Obserwuj w Google News

Sen o gołębiu to zwykle zwiastun powodzenia i szczęścia. Co dokładnie mówi o nim sennik?

2 min. czytania
15.06.2020 15:39
Zareaguj Reakcja

Wszystko jednak zależy od tego, w jakich okolicznościach go widzimy. Zobacz, co we śnie oznacza gołąb i dlaczego nie warto bać się tej wizji.

Gołąb
fot. Shutterstock

Przyśnił ci się gołąb i czujesz lekki niepokój na samą myśl, co to może oznaczać? Na szczęście możesz odetchnąć. Gołąb we śnie to najczęściej zwiastun powodzenia. Prawdopodobnie będzie dopisywać ci szczęście, a los będzie ci sprzyjał. Musisz jednak pamiętać, że bardzo ważna jest cała wizja senna z gołębiem, którą widziałeś.

Co oznacza gruchający gołąb we śnie, a co np. łapanie gołębi? Koniecznie sprawdź to!

Redakcja poleca

Sennik: gołąb

Gołąb to bardzo dobry symbol. Podstawowe znaczenie snu o gołębiu wyraźnie mówi o tym, że szczęście będzie nam sprzyjać. Zrealizujemy założone cele i spełnimy własne marzenia. Nic też nie stanie nam na drodze. Gołąb oznacza też tyle, że obraliśmy doskonałą ścieżkę rozwoju i nic nie jest w stanie stanąć nam na przeszkodzie.

Jednak jest to podstawowe znaczenie snu o gołębiu. A co oznacza on w konkretnych okolicznościach? Koniecznie przeczytaj i zobacz, czego się spodziewać po takiej wizji.

Sen o latającym gołębiu lub parze gołębi

Jeżeli śni ci się, że widzisz latającego gołębia, jest to nic innego, jak symbol dobrobytu, a także szczęścia. Wygląda na to, że przed tobą dobre dni, w których wszystko poukłada się według twojej myśli.

We śnie możesz zobaczyć też lecącą lub przechadzającą się parę gołębi. To doskonały znak dla twojego związku czy małżeństwa. Będziesz się dogadywać z partnerem jak nigdy i nic nie będzie w stanie stanąć wam na drodze.

Sen o białym gołębiu

Biały gołąb to symbol czystości, niewinności i powodzenia. Jeżeli zobaczysz takiego w swoim śnie, możesz spodziewać się doskonałej passy i zastrzyku pieniędzy.

Sennik: łapanie gołębi/strzelanie do gołębi

We śnie łapiesz gołębie? Prawdopodobnie na twojej drodze pojawi się ktoś, z kim się zaprzyjaźnisz. To nowe towarzystwo wniesie do twojego życia wiele dobrego. Trzymaj się tego.

Z kolei jeżeli we śnie strzelasz do gołębi, potrzebujesz kogoś, kto pokaże ci, co masz dalej robić, którą drogę obrać. W ten sposób wyrażasz potrzebę wyraźnego sygnału, w którą stronę dalej iść.

Wygląda na to, że bez względu na to, jakie okoliczności towarzyszą twojej wizji z gołębiem, jest to znak szczęścia i powodzenia. To doskonały omen, który powinien cię pozytywnie nastroić i poprawić ci humor na najbliższe dni.

Te 4 znaki zodiaku potrafią być bardzo agresywne! Lepiej nie wchodzić im w drogę.      

Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać