Obserwuj w Google News

Śniło ci się, że zgubiłeś klucze? Sprawdź, co mówi o tym sennik!

3 min. czytania
01.06.2020 15:39
Zareaguj Reakcja

Zgubiłeś we śnie klucze? A może w trakcie spania po prostu się im przyglądałeś? Zobacz, co w senniku oznaczają klucze. Czy to dobry omen?

Klucze
fot. Shutterstock

Klucze to jeden z ważniejszych przedmiotów w naszym życiu. Dbamy o to, aby zawsze mieć je przy sobie i po kilka razy sprawdzamy, czy na pewno ich nie zgubiliśmy. A co oznacza dla nas sen o kluczach? Co, jeśli widzimy, że zgubiliśmy klucze np. od samochodu?

Sennik interpretuje takie wizje na kilka różnych sposobów. Poznajcie te najpopularniejsze interpretacje snu o kluczach.

Redakcja poleca

Sennik: klucze

Klucz najczęściej symbolizuje nowe możliwości, zmiany, otwarcie drzwi na nowy etap w życiu. Podstawowe znaczenie tego snu to dobry znak dla osoby, która śni o kluczach. Warto się tym zasugerować i po zobaczeniu takiej wizji zebrać się na odwagę i zrobić coś, co od dawna chodzi nam po głowie. 

Klucze we śnie mogą oznaczać wiedzę, którą w sobie masz, a którą być może niedługo będziesz musiał wykorzystać. To także znak, że czas zrobić krok naprzód i otworzyć się na nowe doświadczenia.

Co oznacza sen o kluczach? Wszystko zależy od tego, w jakich okolicznościach je widzimy.

Sen o zgubionych kluczach

Jednym z dość często powtarzających się snów, jest ten o zgubieniu kluczy. Jeżeli i my we śnie straciliśmy klucz lub pęk kluczy oznacza to tyle, że boimy się otworzyć na nowe możliwości i niebawem przejdą nam one koło nosa. Jeżeli w twoim życiu nawarstwiło się trochę spraw do rozwiązania, prawdopodobnie znów odsuniesz zajęcie się nimi. Z kolei jeżeli udało ci się we śnie odnaleźć klucz, oznacza to tyle, że ktoś pozna twoje głęboko skrywane tajemnice.

Sen o zniszczonym lub złamanym kluczu

Próbujesz we śnie otworzyć drzwi i niestety łamiesz przy tym klucz? A może wyszczerbiły mu się ząbki i nie możesz się za pomocą takiego klucza dostać do domu? Niestety taki sen oznacza nieszczęście w twoim życiu. Pęknięty klucz we śnie może zwiastować poważną chorobę.

Sen o dawaniu komuś klucza do swojego domu

W rzeczywistości zdarza się tak, że musimy komuś dać klucz do swojego domu, aby np. podlał nam kwiaty w razie naszej dłuższej nieobecności. Jeżeli jednak przekazujesz komuś klucze we śnie, oznacza to tyle, że narażasz swoją rodzinę na negatywne konsekwencje swoich nieprzemyślanych działań. Oznacza to też, że jesteś naiwny i za bardzo ufasz ludziom. Pamiętaj, że możesz się na tym przejechać.

Sen o otwieraniu drzwi kluczem

Widzisz we śnie, że wkładasz klucz do zamka, przekręcasz go, a następnie wchodzisz do domu? W końcu podejmiesz ważną decyzję, która całkowicie zmieni twoje życie. Zamykanie drzwi na klucz we śnie symbolizuje to, że w końcu się od czegoś uwolniliśmy, zostawiamy to za sobą.

Z kolei jeżeli widzisz, że to ktoś otwiera drzwi do twojego domu kluczem, możesz spodziewać się nieproszonych gości.

Sennik: srebrny klucz lub złoty klucz

Jeżeli patrzysz we śnie na złoty klucz lub trzymasz w ręku złoty klucz odzwierciedla to tak naprawdę bogactwo twojej duszy. Jesteś mądry i mądrością kierujesz się w życiu. Dzięki temu podejmujesz właściwe decyzje. To samo oznacza we śnie srebrny klucz - taki sen może dodatkowo odnosić się do twojej doskonale działającej intuicji.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.   

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać