Obserwuj w Google News

Martwisz się, że przyśnił ci się gnój? Według sennika to dobry znak!

3 min. czytania
Aktualizacja 19.08.2021
18.01.2021 10:00
Zareaguj Reakcja

W rzeczywistości ze słowami „obornik” czy „gnój” nie mamy zbyt dobrych skojarzeń. Na myśl przychodzi nam przede wszystkim niezbyt przyjemny zapach. Tego drugiego wyrazu można też użyć obraźliwie, w kontekście innej osoby, która postępuje niezbyt szlachetnie. A co mówi sennik o gnoju?

Ciągnik nawożący pole
fot. Shutterstock

Jeśli miałeś sen o gnoju, jest to sygnał, że czeka cię pomyślność, również w sferze finansowej. Sennik pełen jest symboli, które odnoszą się do naszej strefy materialnej. Sprawdź, które jeszcze spośród nich mogą zwiastować nagły zastrzyk gotówki!

Zdarza ci się analizować swoje sny? To bardzo dobrze! Warto skupić się na emocjach, które wzbudził w tobie sen, i na symbolach, które się w nim pojawiły. W takim przypadku koniecznie zajrzyj do dobrego i sprawdzonego sennika. Wprowadzenie odrobiny magii do codziennego życia to przyjemne urozmaicenie, prawda?

Sennik: gnój - znaczenie snu

Obudziłeś się, bo przyśnił ci się obornik, i poczułeś się zaniepokojony i zniesmaczony? Bez obaw! Według sennika widzieć gnój we śnie to bardzo pomyślny symbol. Tak jak na jawie pola nawozi się obornikiem dla lepszych plonów, tak samo we śnie gnój to znak, że czeka cię obfitość.

Miałeś sen o gnoju? Jest to zapowiedź osobistego sukcesu. Już teraz możesz się nastawić na zysk, który odniesiesz z tego tytułu. Prawdopodobnie zarobisz sporo pieniędzy! A co, jeśli we śnie wąchałaś gnój? Według sennika to oznaka, że wygrasz w konkursie lub otrzymasz nieoczekiwany spadek!

Zobacz także: Śniło ci się szambo? Sprawdź, czy to dobry znak!

Co jeszcze według sennika symbolizuje gnój? To znak, że powinieneś pobudzić swoją kreatywność, wykrzesać z siebie energię i optymizm. Tylko w ten sposób stworzysz solidne podwaliny pod swój przyszły sukces! W swoim śnie mogłeś się również ubrudzić obornikiem. Co na to sennik? Coś lub ktoś w twoim życiu cię niszczy, spala cię wewnętrznie. Przemyśl, czy nie warto odciąć się od takich ludzi i spraw. Po co marnować na to energię?

Sennik: wpaść w gnój

Śniło ci się, że wpadasz do obornika? Czujesz się tym zaniepokojony? Według sennika wpaść w gnój wskazuje na to, że jesteś w czepku urodzony, nie masz więc powodu do obaw. Przeciwnie – czeka cię pasmo pomyślnych wydarzeń. Poszukaj w swoim otoczeniu okazji i śmiało z nich korzystaj. Szczęście będzie ci sprzyjać!

A co, jeśli we śnie chodzisz po gnoju? Sennik powiada, że to znak, iż wszystkie biznesowe i finansowe kwestie ułożą się po twojej myśli. Jeśli jednak miałeś sen o gnoju, na którym stałeś – zachowaj czujność. Może to być zapowiedź choroby. Zwróć więc baczniejszą uwagę na swoje zdrowie. Wykonaj zaległe badania profilaktyczne i wyślij na nie bliskich. A jeśli coś już ci dokucza, wybierz się koniecznie do lekarza. Naprawdę, nie warto z tym zwlekać!

Redakcja poleca

Znaczenie snu: przewalać gnój

Być może przyśniło ci się, że we śnie przewalasz gnój? To w rzeczywistości na pierwszy rzut oka niezbyt szlachetna (a na pewno nie higieniczna!), ale bardzo potrzebna praca! Taki sen wróży, że twoja solidny, rzetelny wysiłek wkrótce przyniesie plony w postaci przyszłych zysków. A jeśli dodatkowo wywozisz obornik – zyski w twoich interesach są murowane. Podobnie jeśli we śnie rozrzucasz obornik na polu czy grządce. To oznaka nadchodzącego dobrobytu. Fortuna w najbliższym czasie naprawdę będzie ci sprzyjać!

Warto jednak pamiętać, że i ona według znanego powiedzenia może toczyć się kołem. Dobrze, żebyś wykorzystał nachodzące tłuste lata na zrobienie oszczędności. Przydadzą się, gdy w twoich finansach nastanie słabszy okres.

Zobacz także: Sen o bocianie zdradza wiele na temat twojego życia prywatnego! Zobacz, co oznacza