Obserwuj w Google News

Śni ci się szwagier albo szwagierka? Przed tobą rodzinne spory

4 min. czytania
Aktualizacja 19.08.2021
21.01.2021 12:40
Zareaguj Reakcja

Sen o szwagrze, podobnie jak o bratowej, najczęściej jest zapowiedzią sporów w rodzinie i pogorszenia relacji. To dość pechowy symbol, który ma jednak kilka różnych interpretacji. Masz ochotę je poznać? Poczytaj.

Wielopokoleniowa rodzina
fot. Shutterstock

Sennik pojawienie się szwagra tłumaczy jako symbol problematycznych relacji, głównie rodzinnych. Z kolei zjawienie się we śnie szwagierki sennik interpretuje jako sygnał, że ktoś z rodziny nie liczy się z potrzebami swoich bliskich.

Widzieć szwagra lub szwagierkę – znaczenia snu

Jeżeli w twoim śnie pojawił się szwagier, sennik interpretuje to jako zapowiedź narastających kłopotów. Jeśli nie będą one na bieżąco rozwiązywane, sprawa może się zakończyć poważną kłótnią rodzinną.

Śniła ci się szwagierka? Sennik podpowiada, że jest to zapowiedź konfliktu, który rozpocznie pewna osoba z twojej rodziny. Jeżeli z kolei miałeś sen o szwagrze, w którym widzisz go z daleka, wskazuje to na ferment rodzinny, spowodowany przez niektórych jej członków.

A może przyśnili ci się stojący na progu domu szwagierka albo szwagier? Sennik przepowiada ci nieprzyjemne wizyty albo niepokój w związku. Jeżeli w swoim śnie o szwagrze przyglądasz mu się z bliska, jest to zapowiedź nieoczekiwanego uśmiechu losu. Natomiast jeśli przyśnił ci się stojący na pagórku szwagier, sennik wyjaśnia, że wieszczy to szczęśliwą niespodziankę.

Sny, w których szwagier ma się źle albo umarł

Sny tego rodzaju można interpretować na dwa sposoby. Jeśli w twoim śnie o szwagrze jest on chory lub niepełnosprawny, może to oznaczać, że na jawie nie wykonuje swoich obowiązków tak, jak powinien. Zapytaj go, czy nie potrzebuje twojej pomocy. Umierającego szwagra sennik odczytuje jako przesłanie: pogódź się z krewnymi, do których masz zadawnione pretensje. Nie warto chować urazy w nieskończoność.

Co oznacza sen o nieżyjącym szwagrze? Sennik podpowiada, że jest to ostrzeżenie przed zdradzieckimi zachowaniami ze strony bliższych i dalszych krewnych. Sen o nieżyjącej szwagierce możesz interpretować podobnie, to ostrzeżenie przed obłudą w rodzinie i krewnymi chcącymi ci zaszkodzić.

Przyśnił ci się kościół? Sprawdź dlaczego.

Rozmawiać ze szwagrem lub szwagierką

Twój sen o szwagrze dotyczył rozmowy z nim? To dobry znak; już niedługo skończą się twoje kłopoty. Jeśli miałaś sen o szwagierce, w którym wygłasza ona niekorzystne opinie na twój temat, oznacza to, że kłopoty w związku mają na ciebie zły wpływ. Sen o szwagrze symbolizuje nieuświadomione uczucie gniewu, związane ogólnie ze sprawami rodzinnymi. Bywa więc, że pojawienie się we śnie szwagra to sygnał, byś przyjrzał się innym aspektom swojego życia rodzinnego. Jeżeli miałeś sen o szwagierce, w którym oskarża cię ona o kradzież, oznacza to, że bliżsi lub dalsi krewni czegoś mocno ci zazdroszczą. Rozwikłaj ten problem, zanim doprowadzi do większych nieprzyjemności.

Jeżeli w twoim śnie o szwagrze rozmawialiście o budowie nowego domu, jest to znak, że w twojej rodzinie zdarzy się rozwód. Jeśli przyśnił ci się szwagier wygłaszający przemowę, potraktuj sen jako ostrzeżenie przed kłopotami i zniesławieniem. Zwykle oznacza to problemy powstałe z twojej winy.

Sprawdź znaczenie swoich snów o morzu.

Nietypowy sen o szwagrze

Jeśli we śnie to ty jesteś szwagrem, oznacza to, że pewna osoba nie wywiąże się ze swoich obowiązków rodzinnych bądź zawodowych. A może przyśnił ci się szwagier ubrany w elegancki garnitur? Taki sen może oznaczać, że nie doceniasz starań swego szwagra i traktujesz go zbyt surowo.

Sny o kłótni ze szwagrem lub szwagierką

Jeżeli śniło ci się, że obrzucasz obelgami swojego szwagra, sennik podpowiada, że czeka cię niepomyślna nowina dotycząca spraw rodzinnych. Co zaś, jeżeli miałeś sen o szwagrze, w którym to ty jesteś obiektem słownej napaści? Nie warto się nim martwić, taki sen wbrew pozorom oznaka dobrych wydarzeń.

Jeżeli we śnie sprzeczasz się ze szwagierką, sennik wyjaśnia, że najprawdopodobniej ktoś z twojej dalszej rodziny zmaga się z poważnymi trudnościami. Być może warto popytać wśród bliskich, by upewnić się, że nikt nie potrzebuje twojej pomocy.

Sen o szwagrze, w którym wdajesz się z nim w bójkę, przestrzega, że już niedługo wyładujesz głęboko skrywane negatywne emocje na swoich bliskich. Warto się zastanowić nad przyczynami swojego rozdrażnienia, nim nastąpi wybuch i związane z nim kłopoty.

Erotyczne sny ze szwagrem w roli głównej

Przyśnił ci się sen o szwagrze, w którym uprawiasz z nim seks? Nie musi to oznaczać, że szwagier zdradza żonę ani tym bardziej że na jawie wydaje ci się atrakcyjny. Sennik wyjaśnia: tego typu motywy to najczęściej sygnał, że czeka nas nowa, nieznana sytuacja życiowa, do której uda nam się szybko przystosować.

A sen, w którym bierzesz ślub ze szwagrem? Sennik nie pozostawia wątpliwości: bynajmniej nie chodzi tu o niego. Prawda jest taka, że bardzo zazdrościsz siostrze jej sytuacji życiowej. To uczucie, nad którym warto zapanować, bo jego nadmierna ilość może przyczyniać się do powstawania wielu konfliktów.

Zobacz także: Śnił Ci się sedes? Koniecznie sprawdź, co oznacza ten sen!