Obserwuj w Google News

Co oznacza, kiedy śni ci się podróż? Sen o podróżach może zwiastować różne rzeczy!

3 min. czytania
22.06.2020 15:37
Zareaguj Reakcja

Przyśniła ci się podróż? Nie wiesz, co to oznacza? Wszystko zależy od tego, czy to ty wyjeżdżałeś, czy ktoś ci bliski i w jakich okolicznościach widziałeś sen o podróży. Sprawdź w senniku znaczenie snu o podróży i nie daj się zaskoczyć.

Podróże
fot. Shutterstock

Sen o podróży może mieć różne znaczenia. Wszystko zależy od tego, w jakich okolicznościach doświadczasz tej podróży. Podstawowe znaczenia mówią o tym, że sen o podróży może obrazować twój lęk przed jakimś wyjazdem albo wręcz przeciwnie - sen o podróży może symbolizować twoją przemianę, rozwój i zmiany.

Jakie jeszcze są znaczenia snu o podróży? Zobaczmy, co na ten temat mówi sennik.

Redakcja poleca

Sennik: podróż

Jeżeli śni ci się podróż, najczęściej ma to związek z tym, że rzeczywiście gdzieś się wybierasz i myślisz intensywnie o tym, co cię czeka. Może to być także wyraz lęku przed jakąś wyprawą. Jeżeli jednak nie masz w planach żadnego wyjazdu, podróż we śnie może symbolizować zmiany, jakie zajdą w twoim życiu. Przejdziesz drogę, która je odmieni.

Wszystko jednak tak naprawdę zależy od tego, w jakich okolicznościach podróżujesz. Jeżeli śni ci się podróż krętą drogą, możesz napotkać na komplikacje. Z kolei jedziesz po gładkiej, równej i szerokiej drodze, wszystko poukłada się po twojej myśli. Zobacz, co jeszcze może zwiastować sen o podróży.

Sen o wyruszaniu w podróż

We śnie wyruszasz w podróż? Najpierw się do niej szykujesz, a później suniesz po gładkiej drodze i nic nie mąci twojego spokoju? Oznacza to tyle, że podejmiesz decyzję o zmianie swojego życia i zaczniesz realizować ten cel. Przejdziesz też duchową przemianę i od teraz inne rzeczy będą dla ciebie wartościowe i priorytetowe.

Sen o powrocie z podróży

Sen o powrocie z podróży to bardzo dobry omen. Oznacza on tyle, że udało ci się zrealizować swój cel i teraz w końcu możesz "wrócić do domu". Odniosłeś całkowity sukces, oby tak dalej!

Sen o podróży pociągiem

Jeżeli śni ci się podróż pociągiem, w twoim życiu już niedługo zajdą zmiany. Może chodzić zarówno o sferę prywatną twojego życia, jak i zawodową. Jeżeli twój pociąg mknie we śnie szybko i bez przeszkód, tak samo będą zachodzić w twoim życiu te zmiany. Natomiast jeśli się spóźnił lub ma problem z dotarciem do celu, czekają cię chwilowe komplikacje.

Może ci się przyśnić też to, że ty spóźniłeś się na pociąg. To najgorszy znak - sprzed nosa uciekła ci szansa na coś fajnego. Przegapiłeś swój moment.

Sen o podróży samolotem

Jeżeli lecisz we śnie samolotem i podróż uznasz za udaną, bardzo możliwe, że spotka cię przemiła niespodzianka. Z kolei jeśli twojej podróży we śnie będą towarzyszyć turbulencje, przygotuj się na trudności w życiu.

Sen o podróży samochodem

Sen o podróży samochodem może oznaczać różne rzeczy. Jeżeli jedziesz samochodem szybko, spieszysz się, prawdopodobnie czegoś nie dopilnowałeś i coś nie daje ci teraz spokoju. Mogłeś też podjąć pochopną decyzję. Jeżeli we śnie podróżujesz samochodem i sugerujesz się znakami drogowymi, bardzo możliwe, że niebawem staniesz przed trudną decyzją.

Sennik: daleka, egzotyczna podróż

Taki sen może oznaczać tylko jedno - potrzebujesz w swoim życiu zmian, ale doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że brakuje ci odwagi, aby ich dokonać. Przemyśl to.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.       

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać