Obserwuj w Google News

Jechałeś windą we śnie? Zobacz, co może oznaczać taki sen!

3 min. czytania
04.06.2020 10:00
Zareaguj Reakcja

Śniła ci się winda i wciąż zastanawiasz się, co może symbolizować ten sen? Można interpretować go na wiele różnych sposobów. Poznaj najbardziej popularne interpretacje!

Winda
fot. Shutterstock

Znaczenie snów o windzie

Sny o windzie mogą przytrafiać się w różnych momentach naszego życia. Czasami mogą być symbolem dużego sukcesu, jak np. winda unosząca się go góry, albo, jak w przypadku windy spadającej – życiowej porażki. Jak więc odnieść ten sen prawidłowo do swojego życia? Spróbuj po przebudzeniu zapamiętać jak najwięcej elementów ze swojego snu, które mogą mieć jakieś znaczenie. Przypomnij sobie, czy winda leciała w górę, czy w dół, jak był to rodzaj winy oraz kto dokładnie nią jechał. Pamiętaj, że znaczenie snów może być bardzo różne, więc, wszystkie te informacje mogą być niezwykle istotne dla prawidłowej interpretacji tego snu.

Winda, do której wsiadasz

Wsiadanie do windy we śnie według sennika oznacza, że czekają cię ważne zmiany w życiu. Może będzie to awans lub nowy, niespodziewany związek. Dla osób planujących potomstwo taki sen, podobnie jak sen o ciąży może być zapowiedzią nowego rozdziału w ich życiu, który rozpocznie się wraz z przyjściem dziecka na świat. Sen, w którym wsiadasz do windy pełnej ludzi może oznaczać, że nawiążesz nowe liczne znajomości. Niekiedy może być to również znak , że będziesz musiał nawiązać współpracę z kimś, kogo w życiu realnym zazwyczaj unikasz. Jeżeli winda do której wsiadasz jest z kolei pusta, to znak, że jesteś typem samotnika, unikasz spotkań i nie lubisz zatłoczonych miejsc, które źle wpływają na twoje samopoczucie. Znaczni swobodniej czujesz się w kameralnym gronie wśród osób, które dobrze znasz.

Sen o windzie, na którą czekasz

Czekanie na windę może oznaczać, że odczuwasz w swoim życiu stagnację i chciałbyś coś w nim zmienić. Czekasz na nowe możliwości, które podsunie ci los. To również wskazówka, aby jak najlepiej wykorzystać szanse, które umożliwią ci rozwój. Nie odrzucaj więc ciekawych propozycji pracy, wyjazdu lub zaangażowania się w różne inicjatywy. Wszystko to może mieć bowiem duży wpływ na twoją przyszłość.

Winda jadąca w górę

Taki sen często pojawia się u osób marzących o dużym sukcesie. Taki sen może symbolizować pomyślność w sferze zawodowej oraz prywatnej. Przed tobą intensywny czas pełny nowych wyzwań zawodowych. Ciekawe projekty, w które się zaangażujesz będą dla ciebie źródłem satysfakcji i radości. Twoje działania zostaną docenione przez twoich współpracowników. Winda jadąca w górę to również podobnie jak sen o schodach w górę zapowiedź rozwoju i nowych możliwości. W najbliższym czasie uda ci się zrealizować wszystkie twoje cele i osiągnąć wymarzony sukces.

Winda spadająca

Winda, która jedzie w dół we śnie niestety nie wróży nic dobrego. To zapowiedź licznych problemów, z którymi będziesz musiał się zmierzyć. Winda, która spada może oznaczać, że zaczynasz tracić kontrolę nad swoim życiem. Możliwe, że sprawy nie będą szły po twojej myśli. Utkwiłeś w jakimś punkcie i nie potrafisz ruszyć do przodu. Niekiedy taki sen jest również symbolem obniżonego samopoczucia i marazmu. Czasami sennik interpretuje go również jako zapowiedź poważnej choroby oraz spadku sił witalnych.

Winda zepsuta

Zepsuta winda we śnie niestety nie wróży nic dobrego. Często jest symbolem tego, że coś nie poszło po naszej myśli i czujemy rozczarowanie. Sennik interpretuje taki obraz senny jako zapowiedź kłopotów, które uniemożliwią nam realizację działań. Zepsuta winda jest również ostrzeżeniem przed niebezpieczeństwem, dlatego staraj się zachować większą ostrożność.

Winda towarowa

Sen o windzie towarowej, to podobnie jak sen o pociągu towarowym dobry znak dla twojego portfela. Zapowiada bowiem szczęście w interesach i napływ dużej gotówki. Sennik wskazuje, że jest to  dobry czas na inwestycje i pomnażanie swojego majątku. Twoja pracowitość oraz zaangażowanie sprawią, że odniesiesz sukces finansowy. Z drugiej strony sen o windzie towarowej może również oznaczać twoje zbytnie przywiązanie do rzeczy materialnych. Możliwe, że skupiasz się wyłącznie na karierze, odkładając na bok inne, ważne wartości.

Winda szklana

Sen o szklanej windzie może oznaczać, ze znudziłeś się swoim dotychczasowym życiem i będziesz chciał je nieco urozmaicić. Zastanów się, czy do twojej codzienności nie wkradła się ostatnio stagnacja, która jest źródłem twojego przygnębienia. Być może będzie to spontaniczna wycieczka albo nowy kurs, o którym od dawna marzyłeś. Ten sen to znakomita wskazówka, aby nie bać się zaryzykować i zmienić swoje dotychczasowe życie na lepsze.

 

Twój sen może powiedzieć o tobie bardzo dużo. Podobnie jest ze znakami zodiaku. Które z nich są najbardziej szalone i czy jest wśród nich twój?

5 znaków zodiaku, które po prostu są szalone! Nie wiadomo, czego się po nich spodziewać