Obserwuj w Google News

Sennik: ciąża. Koniecznie sprawdź znaczenie tego snu!

3 min. czytania
Aktualizacja 03.02.2022
31.01.2021 12:32
Zareaguj Reakcja

Ciąża jest częstym motywem w snach kobiet, które starają się lub spodziewają potomstwa. Nic dziwnego emocje, które temu towarzyszą są tak silne, że przekształcają się w marzenia senne. Ciąża widziana we śnie nierzadko symbolizuje nowy etap w życiu dla bohatera snu, jest również wskazówką, która może pomóc w ciężkich decyzjach w rzeczywistości. Aby móc dobrze zinterpretować sen o ciąży ważny jest w nim każdy szczegół, dlatego najlepiej zapamiętać z niego jak najwięcej. Chcesz znać dokładną interpretacje snu o ciąży? Przeczytaj nasz sennik!

Sennik: ciąża. Koniecznie sprawdź znaczenie tego snu!
fot. Shutterstock

Niezależnie, czy to Ty jesteś w ciąży, czy widzisz swoją koleżankę w stanie błogosławionym sen ten oznacza spore zmiany zachodzące w Twoim życiu. Ciąża w senniku to symbol zbliżającej się zmiany sytuacji życiowej. Oznacza duży rozwój, progres, przemianę wewnętrzną. Motyw ciąży we śnie jest również dobrą oznaką planów na przyszłość, wybory których dokonujesz są słuszne i poparte Twoim doświadczeniem. Jak zapewnia sennik, ciąża w śnie to nic złego. Niekiedy jest oznaką, że śniąca podświadomie pragnie zostać matką, a jej instynkt macierzyński jest już w pełni rozwinięty i daje o sobie znać poprzez wytwór wyobraźni jakim jest sen. Poznaj dokładną interpretacje o ciąży we śnie według naszego sennika!

 

Przeczytaj również:  Śniły Ci się rosnące zęby u dziecka? Sprawdź, co oznacza ten sen!

 

Sennik: ciąża - podstawowe znaczenie snu

 

Motyw ciąży we śnie u kobiet, które w rzeczywistości w niej są jest całkowicie oczywisty. Kobiecie, która jest w ciąży towarzyszą ogromne emocje, przeżywa swój stan, martwi się o swoje nienarodzone potomstwo i rozmyśla o dziecku. Wszystkie te emocje zamieniają się w wytwór wyobraźni w postaci snu. Nie ma w tym nic dziwnego, to bardzo ważny czas dla przyszłej mamy, który wpływa na jej podświadomość. Ciąża we śnie u kobiet, które w niej nie są jest symbolem nowości lub wewnętrznej jak i zewnętrznej przemiany, która będzie pozytywna. Wróży również realizację planów, które będą wymagały od niej sporego nakładu pracy i na które należy poczekać. Ciąża we śnie jest również wskazówką, że to dobry czas na decyzje oraz przedsięwzięcia, jednak nie wszystko będzie działo się od razu - na efekty będzie trzeba poczekać, dlatego ważna jest w tym aspekcie systematyczność i praca.

 

Sennik:  być w ciąży

 

Jeśli to Ty jesteś w ciąży we śnie, oznacza to, że oczekujesz od życia dużo więcej niż masz, tyczy się to również możliwości. Wszystkie Twoje życzenia się spełnią, jednak trzeba będzie na nie poczekać. Jeśli sen pojawia się kobietom, które starają się o dziecko, nie wróży on szybkiego zajścia w ciąże lecz wskazuje na szczęśliwe życie i spełnienie marzeń. Kiedy we śnie jesteś w ciąży i pojawiają się komplikacje, to znak, że nie możesz poradzić sobie z jakimś problemem i potrzebujesz pomocy specjalisty, do którego powinnaś udać się jak najszybciej.

 

Przeczytaj również: Śniło Ci się, że farbujesz włosy? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!

 

Sennik: widzieć czyjąś ciąże

 

Jeśli w Twoim śnie widzisz kobietę w ciąży jest to oznaka znacznej poprawy Twojej sytuacji materialnej. Wszystkie Twoje problemy finansowe znikną, szybko spłacisz długi i będziesz cieszyć się stabilizacją finansową.

 

Sennik: ciąża bliźniacza

 

Ciąża bliźniacza w marzeniach sennych wróży przezwyciężenie nawet dużych problemów. Sen ten jest symbolem podwójnych korzyści, które możesz osiągnąć podejmując decyzję o jakimś przedsięwzięciu.

 

Gdy mężczyzna śni o ciąży, to znak, że powinien zamknąć pewien etap w swoim życiu, który niekoniecznie mu służy. Zatrzymaj się na chwilę i zastanów się, co jest dla Ciebie najlepsze.

 

Sennik: niechciana ciąża

 

Niechciana ciąża we śnie pojawia się najczęściej w momencie, gdy obawiamy się faktycznego zajścia w ciąże, motyw ten występuję zazwyczaj po zbliżeniu i jest związany z obawami przed jego konsekwencjami. Jeśli jednak zbliżenia nie było, może być on symbolem wyzwań, które czekają bohatera snu w prawdziwym życiu, nie będzie on mógł narzekać na nudę.

 

Przeczytaj także: Śniło Ci się cesarskie cięcie? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!