Obserwuj w Google News

Przyśnił Ci się sen o policji? Koniecznie poznaj jego symbolikę!

4 min. czytania
28.09.2018 14:43
Zareaguj Reakcja

Miałeś sen, w którym przyśniła ci się policja? Sennik wskazuje, że może on mieć wiele znaczeń. Policja kierująca ruchem, policjant w mundurze, czy ucieczka przed policją to popularne motywy senne. Chcesz poznać ich interpretację? Podpowiadamy!

policja we śnie
fot. Pixabay

Widok policji we śnie może wzbudzać w nas mieszane uczucia, z jednej strony policja to symbol moralności, przestrzegania zasad, z drugiej kojarzy się z aresztowaniem tych, którzy mają na sumieniu jakieś występki. Widziałeś policjanta we śnie i zastanawiasz się jak interpretować ten symbol? Poznaj jego znaczenie!

Redakcja poleca

Znaczenie snów o policji

Zazwyczaj sny o policji pojawiają się w takich momentach naszego życia, kiedy mamy coś na sumieniu i dręczy nas poczucie winy z jakiegoś powodu. Zastanów się, czy w ostatnim czasie nie zrobiłeś przypadkiem czegoś, co nie daje ci spokoju i jest powodem zmartwień. A może swoim zachowaniem skrzywdziłeś również inne osoby? W takim wypadku znaczenie snów o policji może odnosić się do dręczących cię wyrzutów sumienia lub poczucia wstydu w życiu realnym. Z drugiej strony sennik interpretuje sny o policji jako zbytnie podporządkowywanie się normom i zasadom, które wstrzymują cię przed działaniem. Zastanów się, czy nie warto czasem iść pod prąd i choć na chwilę wyrwać się z ogólnie przyjętych schematów, aby rozwinąć skrzydła i poczuć się w pełni wolnym i niezależnym.

  • Sennik: policja kierująca ruchem

W przypadku, gdy widzisz w swoim śnie policjanta kierującego ruchem może to świadczyć o tym, że w ostatnim czasie twoje życie uczuciowe i emocjonalne jest dość skomplikowane. Targają tobą ambiwalentne uczucia i wewnętrzny konflikt, między swoimi pragnieniami, a konsekwencjami swoich ewentualnych działań. To, o czym myślisz zupełnie odbiega od tego, jak postępujesz.  Pojawienie się zatem policjanta kierującego ruchem w twoim śnie może być wskazówką, jaką drogę należy obrać, aby była dla ciebie najbardziej właściwa.

  • Sen: policja, którą wołasz na pomoc

Jeżeli miałeś sen, w którym to ty prosiłeś policję o wsparcie, możliwe, że potrzebujesz go ta naprawdę w życiu realnym. Twoja podświadomość wysyła ci sygnały, że nie czujesz się ostatnio bezpiecznie i komfortowo i potrzebujesz pomocy lub zwyczajnego zwierzenia się ze swych obaw bliskiej ci osobie. Pamiętaj, że szczera rozmowa z kimś zaufanym może być pierwszym krokiem do uwolnienia się z negatywnych emocji a następnie rozwiązania twoich problemów. Pamiętaj jednak, aby nie powierzać swych sekretów osobie, której nie ufasz w 100%, bo może to z czasem wykorzystać przeciwko tobie.

  • Sen o policji dla osób będących w związkach

Co ciekawe, symbol policji we śnie często ukazuje się osobom będących w dłuższych relacjach. Podobnie jak sen o zdradzie pojawienie się takiego motywu może oznaczać, że nie do końca ufamy swojemu partnerowi, obawiając się jego zdrady. Zanim wyciągniesz pochopne wnioski zastanów się, czy na pewno masz podstawy, aby osądzać swoją połówkę. Może się bowiem okazać, że twoje podejrzenia nie będą miały żadnego pokrycia w rzeczywistości, a tylko wprowadzą niepotrzebny zamęt do waszego związku.

  • Sennik: aresztowanie przez policję

Nie ulega wątpliwości, że sen, w którym widzimy aresztowanie przez policję lub sami jesteśmy aresztowani zawsze wzbudza strach i lęk. Czy jednak na pewno zawsze należy się obawiać takiego snu? Okazuje się, że sennik interpretuje go na wiele różnych sposobów. Jeżeli rzeczywiście masz coś na sumieniu i przyśniło ci się aresztowanie, jest to wskazówka, że dręczą cię wyrzuty sumienia z jakiegoś powodu. Warto zastanowić się nad swoim dotychczasowym zachowaniem i spróbować naprawić wszystkie swoje błędy. W przypadku, gdy policja próbuję cię we śnie aresztować, za coś, czego nie popełniłeś sennik podpowiada, że mimo przeciwności losu uda ci się wyjść ze wszelkich problemów zwycięsko.   

  • Sennik: policjant w mundurze

W przypadku, gdy widzisz w swoim śnie policjanta na służbie ubranego w mundur może to oznaczać chwilowe kłopoty, którym będzie musiał stawić czoło. Jeżeli to natomiast osoba śniąca widzi siebie w mundurze policyjnym, powinna traktować taki sen jako ostrzeżenie, że jej zachowanie znacznie odbiega od ogólnie przyjętych norm i zasad i może być postrzegane negatywnie przez otoczenie, a także być źródłem wielu kłopotów, z których trudno się będzie później wyplątać. 

  • Sen: ucieczka przed policją

Ucieczka przed policją, podobnie jak każdy inny sen o ucieczce może pojawić się głównie wtedy, gdy odczuwamy jakieś zagrożenie w życiu realnym. Zagrożenie to może przybrać różne formy i dotyczyć zarówno twojej sfery osobistej, jak i zawodowej. Możliwe, że coś lub ktoś wniesie zamęt do twojego dotychczasowego życia. Czasami sennik interpretuje taki sen również jako wskazówkę, aby nie uciekać od odpowiedzialności i ponieść konsekwencje swoich czynów.

 

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Pamiętasz jeszcze te gadżety? Sprawdź swoją wiedzę na temat kultowych dodatków z lat 90.