Obserwuj w Google News

We śnie wzięłaś się za porządne sprzątanie? Sennik wyjaśnia, o czym naprawdę śniłaś!

3 min. czytania
Aktualizacja 26.08.2021
23.12.2020 21:50
Zareaguj Reakcja

Sny zazwyczaj wskazują na twoje podświadome i nieuświadomione potrzeby. Co może oznaczać sen o sprzątaniu? Sennik ma kilka wyjaśnień. Pamiętaj tylko, by przypomnieć sobie jak najwięcej szczegółów. To, co robisz podczas sprzątania i twoje emocje – wszystko ma znaczenie.

 

Osoba piorąca wykładzinę
fot. Shutterstock

Sen o sprzątaniu może stanowić ważne źródło informacji dotyczących twojego życia oraz przyszłości. Warto pamiętać, że sprzątanie w marzeniu sennym stanowi uniwersalny symbol porządku, bezpieczeństwa i osiągnięcia stabilizacji życiowej. Jeżeli we śnie sprzątasz, znaczy to, że coś się zmieni w relacjach rodzinnych. Na przykład sprzątać brudne mieszkanie sennik interpretuje jako poprawę stosunków z bliskimi.

 

Sennik: sprzątanie - sygnał od podświadomości 

Sen o sprzątaniu może się odnosić do stanu psychicznego osoby śniącej. Dom symbolizuje stan twojej duszy oraz psychiki. Jeżeli we śnie sprzątasz, to być może w nadchodzących dniach zaczniesz rozwiązywać konflikty toczące się w twoim wnętrzu lub osiągniesz równowagę psychiczną. Poszczególne pomieszczenia w twoim śnie odnoszą się do określonych sfer psychiki lub do procesów związanych z osiągnięciem dojrzałości psychicznej oraz emocjonalnej.

Jeżeli we śnie planujesz robić porządki, sennik wyjaśnia, że prawdopodobnie potrafisz zadbać o potrzeby najbliższych. Często dokładne sprzątanie oznacza osiągnięcie stabilizacji życiowej, spokojną atmosferę rodzinną albo szczęście rodzinne. W tym przypadku również możesz się spodziewać szczęśliwego wydarzenia bądź niespodziewanej wizyty bliskiej osoby. Sprzątanie mieszkania sennik tłumaczy jako duże zmiany w twojej sferze miłosnej. Być może twój związek wymaga rozwiązania pewnych konfliktów, które negatywnie wpływały na waszą relację? Może czas rozbudzić miłość lub posprzątać pewne „brudy” związane z przeszłością?

Redakcja poleca

Sen o sprzątaniu - czas na generalne porządki 

Sennik sprzątanie własnego domu wyjaśnia także jako potrzebę uporządkowania pewnych spraw, zazwyczaj rodzinnych albo urzędowych. Może także wskazywać na pozbycie się pewnych niedokończonych lub negatywnych naleciałości z przeszłości, zwłaszcza że zalegające wspomnienia hamują twój rozwój. Jeżeli we śnie widzisz ogromny bałagan, to pojawią się przed tobą nowe wyzwania, które wymagają dużego nakładu siły, szczególnie psychicznej. Bezskuteczne sprzątanie domu sennik zinterpretuje tak: być może czujesz się przytłoczona nadmiarem obowiązków. Może warto podzielić się pracą z bliskimi albo skupić się na własnych potrzebach?

Sennik: sprzątanie - sprawy finansowe 

Jeżeli we śnie widzisz osoby, które zamierzają sprzątać, sennik interpretuje to jako nadchodzące problemy finansowe. Warto zacząć oszczędzać, szczególnie że zły okres dla biznesu szybko nie minie. Również widok sprzątania ze stołu może oznaczać pogorszenie stanu zdrowia, konflikty rodzinne bądź utratę majątku. Jeśli we śnie sprzątasz stół, nie zaczynając posiłku, to być może jesteś zbyt oszczędna lub zbyt dużą wagę przykładasz do spraw materialnych.

Zobacz także: Śni ci się zdrada? Koniecznie sprawdź, co to oznacza!

 

Mistyczny sennik: sprzątanie - przyjaźń 

Sen o sprzątaniu według sennika mistycznego oznacza, że powinnaś utrzymywać lepsze kontakty interpersonalne i być bardziej uczynna dla przyjaciół.

Gdy śnisz, że nie sprzątasz zbyt wiele, ale wszystko od razu robi się czyste, jest to znak, że twoja staranność i porządek na pewno zostaną wynagrodzone. To także sygnał, że powinnaś zachować czyste sumienie i wizerunek.

 

Arabski sennik: sprzątanie - porządki w życiu 

Jak mówi arabski sennik, sprzątanie domu wskazuje na to, że powinnaś zrobić porządek w swoim życiu, a także w przyjaźni. Warto bardziej pielęgnować relacje międzyludzkie oraz być bardziej pomocną dla przyjaciół.

 

Indyjski sennik: sprzątanie oznacza, że stanie się coś dobrego

Jak podaje indyjski sennik, sprzątanie to znak, że możesz liczyć na korzystne i szczęśliwe dla siebie okoliczności.

 

Zobacz także: Śni ci się, że spodziewasz się potomka? Sprawdź znaczenie snów o ciąży!