Obserwuj w Google News

Śniłaś, że twój mąż całuje inną kobietę? Koniecznie sprawdź, co to oznacza!

3 min. czytania
Aktualizacja 19.08.2021
20.01.2021 13:20
Zareaguj Reakcja

W ogólnej interpretacji sen o mężu wróży przyjemne wydarzenia. Jeżeli jesteś samotna i przyśni ci się, wyśniony mąż, oznacza to, że czas pomyśleć o stałym związku. Może blisko ciebie jest ktoś, kto marzy, by być twoim mężem? Sennik radzi: rozejrzyj się dookoła.

Mąż czule obejmujący żonę
fot. Shutterstock

Ogólnie mówiąc, jeśli jesteś singielką, sennik męża w twoim śnie uważa za dobry znak. Może być to jednak również ostrzeżenie przed kłótnią z kimś bliskim. Sen o mężu jest także zapowiedzią partnerstwa. Sprawdź, co oznacza twój sen.

Sennik: mąż - pomyślność w życiu

Dla kobiety samotnej sen o mężu oznacza, że jest gotowa na tego typu związek i związane z nim zobowiązania. Jeśli śnisz, że twój mąż wyjeżdża w podróż, oznacza to skomplikowaną sytuację w twoim bezpośrednim otoczeniu. Może ktoś potrzebuje twojej pomocy? Jeżeli zaś we śnie zaniedbujesz swojego męża, to znaczy, że w rzeczywistości jesteś gotowa pomóc ludziom.

Sen o mężu szczęśliwym zwiastuje też szczęście w prawdziwym życiu. Kiedy w twoim śnie pojawia się były mąż, spodziewaj się wizyty dawno niewidzianego krewnego. Sennikpodpowiada, byś zachowała z tą osobą dobre stosunki. W niedługim czasie może się okazać ona bardzo pomocna.

Przystojny mąż przepowiada zadowolenie i spełnienie nadziei, a gruby mąż oznacza obfitość.

Sprawdź też: Co oznacza, gdy śni ci się ślub.

Sennik: mąż - motyw zdrady

Jeśli twój mąż całuje inną kobietę, sennik wyjaśnia, że twoja podejrzliwość i zazdrość są nieuzasadnione. A gdy to ty oszukujesz swojego męża, to sen dotyczy głównie twoich uczuć. Oznacza to, że twoje obwinianie się, poczucie braku szczęścia i odosobnienia są bezpodstawne. Otoczona jesteś ludźmi, którzy wyciągają do ciebie pomocną dłoń.

Sennik: mąż - choroba

Jeżeli sen o mężu dotyczy zmarłego, wskazuje to na ból i cierpienie. Z kolei, gdy śnisz o chorym mężu, jest to oznaka fałszywej postawy ze strony twojego męża. Kiedy śnisz, że twój mąż cieszy się dobrym zdrowiem, to zapowiedź, że będziesz się cieszyć wsparciem małżonka. Jeśli w twoim śnie mąż jest stary, oznacza to zaufanie i szczęście. Z kolei blondyn świadczy o arogancji, a brunet o pochlebstwie.

Sennik: mąż – nadchodzące kłopoty

Sen o mężu w tradycji europejskiej może symbolizować niepewność i potencjalne rozczarowanie, zwłaszcza jeśli śni ci się mąż z inną kobietą. Sennik nie pozostawia złudzeń: przygotuj się na najgorsze.

Jeżeli we śnie widzisz siebie śmiejącą się i żartującą z mężem, może to oznaczać kłótnię odnoszącą się do dużej ilości pieniędzy. Powrót z mężem skądś zapowiada, że twoja bieżąca sytuacja życiowa już niedługo się skomplikuje. Również przytulanie się do męża może zwiastować nieprzyjemności.

Jeżeli śnisz, że mąż cię porzuca, oznacza to, że boisz się potencjalnych rozczarowań związanych ze swoim związkiem lub małżeństwem. Z kolei lęk przed utratą męża we śnie to sygnał, że twoje życie pełne jest zmartwień i trosk. Sen o rozwodzie z mężem może świadczyć, że rozważasz tę kwestię w prawdziwym życiu lub że boisz się, że taka możliwość istnieje. Może to być również oznaką pewnych problemów emocjonalnych, które należy rozwiązać tak szybko, jak to możliwe, ponieważ takie zachowanie zagraża związkowi.

Mistyczny sennik: mąż - problemy i nieszczęścia

Według mistycznego sennika mąż zapowiada brak zgody i nadchodzący konflikt. Problemy z mężem we śnie wskazują na podobne problemy z innymi ludźmi. Chory mąż to znak, że twój mąż źle cię traktuje i jest wobec ciebie nielojalny. Jeżeli sen o mężu dotyczy pożegnania, to wasz związek czekają trudności – ktoś lub coś zakłóci harmonię między wami. Aby ją przywrócić, będą potrzebne zdecydowane działania. Gdy we śniewidzisz własnego męża popełniającego przestępstwo, zapowiada to, że będziesz martwiła się z powodu niedyskrecji przyjaciela. Kiedy mąż całuje inną kobietę, sennik uznaje to za znak, że grożą ci separacja i utrata majątku. Być może również coś wyjdzie niezgodnie z twoimi oczekiwaniami.

Sennik męża we śnie kobiety zamężnej uważa za zapowiedź tego, że niedługo w rodzinie pojawią się problemy i konflikty.

Mistyczny sennik: mąż - dobra wróżba

Kiedy śnisz, że widzisz męża z inną kobietą, sennik wyjaśnia, że cieszysz się z poczucia własnej wartości i zaufania, jakie masz u innych. Mąż w dobrym nastroju to, jak w rzeczywistości, domowy spokój i korzystne perspektywy na przyszłość.

Sprawdź też: Co oznacza sen o ucieczce.