Obserwuj w Google News

Śni ci się pierścionek? Koniecznie sprawdź, co to oznacza!

2 min. czytania
19.05.2020 15:37
Zareaguj Reakcja

Zastanawiasz się, czy pierścionek we śnie to dobry czy zły znak? Koniecznie sprawdź, jakie znaczenie ma sen o pierścionku. Czy zwiastuje on pomyślność czy jednak na twojej drodze pojawią się przeszkody?

Pierścionek
fot. Shutterstock

Pierścionek we śnie może oznaczać różne rzeczy. Sennik interpretuje sen o pierścionku w różny sposób - wszystko zależy od tego, jakie okoliczności towarzyszyły tej wizji. Zależy, czy widzimy ten pierścionek u siebie, czy u kogoś innego, czy ktoś nam go zakłada na palec i przede wszystkim na który.

Co oznacza pierścionek we śnie? Koniecznie sprawdźcie, jeśli w ciągu ostatnich nocy sami taki widzieliście.

Redakcja poleca

Sennik: pierścionek

Najczęściej pierścionek i sen o pierścionek śni się w momencie, kiedy dana osoba ma w końcu zmienić coś w życiu prywatnym. Taki sen dotyczy właśnie sfery prywatnej i często zwiastuje stabilizację i to, że się zwiążemy z kimś, z kim jesteśmy szczęśliwi. Jest to bardzo dobry omen, który oznacza szczęście i spełnienie.

Jakie znaczenia poza tym podstawowym ma sen o pierścionku?

Sen o pierścionku

Widzisz w swoim śnie pierścionek? Prawdopodobnie w końcu poznasz kogoś, kto cię uszczęśliwi. Jeżeli pierścionek obserwujesz na swoim palcu, zaangażujesz się w coś ważnego. Jeśli z kolei śni ci się, że jakaś bliska ci osoba ma pierścionek na palcu, to jej poukłada się życie prywatne i miłosne.

Sen o pierścionku ma najczęściej pozytywny wydźwięk. Jeżeli śni nam się pierścionek z czerwonym oczkiem, może to oznaczać, że w twoim życiu poprawi się sytuacja finansowa, a twoje uczucie do drugiej połówki będzie bardzo gorące.

Niestety są też sny o pierścionkach, które nie zwiastują niczego dobrego. Najgorszy omen to pierścionek z perłą - prawdopodobnie w twoim życiu pojawią się niedługo gorsze momenty, które spowodują łzy. Pierścionek z niebieskim kamieniem z kolei może oznaczać, że wdasz się w romans. Albo zrobi to twoja ukochana osoba.

Sen o zakładaniu pierścionka

Widzisz we śnie, że ktoś zakłada ci pierścionek? Choć wydawać by się mogło, że ta wizja zwiastuje pozytywy, wcale tak nie jest. Jeżeli ktoś zakłada ci pierścionek na palec, ktoś cię w przyszłości zdradzi. Ale rzecz ma się inaczej z pierścionkiem zaręczynowym!

Sennik: pierścionek zaręczynowy

Jeżeli widzisz we śnie, że twój ukochany się oświadcza, a następnie wsuwa na ten konkretny palec pierścionek zaręczynowy, to bardzo dobry znak. To tak naprawdę zapowiedź ogromnego szczęścia - zarówno w sferze prywatnej i finansowej. Taki sen u osoby samotnej może oznaczać, że w końcu spotka ona drugą połówkę.

Zdejmowanie pierścionka albo zniszczony pierścionek

Bardzo często osoby śniące o pierścionkach widzą takie, które powinny mieć oczko lub kamień, ale go brakuje. Oznacza to niestety, że w niedalekiej przyszłości doświadczysz fali rozczarowań i przewartościujesz swoje życie. Podobnie rzecz ma się ze zdejmowaniem pierścionka. Prawdopodobnie czekają cię gorsze momenty.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.   

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać