Obserwuj w Google News

Sen o komunii świętej? Koniecznie sprawdź, co może znaczyć!

3 min. czytania
Aktualizacja 25.08.2021
12.01.2021 10:19
Zareaguj Reakcja

Komunia święta może występować w różnych snach. Możemy ją przyjmować, mogą śnić nam się dzieci przyjmujące komunię, ksiądz udzielający komunii czy sam kościół, w którym odbywa się komunia. Co próbuje nam przez to powiedzieć nasza podświadomość? Albo przed czym nas ostrzec? Sprawdź, co znaczą różne warianty tego snu!

Dziewczynka podczas komunii świętej
fot. Shutterstock

Komunia święta pojawia się w naszych snach z różnych powodów. Zarówno tych dobrych, (zazwyczaj) jak i mniej dobrych. Znaczenie ma, czy śni się ona kobiecie, czy mężczyźnie. Dziecku czy osobie dorosłej. Ksiądz udzielał komunii czy może ty jej udzielałeś? A może to było tylko przyjęcie komunijne? Wszystko może mieć znaczenie. Dowiedz się, jakie są interpretacje według sennika.

Sennik: dzieci przyjmujące komunię świętą

Gdy śni ci się pierwsza komunia córki - to poważna sprawa – przed tobą ważne decyzje życiowe. Choć z pozoru mogą na takie nie wyglądać, to ich skutki będą długofalowe. Dobrze się zastanów, zanim zrobisz coś istotnego. Może to mieć na ciebie wpływ przed długi czas.

Sen o komunii syna zwiastuje duże zmartwienie. Zwykle bowiem pojawienie się takiego snu oznacza jakieś nieszczęście. Nie będziesz w stanie temu zapobiec, ale twoje zaangażowanie osłabi skutki wydarzenia. Oczekuj też pomocy od innych, bo będą chcieli ci jej udzielić. Gdy we śnie widzisz po prostu dzieci w ubraniach pierwszokomunijnych, to zwykle sygnał, że w nieodległej przyszłości dostaniesz  prezent. Niestety, nie ten wymarzony, ale i tak sprawi ci sporo radości.

Zobacz także: Śniły ci się chrzciny? Sennik wyjaśnia: czas na duchowe przebudzenie

Sennik: sen o przyjmowaniu komunii świętej

Sennik księdza udzielającego komunii interpretuje jako przestrogę. Czy na pewno w ostatnim czasie postępowałeś tak, by nie czynić innym czegoś niemiłego? Albo czy nie planujesz przypadkiem jakiejś niegodziwości? Miej się na baczności! Tak łatwo być niesprawiedliwym wobec innych.

Jeżeli przyjmujesz we śnię komunię, to dobry znak! Najpewniej w najbliższym czasie spełni się jedno z twoich marzeń. Może nawet któreś z tych najskrytszych? Kto wie? Tak czy owak czekają cię duże zadowolenie i radość. Uśmiechom nie będzie końca! Nie zapomnij podzielić się tą radością z innymi. Wówczas wróci do ciebie w dwójnasób.

Co w sytuacji kiedy we śnie widzisz, jak ktoś inny przyjmuje komunię?Uwaga! Zazwyczaj oznacza to, że w gronie twoich przyjaciół jest ktoś nieszczery. Przeanalizuj swoje ostatnie relacje. Może odnajdziesz fałszywą osobę. Sen o przyjmowaniu komunii świętej może również oznaczać, że to ty byłeś nieszczery wobec osób, które najwięcej dla ciebie znaczą. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nimi i wyjaśnijcie sobie wszystko.

Redakcja poleca

Sennik: sen z komunią w roli głównej

Zazwyczaj, gdy śni ci się hostia, nie należy się martwić. Zwykle oznacza to, że jesteś w zgodzie z samym sobą lub masz dużo cierpliwości do innych. Ale może też sygnalizować, że powinieneś komuś wybaczyć – przeanalizuj więc swoje relacje z bliskimi. A może warto poszukać poza gronem naszych najbliższych?

Jak mówi sennik, dzieci komunijne we śnie oznaczają, że w najbliższym czasie będziesz miał okazję uczynić coś dobrego. Nie będzie to bardzo oczywiste, więc wymagać będzie od ciebie uważności na to, co będzie się działo dookoła. Jeśli poszukasz, na pewno znajdziesz!

Może ci się też przytrafić sen o twoich przygotowaniach do pierwszej komunii świętej. Jeśli to ty ją przyjmujesz, w najbliższym czasie spodziewaj się głębokiego uczucia. Może to miłość? Albo ważna przyjaźń? To już będzie zależało od ciebie i twoich poczynań na jawie. Kiedy widzisz we śnie dzieci przyjmujące pierwszą komunię, jest to omen, że czeka cię niezła zabawa, ale z niepewnym końcem. Nie przesadzaj z uciechami na imprezie, bo mogą ci zaszkodzić.

Sennik: kościół lub przyjęcie komunijne we śnie

Gdy śni ci się kościół, w którym odbywa się komunia,to znak, że w twoim domu panują ład i porządek, a ty jesteś strażnikiem tego ładu. Nie oznacza to jednak, że wszystko przebiega gładko. Za rogiem czai się zagrożenie. Możesz mu jednak zapobiec, podwajając swoje wysiłki.

Według sennika przyjęcie komunijne to zazwyczaj dobry zwiastun. Oznacza, że nie trapią cię żadne większe troski. Nawet jeśli wydaje ci się, że coś spędza ci sen z powiek, to ostatecznie okaże się, że to nic groźnego.

Sprawdź również:  Znaczenie pogrzebu we śnie. Musisz to wiedzieć!