawdopodobnie w życiu znalazłeś się właśnie na rozstaju dróg i nie wiesz, gdzie iść dalej. Ale nie martw się. Trąba słonia symbolizuje to, że możesz spokojnie zaufać intuicji. Ona poprowadzi cię we właściwe miejsce. Podejmiesz odpowiednie decyzje, które zaprocentują w przyszłości.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać