Obserwuj w Google News

Dzwonił do ciebie telefon we śnie? Dowiedz się, co może oznaczać!

4 min. czytania
20.12.2018 11:58
Zareaguj Reakcja

Telefon komórkowy, stacjonarny, telefon od byłego, wroga lub zgubiony telefon to popularne motywy senne. Miałeś sen o telefonie? Poznaj jego znaczenie!

Kobieta rozmawiająca przez telefon
fot. Shutterstock

Telefon często pojawia się w snach osób, które są otwarte na świat i mają dużą potrzebę kontaktu z innymi ludźmi. Co zazwyczaj oznacza sen o telefonie? Sprawdź, co na ten temat mówi  sennik!

Zobacz także: Poznaj najgorsze oblicze siebie. Twój znak zodiaku ujawni brudne tajemnice

Sennik: telefon

Sny, w których pojawia się telefon często odnoszą się do kontaktów międzyludzkich. Może odzwierciedlać to, jakie relacje łączą cię z rodziną, przyjaciółmi, czy znajomymi z pracy. Telefon we śnie może zwiastować zarówno pozytywne, jak i złe wiadomości.

Tego typu obrazy senne mają bardzo bogatą symbolikę. Ich interpretacja w dużej mierze zależy od kontekstu, w jakim ukazuje się telefon. W prawidłowym odczytaniu tego snu liczą się różne szczegóły, jak np. jaki był to rodzaj telefonu, kto dzwonił i czego dotyczyła rozmowa. Wszystkie te elementy mogą okazać się niezwykle istotne, aby zrozumieć ten sen w odniesieniu do  swojego życia.

Sen: telefon zepsuty

Taki sen może oznaczać, że w ostatnim czasie twoje życie towarzyskie pozostawia wiele do życzenia. Być może zbyt wiele czasu poświęcasz pracy i innym obowiązkom, przez co zaniedbujesz swoje relacje ze znajomymi. Taki sen podobnie jak sen o kłótni może oznaczać również jakiś konflikt między tobą , kimś z twoich bliskich, przez który wasze kontakty znacznie się osłabiły.

Zepsuty telefon we śnie można potraktować jako wskazówkę, aby większą uwagę poświęcić na pielęgnowanie relacji z innymi. Krótkie odwiedziny znajomych lub wspólne wyjście może być znakomitym pierwszym krokiem, aby odświeżyć swoje znajomości. 

Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które wszystko odkładają na później

Sen o telefonie, przez który rozmawiasz

Rozmowa przez telefon we śnie może oznaczać, że potrzebujesz kontaktu i porady kogoś bliskiego. Możliwe, że znalazłeś się w trudnej dla siebie sytuacji i chcesz przedyskutować z kimś jakąś ważną dla ciebie kwestię. Rozmowa przez telefon we śnie często świadczy również o tym, że od jakiegoś czasu nurtuje cię kilka spraw i chciałbyś je wyjaśnić.

Sennik: telefon od zmarłego

Taki obraz senny, podobnie jak sen o pogrzebie może pojawić się wtedy, gdy odczuwasz tęsknotę za jakąś osobą i nie możesz sobie poradzić z jej odejściem. Sen ten jest w tym wypadku wyrazem twoich skumulowanych emocji. Telefon od zmarłego może przyśnić się również wtedy, gdy lękasz się o zdrowie swoich najbliższych.

Według niektórych senników sen o telefonie od zmarłego może oznaczać również nadchodzącą pomoc. Jeżeli w ostatnim czasie przechodzisz trudny czas, możliwe, że najmniej oczekiwanym momencie ktoś, kogo zupełnie się nie spodziewałeś i z kim nie miałeś kontaktu od dłuższego czasu wyciągnie do ciebie pomocną dłoń.

Sennik: telefon komórkowy

Dziś niemal każdy nie wyobraża sobie funkcjonowania bez telefonu komórkowego, nic dziwnego, że bardzo często pojawia się on w marzeniach sennych. Taki obraz może zapowiadać, że wkrótce czeka cię wizyta kogoś, kogo nie widziałeś już od dłuższego czasu.

Sen o telefonie komórkowym może być również zapowiedzią jakiejś ważnej wiadomości, która sporo może namieszać w twoim dotychczasowym życiu. Według niektórych senników sen o telefonie komórkowym może ostrzegać cię przed różnymi plotkami na twój temat, które będą rozchodziły się niewiarygodnie szybko.

Zobacz także: 4 najokrutniejsze znaki zodiaku. Trzymaj się od nich z daleka!

Sennik: telefon od byłego

Sen o byłym chłopaku zazwyczaj wzbudza w nas mieszane uczucia. Dużo zależy od tego, w jakiej atmosferze przebiegło rozstanie. Taki obraz senny, w którym dostajesz telefon od byłego może oznaczać, że wciąż nie możesz pogodzić się z jego odejściem.

To często wyraz twojej tęsknoty i uczuć, jakie wciąż do niego żywisz. Telefon od byłego chłopaka we śnie może pojawić się również wtedy, kiedy przeżywasz jakieś problemy w swoim obecnym związku i wciąż myślami powracasz do czasów, kiedy byłaś ze swoim wcześniejszym partnerem.

Sennik: telefon o śmierci

Taki sen, podobnie jak każdy inny sen o śmierci może pojawić się w jakichś trudnych, lub przełomowych momentach twojego życia. Często sennik interpretuje go jako zapowiedź licznych problemów i kłopotów, które pojawią się w twoim życiu. Niekiedy jest to również wyraz twojej tęsknoty i żałoby po odejściu  kogoś bliskiego.

Sennik: telefon od wroga

Taki sen warto potraktować jako ostrzeżenie. Telefon od wroga to znak, że ktoś w twoim otoczeniu nie jest ci przychylny i robi wszystko, aby ci zaszkodzić.

Sennik: telefon stacjonarny

Jeżeli we śnie widzisz dzwoniący telefon stacjonarny musisz przygotować się na intensywny czas w twoim życiu. Czeka cię wiele różnych obowiązków i spraw do załatwienia.

Sennik: telefon zgubić
Zgubienie telefonu we śnie oznacza, że w ostatnim czasie twoje kontakty z innymi osobami uległy znacznemu osłabieniu.

Zobacz także: Miałeś sen o morzu? Przekonaj się, czy zawsze oznacza coś pozytywnego!

 

Które znaki zodiaku są najbardziej szalone?

5 znaków zodiaku, które po prostu są szalone! Nie wiadomo, czego się po nich spodziewać