Obserwuj w Google News

Widziałeś dentystę we śnie? Sprawdź, co to może oznaczać!

2 min. czytania
16.07.2020 15:48
Zareaguj Reakcja

Dentysta we śnie wcale nie musi oznaczać kłopotów. Warto dowiedzieć się, co tak naprawdę znaczy i przestać martwić się na zapas. Dowiedz się, co oznacza dentysta we śnie.

dentysta
fot. Shutterstock

Jeśli we śnił wam się dentysta, nie musi to wcale oznaczać czegoś złego. Sen o dentyście może mieć wiele znaczeń.

Jednym z nich jest np. obawa przed czymś nowym i nieznanym. Kiedy śniliście o dentyście, powinniście pomyśleć o samorozwoju. Zapisanie się na odpowiedni kurs z pewnością pozwoli rozwinąć ukryte talenty. Sen o dentyście wróży również pomoc w potrzebie. Ktoś z bliskich niedługo się do was po nią zgłosi.

Redakcja poleca

Dentysta we śnie - sennik

Dentysta wyrywa ząb

Jeśli we śnie dentysta wyrywa ci ząb, może oznaczać to, że już niedługo w prawdziwym życiu poniesiesz bardzo duże straty materialne. Lepiej zacząć oszczędzać.

Zakłada plombę

Zakładanie plomby we śnie może oznaczać tylko jedno, są to nieudane relacje z innymi ludźmi. Warto je czym prędzej naprawić.

Widzieć dentystę

Jeśli we śnie zdarzyło ci się widzieć dentystę, może oznaczać to, że ktoś z twoich bliskich ma poważne kłopoty i szybko potrzebuje twojej pomocy.

Inne znaczenia dentysty we śnie

Przechodzisz obok gabinetu dentysty

Oznacza to, że już niedługo otrzymasz list, który będzie zwiastować złe nowiny.

Przychodzisz do dentysty

W prawdziwym życiu oznacza to poważne problemy. Szybko potrzebujesz porady kogoś bliskiego.

Kolejka do dentysty

Stanie w kolejce do dentysty we śnie może oznaczać, że już niedługo przyjdzie nam się zmierzyć z naszymi obawami oraz lękami. Warto przygotować się do tej konfrontacji.

Sam jesteś dentystą

Jeśli we śnie jesteście dentystą, w prawdziwym życiu powinniście zastanowić się nad ludźmi, którzy was otaczają. Ktoś może chcieć zrobić wam krzywdę.

O czym ostatnio śniliście?

Zobacz także: Zaatakował cię we śnie krokodyl? Zobacz, co to oznacza!