Obserwuj w Google News

Zaatakował cię we śnie krokodyl? Zobacz, co to oznacza!

2 min. czytania
15.06.2020 14:12
Zareaguj Reakcja

Sen o krokodylu może mieć różne znaczenia. Wszystko zależy od tego, w jakich okolicznościach śnił ci się krokodyl. Gonił cię krokodyl? A może po prostu się mu przyglądałeś? Zobacz w senniku, co to oznacza.

Krokodyl
fot. Shutterstock

Krokodyl to przede wszystkim symbol siły, sprytu, ale też niebezpieczeństwa. Wszystko dlatego, że takie właśnie cechy ma to egzotyczne zwierzę. A co oznacza, jeśli przyśni nam się krokodyl? Zależy to od tego, w jakich okolicznościach go zobaczyliśmy.

Podstawowe znaczenie snu o krokodylu zakłada, że w naszym umyśle toczy się walka między pierwotnymi instynktami, a zdrowym rozsądkiem. Wygląda na to, że póki co emocje wygrywają. Co oznacza sen o krokodylu? Czy to dobry omen, czy jednak przestroga?

Redakcja poleca

Sennik: krokodyl

Najczęściej we śnie możemy ujrzeć krokodyla, który się do nas skrada, gdyż chce nas zaatakować. To niebezpieczne zwierzę w wizji sennej może nas gonić, ale też możemy się na nie po prostu we śnie patrzeć - np. przyglądać się mu w zoo. Mało przyjemną, ale też występującą często wizją, jest sen, w którym krokodyl zjada swoją ofiarę.

Czy takie obrazy to zły omen? Najczęściej są to projekcje tego, co ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć albo o czym w ostatnim czasie myśleliśmy. Dlatego, jeżeli byliście niedawno w zoo, taki sen nie jest niczym niezwykłym.

Jeśli jednak w ostatnim czasie nie byliście w zoo, a śnią wam się krokodyle, może to być zwiastun nadchodzących zdarzeń, na które warto się przygotować. Co oznacza krokodyl we śnie?

Sen o krokodylu

Obserwujesz we śnie krokodyla? Prawdopodobnie w twoim życiu niebawem zajdą zmiany. Jeżeli z kolei śni ci się taka wizja regularnie, bardzo możliwe, że zależy ci na tym, aby zmienić charakter relacji z jakąś osobą - być może chcesz się do niej zbliżyć i robisz wszystko, aby to zrobić.

Sen o krokodylu w wodzie

Choć taka wizja - krokodyla pływającego w wodzie i jeszcze patrzącego na nas - może wywoływać ciarki, w rzeczywistości jest bardzo dobrym znakiem. Oznacza ona tyle, że już niebawem możesz... zajść w ciążę! Chyba że jesteś mężczyzną, wówczas możesz w niedługim czasie dowiedzieć się, że będziesz tatą.

Z kolei jeżeli pływasz z krokodylami w wodzie, może to oznaczać, że otaczasz się złymi ludźmi. Oni wcale nie chcą dla ciebie dobrze. Lepiej na nich uważać.

Sen o krokodylu, który cię goni

Jeżeli widzisz we śnie krokodyla, który najpierw goni, a następnie atakuje jakąś osobę, uważaj. W twoim otoczeniu pojawił się ktoś, kto nie chce dla ciebie zbyt dobrze. Jeżeli natomiast to ty padasz ofiarą krokodyla, wygląda na to, że podjąłeś w życiu nie najlepsze decyzje. Za bardzo skupiasz się na karierze i to cię zaślepia.

Bez względu na to, w jakiej sytuacji śnił ci się krokodyl, sennik wyraźnie mówi, że nie jest to zły znak. Najczęściej zwiastuje on jedynie zmiany, które już klarują się na horyzoncie. Nie bój się tego.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.     

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać