Obserwuj w Google News

Sen o garniturze może być zapowiedzią sławy. Sprawdź, czego jeszcze!

3 min. czytania
Aktualizacja 26.08.2021
07.01.2021 21:01
Zareaguj Reakcja

Sława, bogactwo, sukces… Sen o garniturze może zwiastować każdą z tych rzeczy. Może też ostrzegać przed chorobą lub żałobą. Przekonaj się, czy masz powody do radości, czy do zmartwienia.

Biznesmen w garniturze
fot. Shutterstock

Garnitur to niezwykle uniwersalny symbol. To eleganckie ubranie męskie może być strojem codziennym w wielu zawodach, ale może też towarzyszyć mężczyznom w czasie ważnych uroczystości – garnitur możesz włożyć na egzamin, na ślub albo na pogrzeb.

Różnorodność okazji, w których ten strój może towarzyszyć mężczyźnie, sprawia, że sen o garniturze może mieć także wiele znaczeń. Diabeł tkwi w szczegółach! A jak zinterpretować te sny? Z pomocą przyjdzie ci sennik! Sprawdź koniecznie, co mówi o garniturach!

Sen o garniturze – podstawowe interpretacje

Interpretacja snu o garniturze nie różni się od innych. Jak zawsze ważny jest nie tylko przedmiot, który widzisz w marzeniu, ale także to, co się z nim dzieje. Sen, w którym widzisz garnitur, oznacza, że wkrótce odkryjesz, czego naprawdę chcesz od życia. Posiadanie garnituru to według sennika zapowiedź  sukcesu finansowego lub tego, że wysokie stanowisko jest ci pisane.

Jeśli masz przed sobą kilka garniturów i nie wiesz, który wybrać, sen zdradza, że jesteś rozdarty pomiędzy tym, co uważasz, że powinieneś robić, a tym, czego naprawdę pragniesz.

Redakcja poleca

Sennik: wkładać garnitur, kupować garnitur – czyli co można zrobić z garniturem

Wkładanie garnituru we śnie zwiastuje szybkie powiększenie rodziny, zdejmowanie jest natomiast przestrogą: twój sekret wyjdzie na jaw, i to zaraz. Na szczęście będzie to niegroźne; po prostu musisz pogodzić się z tym, że nie zawsze da się być perfekcyjną.

Sen o  kupowaniu garnituru informuje, że jesteś zbyt dziecinny, i najwyższa pora na bardziej dojrzałe podejście do świata. Szycie garnituru to przestroga, że problemy niebawem cię przerosną i będziesz musiał poszukać pomocy, a sen, w którym widzisz kogoś w czarnym garniturze ostrzega przed rozczarowaniem ze strony bliskiej osoby.

Wyrzucenie garnituru to smutny zwiastun końca związku – będzie ci naprawdę ciężko - ale z czasem pozbierasz się i dojdziesz do siebie. Wtedy wystarczy już tylko czekać na sen o garniturze ślubnym

Zobacz takżeArtykuł o symbolice snu, w którym uciekasz od ołtarza

Sennik: garnitur męski, garnitur ślubny – czyli diabeł tkwi w szczegółach

Ważnym symbolem w senniku jest garnitur ślubny. Sen o nim zawsze wiąże się z zapowiedzią ważnego wydarzenia. Jeśli jesteś w związku, być może wkrótce się oświadczysz, a jeśli jesteś zaręczony – spodziewaj się wyznaczenia daty ślubu. Dla samotnej osoby sen o garniturze ślubnym to wróżba o zbliżającym się zakochaniu.

Brudny garnitur to ostrzeżenie, że twoje myśli zatruwa wspomnienie o przeszłości. Z powodu dawnej traumy nie możesz się pozbierać, co sprawia, że nie potrafisz cieszyć się życiem. Sen o nowym garniturze to znak rozwoju, zmierzasz w życiu w dobrym kierunku, jeśli natomiast w twoim śnie pojawi się garnitur stary i znoszony, być może zbyt dużo rozmyślasz o przeszłości, przez co stoisz w miejscu. Może być to oznaka tego, że najwyższa pora zmienić pracę… ale możliwe, że po prostu jesteś bardzo sentymentalny.

A męski garnitur? W senniku oznacza, że zbyt dużą uwagę przywiązujesz do szczegółów, tracąc jednocześnie szerszą perspektywę.

Sennik: jasny garnitur, czarny garnitur – co oznaczają poszczególne kolory?

Żelazną klasykę męskiego ubioru stanowi czarny garnitur. Sennik przestrzega jednak, że to wyjątkowo zła wróżba, ponieważ czerń to żałobny kolor. W najbliższym czasie spotkasz się z chorobą lub ze śmiercią. Sen o białym garniturze informuje, że niebawem zawrzesz nową miłą znajomość. Szary garnitur we śnie jest ostrzeżeniem – czeka cię zdrada ze strony kogoś, kogo miałeś za przyjaciela. Kolejnym symptomem, że musisz wzmóc czujność, jest niebieski garnitur – tym razem zagrożeniem będzie ktoś nowo poznany. O wiele lepiej śnić o różowym garniturze – czeka cię dobra zabawa; taką samą symbolikę mają inne jaskrawe barwy. Jasny garnitur pojawiający się we śnie informuje, że masz pogodne nastawienie do życia.

Dowiedz się też, co symbolizuje sen o sukni ślubnej!