Obserwuj w Google News

Śniła ci się powódź? Dowiedz się, co oznacza!

2 min. czytania
22.07.2020 14:21
Zareaguj Reakcja

Sen o powodzi może mieć bardzo różne znaczenia. Warto poznać je wszystkie i dowiedzieć się, jaki mogą mieć wpływ na nasze życie. Dowiedz się, co oznacza wysoka woda, fala lub zbliżająca się powódź.

powódź
fot. Shutterstock

Jeśli śniła wam się powódź, nie powinniście wpadać w panikę, w większości przypadków nie jest to nic strasznego oraz takiego, czego powinniście się obawiać.

Warto jednak dowiedzieć się, co może ona oznaczać w prawdziwym życiu. Pomoże wam w tym sennik, w którym zostało zapisane, co dokładnie oznacza powódź.

Redakcja poleca

Sennik powódź - fala powodziowa, wysoka woda, zbliżająca się powódź

Powódź we śnie może oznaczać pustkę oraz samotność. Sennik podpowiada również, że jeśli widzimy powódź we śnie, czeka nas strata kogoś bliskiego i cierpnie z tym związane.

Fala powodziowa we śnie

Widzenie fali powodziowej we śnie oznacza, że nie umiesz poradzić sobie ze swoimi lękami oraz obawami.

Wysoka woda we śnie

Oznacza ucieczkę przed uczuciami, które w prawdziwym życiu tak skrupulatnie ukrywasz. Przestań się zamartwiać i zacznij żyć pełnią życia.

Zbliżająca się powódź we śnie

Może oznaczać stratę kogoś bliskiego, z kim łączyły cię bliskie relacje. Nie jest to jednak śmierć, tylko utrata kontaktu oraz dobrych relacji.

Inne znaczeniu powodzi we śnie

  • Woda wpływająca do pomieszczenia - jeśli jest czysta, może oznaczać wizytę w twoim domu kogoś ważnego, jeśli jest brudna, oznacza to nieszczęście.
  • Topienie się we śnie - jeśli wielka powódź sprawiła, że się topisz, w prawdziwym życiu oznacza to, że za bardzo przywiązujesz się do rzeczy materialnych. Można je łatwo stracić, więc uważaj.
  • Tracisz cenne przedmioty w powodzi we śnie - warto cieszyć się chwilą i tym, co się ma. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych rozczarowań.

Lubisz wiedzieć, co oznaczają sny?

Zobacz także: Śnił Ci się pies? Koniecznie sprawdź co to oznacza!